20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

BTW: Spinaway

Úzká silnice se zařezávala do horského úbočí a pozvolna stoupala, peleton však nezpomaloval. Pozor, pokus o únik! Srdce buší ve snaze udržet tempo, krev šumí ve spáncích, svaly se napínají. Teď! Únik se nepovedl a stále sevřená skupina se přehoupla přes hřeben a sjíždí do mělkého údolí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 15.1.2007 12:40

Re: Víte, největší legrace je v tom, že

jé, na džezbalet jsem taky chodila;-). Ale co chci napsat, včera jsem odchytla přednostu, jak s úžasem hledí na bednu, kde na nějakém anglicky mluvícím kanálu  probíhal kurz břišního tance. 8-o;-D Povídal ale, že zkoušet to nebude, protože setrvačnost povánoční hmoty by ho mohla smést z povrchu zemského.

Dede 15.1.2007 12:45

Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

Zano, klidně to zkuste! Bude to o to lepší! ;-D Jen to chce začít s dobrou lektorkou, protože když se to člověk nenaučí dobře, může si i ublížit. Ale je to velká legrace... snad o tom i napíšu. Ženské všeho věku, s cingrlaty na sukních, ta hudba... je to báječné a jen stěží se člověk ubrání smíchu, když vidí dvacet adeptek mezi třinácti a pětasedmdesáti lety, jak skoušejí "velblouda" ;-D;-D;-D

Dede 15.1.2007 12:46

Re: Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

ó hrůzo.. zkoušejí... samozřejmě;-)

zana 15.1.2007 12:55

Re: Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

no jo, takový nějaký norský zařízení by to chtělo. Já mám děsný zábrany, vpodstatě si představuju, že se celá tělocvična otočí a bude koukat, jak se motám, případně ještě někdo vyběhne na ulici a bude zvát kolejdoucí;-P8-o.

veram 15.1.2007 13:34

Re: Re: Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

Zano, nechceš chodit na taiči? Ale pozor, nehubne se z toho:-(

zana 15.1.2007 14:14

Re: Re: Re: Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

Veram, asi ne, díky. Aby na mne všichni koukali, jaký jsem vohráblo, a ještě jsme z toho nezhubla, to mi přijde moc velký utrpení 8-o:-P.

veram 15.1.2007 14:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

Hele, to bys nemusela mít strach, na to, aby někdo někoho kritizoval se u nás nehraje, to jsi docela zaměstnaná sama sebou a moc kolem nekoukáš....

dalmatin 15.1.2007 14:05

Re: Re: Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

;-D;-D iá i já.

Jakub S. 15.1.2007 14:37

Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

No a - neříkal v sebeobraně, byv přistižen, jako já kdysi své přítelkyni: jé, ty si tady - podívej, ta příroda je krásná... příroda, to je moje - ! - Jo, příroda: CHE!! Nedej se vysmát. Hlavně že seš kunsthistorik. Parchanti mužský. Dyž vy ste k světu sami od sebe. Jak my k tomu přídem? Nic ti neříká adjustace, embaláž, povrchová úprava, optimální vzdálenost, osvětlení...!? Ále co,pozoruj přírodu. Dyž je to na obrazovce, no - Šak ona ti najíst nedá.

Štětinka 15.1.2007 13:32

Re: Víte, největší legrace je v tom, že

Paní Dede, nenarážíte náhodou i na mou chcípáckou maličkost? ;-P;-DMěla bych cvičit? Dyž já su vždycky tak utahané z roboty, že už padnu...;-(;-D

Dede 15.1.2007 13:50

Re: Re: Víte, největší legrace je v tom, že

;-D;-DKdepak Štětinko, kam se hrabe tělocvična na péči o mrňousy!;-D To leda že by sis chtěla odpočinout...

Zkumavka 15.1.2007 11:05

I já

bych snad šla čvičit!! Já chci jít cvičit,teda až se srovnám,to je tak nakažlivě psaný,že hnedka,paní Dede zvýšíte návštěvnost v mučících zařízeních!!R^VV

Kačer 15.1.2007 10:16

Medvííííídku!!!

Byl bys na mně hrd! ;-D Dneska ráno jsem zubařce utekla z křesla, z práce zavolala zubaři mého tatínka a za 14 dní jdu k novému! Huráááá! Jsem chrabrý kačer!

Medvídek 15.1.2007 10:18

Re: Medvííííídku!!!

Jsem na Tebe pyšen a hrd.:-) 

Kačer 15.1.2007 10:35

Re: Re: Medvííííídku!!!

