18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Vzdálený přístup... ke kočkám

Mám ráda moderní technologie a ledacos o nich vím. Mám ráda svoje děti a hodně o nich vím. Ale když se děti a technologie spojí dohromady, dokáží mě kolikrát opravdu překvapit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
veram 28.12.2006 17:21

Re: Re: U nás sníchuje!

Jo, Vakandi, ten originál songu jsi viděla?

Vakandi 28.12.2006 17:25

Re: Re: Re: U nás sníchuje!

Teď jooo !! No to je prča ;-D díky Veram.R^

Hanča 28.12.2006 17:36

Re: Re: U nás sníchuje!

Venku je bílo a na Zvířetníku barevno a tak je to správně ! Ahoj Vakandi !

Vakandi 28.12.2006 17:46

Re: Re: Re: U nás sníchuje!

Ahojky Hančo, snažím se dobarvit, co jsem zameškala ;-P

Hanča 28.12.2006 17:29

Re: U nás sníchuje!

Vůbec jsem si nevšimla, jak tady pořád sázím čísla do kolonek - ale jóóóó, na Českou Lípu taky padá a už je parádně bílo.

Vakandi 28.12.2006 15:58

Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Pěkné odpoledne zvířetníci milení. Jsem tu na skok , všem marodům držím palečky R^ zdravím staré známé i (pro mne) nové příchozí.

Vave 28.12.2006 16:01

Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Naše duhová Vakandi se nám vrátila!! :-):-):-) Hurrrrá! A jak je?VV

Vakandi 28.12.2006 16:18

Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Ahoj Vavísku ;-) fyzicky dobře, dám do kupy psychiku a jsem OK ;-P

Chci mooooc poděkovat za vzkazy od Tebe, WWWčka, Li, jiného Honzy, Xerxové, Zdeny b.p, (na koho jsem zapomněla, tomu se velice omlouvám)... a mnohých dalších, moc mi v nemocnici pomohly. Zlatá Tosca mi je přeposlala, až se stará Nokie zcela zahltila :-)

Štětinka 28.12.2006 16:20

Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Ahoj,vítám Tě zpět. Držela jsem Ti palce, i když jsem nevěděla, co Ti je. Ale jsi náš živý důkaz, že palcodržna funguje. Takže se K+K, Renata,...a další můžou spolehnoutR^

Vakandi 28.12.2006 16:29

Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Ahoj Štětinko, díky díky ;-) palcodržna funguje to je známá věc. Takže i celá moje smečka se k palcodžně pro K+K, Renatu a ostatní zdatně připojujeme.R^ R^ R^ R^ ( byla jsem na laparoskopii a hysteroskopii, nedopadlo to nejlépe, ale já se nevzdávám a ani můj pan dochtor ;-P )

Vave 28.12.2006 16:36

Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Holčičko, pořád Ti budu držet palce, dokud se vše v dobré neobrátí! R^VVVVVV

Štětinka 28.12.2006 16:36

Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

nEVZDÁVEJ! mÁŠ NÁS A NAŠÍ DRŽNOPALCNU!

Vakandi 28.12.2006 16:47

Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Holky nebojte, nevzdávám. Akorát mne dorazila dcera, když pronesla: " Mami, tak si prostě adoptujem černouška.Jsou na ně pěkné reklamy.... " ;-D No nedaly byste korunu ?

Vave 28.12.2006 16:53

Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Tvoje dcera si zaslouží alespoň pětikorunu! :-PVV

Myš 28.12.2006 16:55

Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Dala bych i víc,má bezva nápady ;-D.

Vakandi 28.12.2006 17:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Jo jo nápady prima, včetně tohohle : Mami, kdybys černouška nechtěla, tak počkej pár let, ( asi deset - doufám !) budeš mít ode mne vnoučata, neboj. Tak to jsem byla nadšená :-D

Myš 28.12.2006 17:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Vidíš, já si vnoučata drze přivlastňuju vlastních zatím nemaje a je to bezva ;-D.

