1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

BTW: Vodní záhada

Šťastně žijící psi jsou ve své podstatě jednoduchá stvoření. Mají svůj přehledný svět se známými kompetencemi, radostně komunikují se svými pánečky a poslední, co by člověk v jejich otevřené a přímé povaze hledal, jsou záhady. Přesto existují.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
WWW 3.2.2007 23:11

Re: Ahojky Zvířetníci

Tak, mila Lucko, ted jsem napnutej jak ksandy !!

A jak se tajkova neutralni adresa porizuje ? Jsem pres tyhle veci proste Zemlicka !

aida 3.2.2007 23:15

Re: Re: Ahojky Zvířetníci

Otevřít si třeba www.seznam nebo www.centrum + zřídit si emailovou schránku na fiktivní jméno, ono Vás to navede.

Lucka 3.2.2007 23:52

Aida má pravdu..

Vymyslet si někde mailovou adresu na smyšlené jméno, když si chceš zachovat anonymitu.. není to nic těžkého a dalo by se ti tak psát i mimo diskusi..a to je to, co právě teď potřebuju.. Je to něco, co bys asi chtěl vědět.. ale jen přes mail;-)

aida 3.2.2007 23:54

Re: Aida má pravdu..

Lucko, BTW. - co škola a zkoušky, všecko v pořádku?

Lucka 4.2.2007 0:22

Re: Re: Aida má pravdu..

Ahoj aido! Jo, udělala jsem úspěšně všechny zkoušky (koně, prasata, ptáky, porodnu, chirdu velkých zvířat a fyziologii sportovních koní), tak mám ještě týden volno než začne semestr.. Vlastně bych se tě potřebovala na něco zeptat.. Ty pracuješ na SVS, viď? My máme povinnou 14-ti denní praxi někde v labině a já nevím, kam jít.. a po pravdě se mi ani moc nechce tvrdnout tam celých 14 dní.. nevíš o někom, kdo by mě vzal (a případně by nevyžadoval plnou účast;-))?

aida 4.2.2007 0:37

Re: Re: Re: Aida má pravdu..

No, místní SVÚ už nefunguje (končili k 31.12.), jinak se můžu poptat -  na co přesně má být laboratoř zaměřená a kde bys asi tak chtěla být? SVÚ jsou teďka vlastně už 3 - Jihlava, Praha, Olomouc. Ale jsou i soukromé laboratoře (jedna dobrá i v Brně - Dr. Mikuláš). Napiš své představy a něco s tím podniknem.

aida 4.2.2007 0:38

Re: Re: Re: Aida má pravdu..

Jinak samozřejmě ke zkouškám moc gratuluju, jseš šikovná!

Ještě k lěm laboratořím - obávám se, že plnou účast po Tobě budou chtít všude, bohužel...

aida 4.2.2007 0:48

Re: Re: Re: Re: Aida má pravdu..

Ale jak nad tím tak dumám, vzhledem k tomu, že jsi z Prahy (???), asi nejlepší by byly Lysolaje - zkus se poptat tam.

Jakub S. 4.2.2007 15:09

Re: Muj hlubokosklon, najmladší (asi) zdejší Zvířátko:

já jsem nikdy nechápal, jak mohli medici a veterináři to všecko našprtat a udělat. No tak, oni to taky všichni všecko nenašprtali a často  neudělali... No ale vlastně oni taky někdy nepochopili, jak je možné udělat zkoušku ze starého nizozemského malířství, z neolitu, z paleografie a diplomatiky, barbarských zákoníků (Kudrna...ježíši), hist. pramenů k Velké Moravě či středověké latiny, že. A hlavně že leccos z toho taky (kromě zk. období) někoho může zajímat, neřku-li bavit. No tak níže podepsaný taky občas něco udělal až na druhý pokus laskavých úžasných profesorů, no--- a mělo to vliv na stýpko. To jsem já blb zjistil až v říjnu.

baty 4.2.2007 18:15

Re: Re: Muj hlubokosklon, najmladší (asi) zdejší Zvířátko:

alelale Jakube, habeas povtas apevtas?????leges bavbavovum???

Jakub S. 5.2.2007 22:10

Re: Kud´na, ano, leges ba´ba´o´um, ano, máte?

Docent Kudrna (vkročí do učebny): Tak, pfátelé, začneme hned velice zajímavou věcí, mám tady vizogotské zákoníky, pfečtu vám zajímavý úsek o dědickém p´ávu, jenom st´ánku, pfirozeně v p´imitivní ba´ba´ské latině, ale nebojte se, ke s´ovnání vám to pak pfečtu sta´of´ancouzky... Patnáct osmnáctiletých troubů: čumí ztrnule s otevřenou hubou, nerozuměje absolutně ničemu, děs v očích: měli sme tohle zapotřebí?! - Má žena (o rok níž tamtéž) ale pak pořád tvrdila, že to dělal vědomě, ten dojem, že z toho měl radost, z těch vytřeštěných puberťáků před sebou...? - Ostatní, tohle, jak vidíte, byla jedna z legend/postrachů FF 50-80. let. St´ašná kapacita ovšem.

