3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

BTW: Závěje

Asi vám neřeknu nic překvapivého když prohlásím, že mi už ta zima leze krkem. Máme půlku března a jeden aby vykopával auto ze sněhu lopatou!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 15.3.2006 9:09

Prstýnek

Tak koukám a Evelín má něco na drápku - červenýho. Měl zásadnínamitky, abych mu o sundala, ale podařilo se. Byl to gumovej pidipidi čudlíček, elegantně navlečený - a slušel mu k tomu černému kožíšku. Jen zaboha nemůžu přijít na to, kde k tomu "prstýnku" přišel...
Heduš 15.3.2006 9:12

Re: Prstýnek

povedlo se mu se zkrášlit před nastupujícím jarem a uháněním holek, a Vy mu tu nádheru odstraníte!!! Vrátit!!! :-DDD
Hela S. 15.3.2006 9:06

Tak nejsem sama

koho ta zima štve. Tak mě aspoň potěšilo, že to není jen můj pocit, že je ta zima letos nechutně dlouhá.
A tady sněženky nekvetou. Nikdo mě nepřesvědčí, že pod 15 cm zledovatělého sněhu něco kvete. Sněho-ledová vrstva je tak tvrdá, že se po ní dá bez problémů chodit. Jenom si člověk otlouká hlavu o větve stromů, pod kterými v létě bez problémů projde. Menší vrstva je pouze tam, kde je to čistý led, toho bývá tak 5-10 cm. A je vidět, že pod ním nic nekvete :-( JÁ CHCI JARÓÓÓÓÓÓ!!!
Vakandi 15.3.2006 9:31

Re: Tak nejsem sama

Heluš tak doraž k nám  my tu sněženky = slovy dvě
Hela S. 15.3.2006 10:01

Re: Re: Tak nejsem sama

:-))))) Takže když přijedu já, tak tam budou tři - Ty, Nikša a já :-))))))))))))))
Vakandi 15.3.2006 10:04

Re: Re: Re: Tak nejsem sama

 to je pořád o jednu víc  Při čekání na jaro jsem si koupila 3 časáky o kytkách a Velikonoční magazín
Lída Š. 15.3.2006 13:39

Vakandi

a pomáhá to?
Vakandi 15.3.2006 13:59

Lído Š.

věřte nebo ne, pomáhá  Už si představuju jak na zahradu píchnu nějakou, hodně pichlavou keříkovou růži
Vave 15.3.2006 14:40

Re: Lído Š.

Jste jako já! Hřeji se nad obrázky zahrádek už od Vánoc!
Já mám dvě malé skupinyk sněženek, ale jsou nizounké a proto momentálně nejsou vůbec vidět.
Mně se zdá, že letos jaro vůbec nebude, ale když to tvrdí tolik Zvířetníků, tak tomu musím věřit. :o) Anka totiž nelíná, neb jsem nechala 1. března (předčasně) ostříhat.
Lída Š. 15.3.2006 14:47

Vave

Vidíš, už to na Tebe taky doléhá  V lednu jsem tu byla za pesimistu, když necítím jaro a už v tom lítáš taky  Velcí draci ještě drží chlupy a mrně Elišková začala teprve teď pouštět štěňátkovskou srst  Jsem napnutá jakou bude mít barvu - hyn sa vokáže
Fallowa 15.3.2006 9:03

Přesně tak -

drží se mně beznaděj,že jaro snad ani nebude :o(.Někdo tu mluvil o globálním oteplování - tak tomuhle počasí já neříkám oteplování,ale nová doba ledová!
Rpuť 15.3.2006 9:11

Ono to, bohužel, souvisí. Budou horká suchá léta a dlouhé mokríé zimy...

Zdena bez psa 15.3.2006 11:06

Re: Ono to, bohužel, souvisí. Budou horká suchá léta a dlouhé mokríé zimy...