Vakandi 28.12.2006 17:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

bych ve svých 34 raději mládě své, než vnouče ;-D 

Vave 28.12.2006 17:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Myslím, že už byly i mladší babičky! :-P ;-D;-D

MaRi 28.12.2006 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

a byly i také, jež měly starší vňoučátka než dětičky

Vakandi 28.12.2006 18:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Vave, MaRi no to by byl fór :-P Snad to stihnu dřív, tady když to klapne.

Zkumavka 28.12.2006 19:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Myšulíne,já ti sem taky postižená si přivlastňovat cizí dětumy!! Tak trošku považuju za svý i moje velmi Mladé kolegy v práci.Voni koukaj,teda dost divně.Je pravda,že je nediriguju,ale mám o jejich život zájem,nějak v podvědomí to jako ta kvočna vcšechno strkám pod křídla..:-D:-D. Mám málo ˇěch svejch,ale že jich je!!!V

zana 28.12.2006 17:08

Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Nazdárek Vakandi, to je dobře, že už jsi tady. :-)

Vakandi 28.12.2006 17:28

Re: Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Taky jsem ráda. VŠUDE DOBŘE, NA ZVÍŘETNÍKU NEJLÉPE !!VV;-)

Fallowa 28.12.2006 21:25

Re: Když uvidíš kočku - zařvi ! :-)))) :-D

Zdravím,Vakandi!To je dobře,že je na Zvířetníku zase duha!R^V

Štětinka 28.12.2006 15:17

prosím o radu

Je vás tu tolik, že se snad najde někdo se zkušeností při "slejzání"  nehtu. Malej si před 14 dny zabouchl palec do dveří (lépe řečeno,jeho bratr mu pomohl.. :-/).První den to měl citlivé, ale druhý už to bylo ok, tak jsem s ním k dr nejela. Měl jen modrý nehet. Asi po týdnu si začal znova stěžovat. Tak jsme byly na RTG, vše v pohodě, prý jen ledovat. Teď už je nehet hodně odchlípený, ale s tím jsem počítala. Jen s mi nelíbí ta okolní tkáň, je zarudlá, prst dvakrát věší než na druhé ruce. Tvrdý to ale nemá. Na noc jsem mu to zalepila do višňáku, ale furt se mi to nezdá.

Víte někdo, jak to vypadá, když člověk příjde o nehet? Má to být oteklé? Už jsem za tyhle svátky byla 3 x na pohotovosti, počtvrté se mi tam nechce...PROSÍM, PROSÍM PORAĎTE;-(

Myš 28.12.2006 15:26

Re: prosím o radu

Asi bych na to zkusila naplácat černou mast na vytahování zánětů, ale má hlava děravá zapomněla název masti. Lékárníci budou ale určo vědět ,o co jde. Zklidní i otok. A asi přelepovat,aby se drápek neutrhl předčasně a nebylo to do živého.

Štětinka 28.12.2006 15:32

Re: Re: prosím o radu

No, Myško, o je právě ten višňák =černá mast=Ichtamol=Íchtoxyl. To mu asi moc nepomohlo. Navíc mám strach, že ta náplast moc nedýchá

zana 28.12.2006 15:36

Re: prosím o radu

Štětinko, loni jsem měla něco na ten způsob. Na to oteklé mi nejvíc pomáhala náplast, ale nemůžu si vzpomenout na jméno - existuje to i jako pilule a mast .... je to na zhmožděniny apod. - asi si nevzpomenu, ale doma ji snad mám, tak bych ti to k večeru mohla napsat, nebo by věděli v lékárně.... mně fakt pomáhala.  

Já to měla oteklé strašlivě, modré až černé a vůbec nehezké, ale jeden prst byl zlomený, byla to fakt darda. Hodně to bolelo a nedalo se s tím hýbat. Mně ty nehty ale odrostly, pak byla mezera a rostlo to znova.

Štětinka 28.12.2006 15:43

Re: Re: prosím o radu

A co že to má být? Mast, náplast nebo pilule? Jsem z toho tvýho psaní nějaká ťulpachovatá.Zeptala bych se u nás v lékárně. Takže otok u odpadávání nehtů je normální? To víš, mě hned lítá hlavou sepse a nějakej   ...kok