18.1.2020 | Svátek má Vladislav


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Ferda, Packa a ostatní protinožci

Milí čtenáři, především dovolte abych vám všem poděkoval za trvalou přízeň a nádherný a povzbudivý "feedback" v diskusi. Zvláště "pamětníkům" co si ještě pamatují moje články z dřívějška.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
30.1.2007 6:58

Tak to s tím návratem vypadá slibně....

Minule jsem se trošku bála, jestli to není jen výjimečné připomenutí života u protinožců - a hurá, není.... Jen tak dál.

30.1.2007 6:02

To je

dobře,že Jste se rozhodl zase psát R^na Zvířetník - Vaše články byly vždycky zajímavé.On je opravdu rozdíl,když píše rutinní cestovatel,nebo člověk,který na onom kontinentu žije a nevidí jen turistická místa.Za tu dobu,co Jste nepsal,je z Ferdy opravdu kus psa a musel mít asi hodně špatný zážitek,když nechce jít ven a schovává se.A nejhezčí fotka je vnouček - takové krásné sluníčkoV!Mějte se všichni dobře a těším se na další vyprávění:-).

30.1.2007 5:43

díky

Konečně zase něco od George Švehly  . . . . to je přece pojem a na roku přece nezáleží. Díky a puiště a piště . .

30.1.2007 2:34

Se zajmem jsem docetla.....

Tak smecku jiz znam, Vas take a budu se tesit na dalsi cestopis. Je to dar, snad i poslani, napsat pekne povidani a rozdelit se svetem, jak to u vas vypada !  DIKY !  Mimochodem, Fynn ma oci dedecka..... ostatne se rika, snad je i dolozeno, ze deti nejsou po rodicich, ale prarodicich R^ / WWWevecko, mas se na co tesit ! /

30.1.2007 1:31

Kdykoliv cokoliv, kamaráde od kengurů

Je to přirozeně naprosto, ale naprosto jiný kafe než ty rychlosběrné "cestopisy". A hned je vidět smysl pro soustavnost, pořádek, posloupnost: napřed představit dramatis personae, a hnedka už i první drobné zápletky - tedy pejsek, jemuž se zhroutila jistota neopuštění, pod umyvadlem, atd. Jenom pro ty, co nevědí, co je feedback, aby to nemuseli psát a omlouvat se za neznalost: feedback - zpětná vazba, aji přeneseně. - Dneska byla na všech TV zprávách u nás, že v Queenslandu je takové sucho, že se tam budou pít recyklované splašky. Proboha... já vím, astronauti to stejně pijou... ale  n o r m á l n í  lidi - ? Totiž já naprosto nezpochybňuju kvalitu ani chuť finálního produktu, tj. pitné vody - jenom...

30.1.2007 1:09

Však pište, rád Vás tu uvidím

Možná je k dispozici víc faktografie a fotek a knížek a kdoví čeho, ale příjemné počteníčko se hledá čím dál hůř. A vy jste - a zdá se, že nejen pro mě - jeden z lidí, jejichž povídání je nejen příjemné, ale i zajímavé. A když k tomu přidáte fotky a exotiku, tak to nemá chybu.

30.1.2007 1:18

Re: Však pište, rád Vás tu uvidím

těším se na další povídání - a máte prima smečku a skvělého vnuka R^V