Vave 4.2.2007 17:58

Re: Re: Re: Aida má pravdu..

Lucko, já jsem ale! Zasloužím picnout! Samozřejmě blahopřeju ke složení zkoušek, jsem fakt jouda, že jsem se ani nezeptala, grrrr, vrrrr. Okamžitě odcházím k zrcadlu a děsně se na sebe zašklebím! Tak! To mi patří! ;-P

RenataE 3.2.2007 23:57

Re: Aida má pravdu..

A ta adresa se zase dá po vyřízení potřebného zrušit:-)

zana 4.2.2007 8:32

Re: Re: Ahojky Zvířetníci

Milý WWW, zkus to takhle. Klikni sem

Máš tam schránku připravenou, jen ji začít používat.

zana 4.2.2007 8:37

Re: Re: Re: Ahojky Zvířetníci

aha, tak tam ne, ono si to svoje tajemství hlídá. Tak sem a zadej jméno: wewewe, heslo - ta hospoda, kde se scházíme, začíná na Z :-), bez hacek a carek, ale ty ti to stejně nepíše, viď? Dej vědět, jestli se povidlo.

WWW 4.2.2007 13:38

Re: Re: Re: Re: Ahojky Zvířetníci

Dekuji mila zano, ze mas starosti s takovym troubou. Jsi hodna !

Tak ja to pozde vecer zkusim a budu te informovat. hezky zbytek nedele !!!

Anezka Sejbalova 3.2.2007 22:10

Hadani

Helejte lidivcky !!

 Neni von ten WWW nejakej divnej ? Tedy jestli von neni primo caklej, myslim ,!

Vemte si jenom to, ze se ten debilek tri dny schovava, pak tady neurcite fnuka, necha se konejsit a hned zase zacne placat !

Ja vam nevim, co si mam vubec o nem myslet; kazdopadne je radne posahanej, to teda jo !!

Anezka Sejbalova 3.2.2007 22:17

Re: Hadani

Voni jsou Sejbalova vopravdu uboha !!

To je tezky s vami vyjit. Vy nemate vubec poneti, co to je, kdyz na jednoho padnopu tydlecty ouzkostlivy stavy. Kdyz si jeden mysli, ze nic nestoji za nic,,nebo ze neco stoji strasne moc !!

Pochopila jste to ?! Ne! Samosebou, ze ne ! Je mi vas lito !!

Anezka Sejbalova 3.2.2007 22:18

Re: Re: Hadani

Sejbalova,

to jsem napsal ja WWW, to jste se pekne teda vodhalila, to vam povim !!

WWW 3.2.2007 22:19

Re: Re: Re: Hadani

Vsak voni se v tom lidi vyznaj, tohlelncto mlzeni je vam pendrek platny !!

Anezka Sejballova 3.2.2007 22:23

to snad neni pravda

Ted jsem nahodou nakoukla ! WWW, vy jste vopravdu prastenej.

Hadate se totiz sam se sebou a jeste jk tomu ouplne blbe!

Vase ouzkozstlive stavy jsou mi suma -fuk !! Suma -fuk, rozumite!! Chudak Magda, to vam povim !

aida 3.2.2007 22:36

Re: to snad neni pravda

Teda www, nemáte to s tou Agnes ani trochu lehký.;-) Nějaká hádavá, že?

WWW 3.2.2007 22:41

Re: Re: to snad neni pravda

Je to prosim mila aido mimoradna satorie .

Primo vystavni !

aida 3.2.2007 22:41

Re: Re: Re: to snad neni pravda

Chudinko malá!;-);-D

WWW 3.2.2007 22:43

Re: Re: Re: Re: to snad neni pravda

Jen ji moc nelitujte !

aida 3.2.2007 22:47

Re: Re: Re: Re: Re: to snad neni pravda

www, já litovala Vás, jak s tou satorií zkusíte...

WWW 3.2.2007 22:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: to snad neni pravda

Aha, tak dik . Vopravdu jsem dneska nak dezorientovanej, skoro zblblej !!

Dobrou noc mila aido !

aida 3.2.2007 22:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: to snad neni pravda

Moje chyba, mám se umět vyjadřovat...

Dobrou, milý www.:-)

Hanča 3.2.2007 22:50

Re: to snad neni pravda

Anežko !!! To nemůžeš mít aspoň trochu pochopení pro našeho WWW ? Sotva se nám dal trochu do kupy a Ty hned do něj reješ ! Copa se Ti nepovedlo, že jsi tak protivná ?

WWW 3.2.2007 22:53

Re: Re: to snad neni pravda

Vona Anezka, mila Hanco , je proste previt vod narozeni.

S tim se neda nic delat. Jedine snad pridusit, ubrat kyslik. Ale to ja nedokazu !