že jo, že seš!!! Já to věděla, a musela jsem ti to hned zatepla vyklopit ;-D

Medvídek 15.1.2007 11:01

Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

Když navíc čtu níže důvod proč jsi to udělala, tak bych asi paní doktorce na rozloučenou plivnul do roušky. :-/ Ještěže se Ti podařilo tak rychle najít nového doktora.:-)

Li 15.1.2007 10:23

Re: Medvííííídku!!!

Co Ti ta ošklivá zubařka udělala?;-P Ale mezi náma devfčaty, mám  problémo :-/ Když mi zubařka opravovala zub nahoře, ukápla jí kysela  aplikovaná nahoru na spodní zuby a ty mi teď začínají tmavnout a jsou strašně citlivé ;-€ Byly naprosto zdravé !! Tak se musím taky objednat a mám z toho docela blbý pocit............;-O

Kačer 15.1.2007 10:34

Re: Re: Medvííííídku!!!

Vrtla mi do tváře a pak mi řekla, že mi vytrhne sedmičku, aby moje poslední osmička měla dost místa!!!! Buď byla vožralá, nebo nevím. Podotýkám, že sedmička má pouze plombu. Navíc jsem se včera dozvěděla, že fakultu dokončila minulý rok. Takže radši počkám 14 dní a půjdu k tomu tátovýmu zubaři, který je prý výbornej a normální!!!!

A ukáplo jí to na zadní zuby? To bych se asi objednala dost rychle...a možná bych ji taktně připoměla, že ji tam cosi ukáplo!

Li 15.1.2007 10:37

Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

Ukáplo jí na spodní jedničku dvojku a trojku ;-€;-O

Medvídek 15.1.2007 11:03

Re: Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

8-o;-€

Kačer 15.1.2007 11:12

Re: Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

teda! To by mně naštvalo ;-O

zana 15.1.2007 10:40

Re: Medvííííídku!!!

teda holky, obě vás děsně lituju, ty vaše anabáze nějak nemaj chybu. Nenaštvaly jste něčím Zubničku?

Kačer 15.1.2007 11:19

Re: Re: Medvííííídku!!!

no doufám, že jsem ji nenaštvala. Já ji budu nechávat zbytky od jídla...třeba se mi ji podaří uplatit sušenkou. ;-D

Nejhorší je, že nemám špatný zuby, ale mojí paní bývalé zubařce se podařilo pouze vyrvat 3 osmičky, a NAPŮL opravit tři zuby tak, že jsem celá zatekla...a to jsem tam chodila od začátku listopadu!! No...ono je lepší, že mi nestačila toho "zjašit" víc

Medvídek 15.1.2007 11:28

Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

No to je teda děs....já si nemůžu novou paní doktorku co jsem se k ní dostal loni v říjnu, vynachválit. Zuby dala do pořádku (a že to byla fuška), pracuje rychle, přesně, nebolí to víc než je nutný. Do ordinace nakráčím přesně v tu dobu na kterou jsem objednaný....

Kačer 15.1.2007 12:07

Re: Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

to je dobře, že máš dobrou paní zubní. :-) Já se nemůžu dočkat až půjdu k tomu novému...snad mi ten cement v těch 3 zubech vydrží do toho prvního. A těším se, protože prý je tam před tebou obrazovka a ty vidíš co ti tam dělá 8-o;-D to bude asi jako v kosmický lodi. Hehe!

Medvídek 15.1.2007 12:23

Re: Re: Re: Re: Re: Medvííííídku!!!

Huááá to si fakt nejsem jistý zda bych to chtěl vidět.;-D;-D

Zkumavka 15.1.2007 11:07

Re: Medvííííídku!!!

Teda,Kačere.seš fakt dobrej!! Mučeníčko bylo? Nebo kterak na tebe byla ošklivá?? Nemáš ,ehm,v ústech ještě vrtáček??:-D:-)!!R^

Heduš 15.1.2007 12:42

Re: Medvííííídku!!!

Kačírku, to tě teda fakticky lituju!!! Takovouhle zubařku bych snad nahlásila na komoru.8-o

Taky jsem teď měla období se zubařkou. Za dobu co jsem v nové práci mám 3 kazy ;-( a bylo nějaký vrtání, ale hrozně nebolavé, rychlé a skutečně profesionální!!

Držím ti moc palce na tu tatínkovu zubařku!!!R^

Li 15.1.2007 14:41

Kačí a kolikátého

tam jdeš ? Já to mám stejně jako Medvídek - 23.1.;-D

Vave 15.1.2007 17:47

Re: Medvííííídku!!!

Kačííírku, jsi na metál! R^VVV A ta Tvoje pídrzubní na vodstřel, za úsvítu u zdi, jako Matahári! ;-O