17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

BTW: Proč byly počítače stvořeny pro ženy

Názor, že počítače byly stvořeny pro ženy a ony z jeho existence nejvíce těží, jsem již jednou napsala. Bylo to někdy v roce 1997, kdy jsem psala domácí zpravodajství na Mediaserveru a seděla jsem v redakci se čtyřmi mladými muži.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kardiak 20.9.2006 8:11

Re: "učitel" je důležitý

A co zkusit skluzavku?;-P

Zdena b.p. 20.9.2006 8:27

Re: Re: "učitel" je důležitý

Skluzavka není špatný nápad. A co takový záchranářský rukáv? Ten by se dal lehce nainstalovat .

Vave 20.9.2006 8:14

Re: "učitel" je důležitý

Milá Betynka nikdy nezklame!! Je prima vědět, že se neukousáte nudou. ;-P

zana 20.9.2006 8:16

Beta

Svého času jsem koukala do nějaké knihy o psích plemenech. Měli tam u každého piktogramy: houpací křeslo u psů, vhodných pro starší a méně čilé páníčky, plot, pro psy, kteří potřebují zahradu a tak. A pak taky takovou svalnatou ruku ... co mi to jenom připomíná ....;-D;-D;-D

zana 20.9.2006 8:21

Re: "učitel" je důležitý

Mým nejlepším "učitelem" byl hned po ´89 kolega, kluk čerstvě vyšlý ze školy, hrozně milý a snaživý. Já už sice v té době ty nejzákladnější základy s PC uměla, ale on  uměl mnohem a mnohem víc. Podotýkám, že nikdy nedělal chytrýho, ale stejně  to moje ego těžce neslo, tak jsem se hrozně snažila.;-D 

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 20.9.2006 2:23

kurz

Take jsem kdysi vedl jeden pocitacovy kurz a pouzil tam prirovnani, ze "Kdo zvladne automatickou pracku, zvladne i pocitac". No to jsem si dal. Jedna odbytarka ze skladu odesla domu a druhy den si me volal soudruh reditel (ano, bylo to jeste pred'89) proc pry jsem tu pani urazil. On totiz u te pani doma pral pouze manzel, protoze ona se nikdy nenaucila nastavit spravne programator pracky.