Dnes mi to řádně vysvětlili. To je globální oteplování. Tajou ledovce a voda ochlazuje kontinenty a přepere Golfský proud.
Lída Š. 15.3.2006 13:42

Re: Re: Ono to, bohužel, souvisí. Budou horká suchá léta a dlouhé mokríé zimy...

Sááákryš a nedá se dát do Golfskýho proudu nějaký ponorný vařič?
Medvídek 15.3.2006 13:53

Re: Re: Re: Ono to, bohužel, souvisí. Budou horká suchá léta a dlouhé mokríé zimy...

To by nepomohlo.  On se vrací studený a v hloubce řádově kilometry a to tání způsobuje že se vrací dřív. (doufám že tu nemektám hlouposti, nejsem odborník). No a jak říkala Rpuť - dlouhé zimy....důsledkem globálního oteplení je totiž lokální ochlazení.
Lída Š. 15.3.2006 8:57

Mimo téma - k Mlsotníku

V pátek jsem doma líčila naší debatu o topinkách a včara jsem od manžela dostala k narozeninácm toustiovač:-)))))))))) Děkuje za námět
Rpuť 15.3.2006 9:07

Lído, všechno nejlepší!

Vakandi 15.3.2006 9:36

Re: Lído, všechno nejlepší!

K blahopřání  se připojujeme i my Vakandi,Čad a Garf
Hela S. 15.3.2006 9:10

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Lído, Ty máš / mělas / budeš mít (nehodící se škrtněte ) narozeniny
Tak teda všechno nej.... nej....  nej ..., hlavně zdraví a spoooooustu radosti s Dráčky    
Heduš 15.3.2006 9:10

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Lído přeji všechno nejlepší k narozeninám, hlavně ať se tě - a celé tvé dvounohé i čtyřnohé rodiny - drží zdraví, pohoda, klid a štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc se těším, až se někdy oteplí a já se zase půjdu podívat do Dráčkova a na Élišku a Boominku a Drakuse a Darlen a jeleny :o)))
Vave 15.3.2006 9:36

Re: MMilá Li, všechno nej nej nej!

Hlavně to zdraví ať slouží Tobě i celé Tvé smečce.
Zdena bez psa 15.3.2006 10:54

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Všechno nej, nej, nej a všichni ať jste zdravíííííí
Beňa 15.3.2006 11:01

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Lído, všechno nejlepší k narozeninkám , hodně lásky, zdraví, štěstí a také radosti z Vaší úžasné chlupaté smečky a z jelínků. Já jsem taky březňáček a zítra má první narozeninky moje chlupaté štěstíčko koliáček. Tak na to  J A R O
jenny 15.3.2006 13:05

Re: Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Tak já taky ještě jednou ať žije Lída a Váš koliáček taky.
psiman 15.3.2006 11:11

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Všechno nejlepší k narozkám a hodně topinek v topinkovači
Lída Š. 15.3.2006 13:47

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Jééé, děkuju za všechna přání
Yetti 15.3.2006 14:05

Re: Mimo téma - k Mlsotníku

Všetko najlepšie k narodkám a veľa krásnych chvíľ s Dráčkami a jelenčekmi. Z.
aster 15.3.2006 8:34

psi

Fredy už je z té zimy tak otrávený,že nechce ani chodit ven,což je zázrak.Sedí na okně a hlídá jen kočky,které mu běhají přes zahradu. Dvakrát blafne a nic. Nebo ho štve že nemůže za holkama.Letos ho to nějak bere.
Lída Š. 15.3.2006 8:46

Re: psi

Ano. Já mám psy venkovní a taky na nich pozoruju, že  toho už mají plný zuby:-( Ráno mě nepřišli ani vítat,. Vrtěli na mě ocásky ze svých pelíšků, Eliška přitisknutá k mámě. Mě z toho hnusnýho bílýho bere depka a pomalu půl roku namrzlá uzoučká hráz  po které musím několikrát denně autem jet mě už sss...štve, JARO kde jsi?????? 
Medvídek 15.3.2006 8:57

Re: Re: psi

Paní Lído, co dělají Vaše ruce, předevčírem málem vyrvané z ramen ?