Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

FOTOČLÁNEK: Rok pod Zvičinou – červenec 2017

Léto budiž pochváleno!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZV

Z. Vave

3. 8. 2017 10:20
Měla jsi pestrý červenec,

Dede. K fotkám mimo článek jsem se ale ještě nedostala, to chce alespoň chvilku klidu vcelku.

0 0
možnosti
ZH

Z. Hanča

2. 8. 2017 21:08
Moc hezky

se mi koukalo na tvoje červencové fotky, milá Dede - sedla jsem si s NB ven na houpačku a kochala jsem se. U nás už je dnes takhle večer venku příjemno, hmyzáci naštěstí neotravují. A cože to má vaše obec ve znaku?

0 0
možnosti
ZV

Z. Verenka

2. 8. 2017 19:40
Fotočlánok

má krásne fotky,ale keďže je tam Václavák so stánkom na klobásky,tak som sa zamyslela.

Matička bude u mňa vždy spojená s klobáskou a pokecaným tričkom z Václaváku.Som prízemný tvor.Tie jarabiny tiež nie sú na zahodenie,inak stále platí,že je to taká okruhlastá priateľská krajina

0 0
možnosti
ZD

Z. Dalmi

2. 8. 2017 19:24
Takhle vypadá léto

a navíc v kraji, kde jsem já trávila donedávna prázdniny a dovolené. Krásné

0 0
možnosti
MC

2. 8. 2017 18:31
Milá Dede, tak já bych.....

klidně brala i těch 800 fotek :)Prohlížela bych si je na pokračování, rozdělila bych si je tak na týden, abych si tu +/- stovku mohla vychutnat Takže kdyby ti bylo líto těch "vyřazených" že je nikdo neviděl, klidně je tam doplň :)

Jinak zase jedna fotka hezčí než druhá,včetně krásné večerní Prahy. Našla jsem si stránky domova sv. Josefa - jsou úžasní a vlastně je to moc smutné, kolik lidí by pobyt v tomhle domově potřebovalo. Užasla jsem na dvojitou duhou-tedy tím jasně viditelným pásem, takový jsem ještě neviděla (dvojitou duhu ano, ale to "vyplnění" mezi nimi ne). Berryin jazyk mě rozchechtal,to snad ani není možné, že ji ještě kus jazyka v tlamce zůstal. A pohled na dva spokojeně plavoucí psy je také moc hezký. Malá Katrinka se narodila v úsměvem na tváři a je vidět, že se jí tam usadil trvale :) Patrik v lese, je jak jak skřítek na pařezu. Ach ty jeho kudrliny, snad mu vydrží. A je nesmírně podobný Andymu! Krásné fotky lesů, kytiček a hub...prostě parade.

A něco mě napadlo. Myslíš, že bys takhle chodila do lesů a polí a těšila se z krajiny svého okolí, kdybys neměla psy? Ano jistě to tam znáš z mládí, máš svoji Zvičinu moc ráda, ale vyšla by sis denně do lesů, jen tak se ournout, kdybys "nemusela se psy", tedy kdybys jim nechtěla udělat radost dlouhou procházkou? Motivaci focení kvůli článku také moc dobře rozumím, ale co se focení přírody týče, možná na té motivaci mají svůj velký podíl právě Ariberry, že tě "tam vytáhly" :)Posílám jim pohlazení, jsem ráda, že Berry se lepší a moc se mi líbila "její rampa" (běhá po ní i Ari?)

0 0
možnosti
DR

D. Ruščáková

2. 8. 2017 18:45
Re: Milá Dede, tak já bych.....

Díky Maričko, na tebe se člověk může spolehnout, že potěšíš:))

To víš, že bych asi nechodila tak pravidelně a na tak dlouho, ale chodila bych. Pobyt v lese je tak nějak podmínkou mé zdravé existence a líbí se mi tam v jakémkoliv počasí - kromě vichřice, to tam nelezu:))

S rampou je to veselé - Ari by kolem ní nejradši poletovala jako motýlek. Ale to bude na další článek:))

0 0
možnosti
ZY

Z. Yga

2. 8. 2017 14:52
Milá Dede

Já se fotkami kochala už včera večer - koch, koch, koch.

