18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Taková divná vzpoura

Máme letní čas. Nebudu se přít, zda je to dobré nebo ne, mně to vyhovuje. Nicméně se změnou času na letní skončila i doba povinného svícení aut. Bohužel to v mnoha případech znamená i zatemnění v některých myslích.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Dee 31.3.2006 10:53

Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Ondra si myslí na svoje věci a nějaký přechod ho nezajímá.Spoléhá na mě. Tak chodíme po městě jak magoři a trénujem.Když stojím já, stojí i on,nepřemýšlí proč, prostě se stojí. A když už tam stojíme dost dlouho, začne se teprve rozhlížet, proč se nejde a když vidí přechod, semafor, dojde mu to a řekne vesele: můžem jít. Tak jdeme až do dalšího přechodu, kde se to znovu opakuje.
A to sme jednou trénovali cestu autobusem do školy. Vše jsem mu teoreticky 5 x vysvětlila,nakreslila, kde je přechod( cca 50 metrů od zastávky). Cesta probíhala dobře, vystoupili jsme a já čekala,co bude. Po 3 minutách jsem se ho zeptala, jestli si myslí, že mu ten přechod vybudují na místě,kde stojí, tak řekl jenom aha a šel hledat přechod.
Ale určitě z toho vyroste, pevně doufám, jinak ho budu mít na krku až do důchodu
PetraK 31.3.2006 11:11

Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Deeeeeeeeeeeee, to je boží! A Vy jste skvělá máteř!  a mohu-li býti tak zvědavá, kolik je Ondrovi? Já abych si domalovala detail v těch představách, které jsem si vybudovala a které jsou moc roztomilé, protože ... vidím dvě postavičky, jak čekají u přechodu a té jedné, té větší nad hlavou svítí obrovská svatozář . Asi by Vám měli vystavit diplom za trpělivost
Dee 31.3.2006 11:24

Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Ondrovi je 8. Takový hezký chlapeček s brýlkama, ježeček na hlavě... Normální kluk. Ale ta trpělivost má svoje meze, protože na otázku,kde máš aktovku? vám donese ukázat kartičky pokemonů a ještě přitom všude  po cestě rozsvítí pracně zhasnutá světla... uf, někdy se to dá vydýchat
Eva Š. 31.3.2006 11:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Vave 31.3.2006 11:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

To musí být rozkošně roztržitý a děsně důležitými věcmi neustále zaneprázdněný klouček-brouček!
PetraK 31.3.2006 11:50

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Dee, on je boží. Já vím, musí to být někdy na makovici, ale je to roztomilý (takhle pro nás na dálku) Tak teď už mám celkem ucelný obrázek, jak ten nácvik přecházení probíhá . Sedím tu a hubu mám kolem celý hlavy
Iva 31.3.2006 12:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

haháááááá nejsem v tom sama:-)))). Úďo to je napuosto noumání. "Vítku, obleč si ty kalhoty!" A on se kompletně obleče zpátky do pyžama a kouká jak jojo, když se rozčiluju, že jsem měla na mysli kalhoty školní, nikoli pyžamové, tak to sundá a vezme si tepláky.
Dee 31.3.2006 13:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

přesně, to se nám taky stalo. Ale abych ho furt jenom nepomlouvala, jednou prostě musel jít sám do školy,takže dostal kázání, hlavně ať se obleče,obuje,vezme aktovku, zkontroluje kočky, jestli nejsou na chodbě a jde do školy. A on to zvládnul.
jiný Honza 31.3.2006 13:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Proboha, nejsme příbuzní? Tohle mám doma taky (akorát je mu 7, brýle mám já a nesbírá pokemony, ale auta a letadla)
jiný Honza 31.3.2006 13:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

jo a je to Vítek
Iva 31.3.2006 13:33

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

jiný Honzo též jsem vlastnicí jednoho sedmiletého exempláře jménem Vítek:-)a k tomu dvě cácory.
jiný Honza 31.3.2006 13:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Ty dvě cácory by taky seděly, jedné je 5, druhé 17. 8-)))
Iva 31.3.2006 13:54

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprostý souhlas

Tak to už ne. Jedna 11 a druhá 9, máme schůdky. :-)
zana 31.3.2006 15:02

Přátelé, netěšte se

tytéž známky totální absence mozku vykazuje i můj syn. S tou drobnou odchylkou, že mu je ddaadvacet. Nicméně, abych vás neděsila moc, dělá to jen v přítomnosti rodičů (aspoň myslím, protože jinak by už asi bylo po něm, ne?)
RenataE 1.4.2006 1:49

To jsem si oddechla

Už jsem si myslela, že mimoně mám doma jenom já.Zatím přežil, je mu devět. Asi jen od malička podléhá touze "nechat se vést" svou stejně starou kamarádkou, která ho zatím bezpečně převádí přes všechny dva přechody cestou do školy.