Krásný červenec jste měli - nádherně šťavnatě zelený a bohatě zlatý. Je vidět, že sucho u vás letos nehrozilo ... No večerní Praha - tam se mi nejvíc líbily fotky s lidima - ta čtverka u stolku s rychlým občerstvením! A pejsky, ty nikdy nezklamou. Tak uvidíme, jak se pochlapí srpen (;o)).

0 0
možnosti
ZY

Z. Yga

2. 8. 2017 14:54
Re: Milá Dede

AD "Nevěřili byste, jakou inspirací k focení je pomyšlení, že na konci měsíce budu tvořit fotočlánek:))" Ale věřila, věřila - já vždycky měla dojem, že nebudu mít žádné fotky a pak jsem měla hodně práce vybrat ty nejlepší a nejvypovídající. A bylo mi líto těch, které jsem zamítla ...

0 0
možnosti
ZJ

Z. Janaba

2. 8. 2017 13:17
To se to fotí

Fotky hezké, jako léto samo. A navíc v hezkém kraji. To se to fotí!

Náš pes netrhá rybíz, ale trhá si maliny. Včera s MLP pracovali na svahu, pes tedy pracoval na malinách a vrátil se jakýsi divný. Upřeně na nás koukal, pak sebou plácnul, ale nespal a trochu zrychleně dýchal. Hele, něco mu je. Co tam sežral? No nic, jen si trhal maliny! To je divný! Začala jsem hledat medicinské uhlí a Scott se přišel podívat, co to kde šustí. Hele žebrá, to nic nebude. Zkušebně jsem mu dala kousek housky a ejhle! Nevěděl si s ní rady! Mám to! Otevřela jsem mu tlamu a ano, měl vevnitř zaklíněný kus klacíku. Asi se mu tam dostal, když lakotně hledal spadlou malinu. Přece ji tam nenechá jen tak ležet, to se radši udusí klackem. Hltavec.

0 0
možnosti
DR

D. Ruščáková

2. 8. 2017 17:42
Re: To se to fotí

Tedy Scott je v tomhle fakt přeborník! Ještěže svého chlupatce tak dobře znáš a máš obratné ruce:))

0 0
možnosti
ZM

Z. Matylda

2. 8. 2017 12:25
Moc prima fotky

a když vidím, že nemusí být jen hnědě vyprahlo, tak to potěší, i když my máme hlavně to vyprahlo. No jo, a jeřabiny pustě závidím, ty u nás nerostou a přitom se mi hrozně moc líbí.

0 0
možnosti
KH

K. Holubová

2. 8. 2017 12:36
Re: Moc prima fotky

Vyskytují se jedlé a nejedlé. Liší se počtem třepení na lístcích. Tuším, že ty jedné jsou třepené celé a nejedlé v půlce listu, ale možná je to obráceně. V Krkonoších jsme mívali strom těch jedlých a maminka a později i já jsme z nich dělaly kompot á la brusinky. Ke svíčkové naprosto skvělé. Přebrané se poválely delší dobu v cukrovém nálevu s medem, pak se pomaličku povařily a sterilovaly. Vznikla taková hooooodně hustá majda a v ní křupavé jeřabiny.

0 0
možnosti
AL

A. Lex

2. 8. 2017 11:45
Krásný letní

měsíc jste měli u vás pod Zvičinou! Takový retro, jaký pamatuji ve svém dětství. Na fotky jsem koukala už včera - půvabné!

A máš pravdu, když jsem fotila před dvěma lety pro Zvířetník, byla to safra motivace koukat se okolo sebe :-))). Díky Liko, že jsi mi to umožnila.

Jdu po obědě zase zkouknout fotky.

0 0
možnosti
ZL

Z. Lika

2. 8. 2017 12:12
Re: Krásný letní

Díky, Alex. Přesně tak to i beru - že fotografa to přiměje dívat se na své okolí pozorněji, i když je zdánlivě stále stejné.

0 0
možnosti
VG

V. Glover

2. 8. 2017 11:11
krásné fotky

Všechny, a ten měsíc jak vykukuje zpod mraků se mi moc líbí, a taky cesta lesem, a pejsci jak se radují.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz