5.12.2021 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

BTW: Okamžitá spotřeba

Díky rozvoji informačních a komunikačních technologií máme denně k dispozici neuvěřitelnou spoustu informací. Někdy je nesnadné určit, co ještě potřebujeme a co už radši ne. Existují však informace, bez kterých se ráda obejdu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kaštan 29.11.2006 10:32

Re: Re: Re: Fofrníkový humor

Slzy pejska skanuly, na poslední granuli.

Hromada hlíny je Golem, co prošel minovým polem.

Proč se smějou tuleni? Protože jsou zhuleni...

Kačer 29.11.2006 11:40

Re: Re: Re: Re: Fofrníkový humor

;-D;-D;-D

Eva 29.11.2006 10:39

Re: Re: Fofrníkový humor

8-o8-o8-oR^R^R^;-D;-D;-D

terra 29.11.2006 11:08

Re: Re: Fofrníkový humor

Hádám na Vodňanského a Skoumala... Bodal Hamlet do stěny, bodal, bodal,bodal, nůž byl pěkný, kostěný... Nevím, co bych dodal...;-) Koluje jich různě a mnoho, někteří vysílající už ani netuší, kdo je autor. Jaksi nám ten černý humor zlidověl. Ani se moc nedivím.

Medvídek 29.11.2006 11:09

Re: Re: Fofrníkový humor

No jo....u dveří stála, zvířátka malá. Střelili do nich a bylo po nich. No fuj.;-P

jenny 29.11.2006 12:59

Re: Re: Fofrníkový humor

Přidávám dvě mírně depresivní,jednu jarní,druhou podzimní :

Byl první apríl, na zahrdě chlap ryl, ru najednou do úst vletěl mu chro úst.

Leze chlap po rýně na půdu pro dýně, rýna se s ním zohla co nejvíc mohla.

;-D;-D

jenny 29.11.2006 13:00

Re: Re: Re: Fofrníkový humor

No, odpusťte ty "keksy".,prosíííím.

Vave 29.11.2006 14:54

Re: Re: Fofrníkový humor

Prosím každý den o jednu depresivní básničku pro veselejší den. :-P

Lucka v. 29.11.2006 12:29

Re: Fofrníkový humor

A takhle to dopadá, když dítko (byť už velmi bývalé) začne dohánět k šílenství vlastní rodič aneb toto mi dnes napsala moje sestra:

,,včera jsem byla za mámou a už vůbec nic nechápu. Nejdřív mi napsala, že se stěhuje do Třebotova v pátek, když jsem tam přijela, tak mi řekla, že tady bude ještě 14 dní a sprdla mě, že jsem jí nepřivezla trička. Pak mi vynadala za ten oblek, co jsem jí koupila, že je moc velký a že chce tepláky, co má doma. Když jsem jí je vyndala z její tašky, tak se podivila, kde se tam vzaly a vyžadovala je oblíknout. Tak jsme se o to pokusily, ale v půli oblékání mi řekla, že přece vidím, že jsou úzký a že to nejde obléknout a že to věděla hned. Tak jsem jí znovu oblékla ty původní kalhoty a to mě poslala do skříně pro noční košili, protože si ji bude za půl hodiny muset oblíknout, protože to tam tak chodí.

A když jsem pak jela zpátky tramvají, byla na ní reklama na jakousi dobročinnou sbírku na zastavení násilí na seniorech...

Nepřispěla jsem.";-D;-D;-D 

Jo, mamina se nám dává dohromady a je třeba potomky trochu stavět do latě!R^

julča 29.11.2006 13:16

Re: Re: Fofrníkový humor

Lucko, zdravím sestru a maminku, je to báječný svéráz!!! R^R^R^:-)

Vave 29.11.2006 14:56

Re: Re: Fofrníkový humor

Tohle znám od nemocných dětí: ve chvíli, kdy se jejich zdravotní stav výrazně zlepšil, jsem nejčastěji mívala chuť je vlastnotučně uzabít. :-)

Lenka 29.11.2006 9:04

Tyhle kontrolky mi taky pijou krev :-))

ještě, že naše milované Mitsubishi důvěrně přezdívané spejsák, hlásí jenom průměrnou spotřebu, v současné době jsme na 6,5 litru nafty na 100km. Nicméně, teď je chudáček malý nemocný s alternátorem a je už týden v servisu, takže máme na tu dobu půjčenou Fabii, ta umí okamžitou spotřebu ( tedy když se k tomu člověk prokliká ) a to nejsou hezká čísla, rekordu 13l/100km dosáhl manžel při pojíždění v normálním pražském provozu ( aka zácpa jako kráva ).

Mě osobně stačilo, když jsme měli od kamaráda kdysi půjčenou Toyotu Camry a ta měla takovu šílenou kontrolku úspornosti jízdy, když svítila zeleně, jedete úsporně, když červeně neúsporně, blbý bylo, že neúsporně bylo všechno nad 30km za hodinu, slušný peklíčko.

Medvídek 29.11.2006 8:14

Pondělní zážitek zubařský

Doktorka: "Medvídku, to je zoufalý, nechcete to radši extrahovat ?" Medvídkův odmítavý pohled následoval. Tak se tedy do toho dala. Rozvrtat, pak takovou trubičku (já na to moc neviděl), zarýt dovnitř zubu, zašroubovat a škub ven ! A znovu ! a znovu ! A zase ! A pořád ! Ještěže Medvídek šel před tím na záchod, jinak by sice vydržel jak to bolí ale nevydržel by jiné věci. V duchu Medvídek prosí že už to stačí ať už je konec. Ale není, pořád, škráb a škub....pak najednou obložen celý vnitřek pusy fáčema a střík cosi tekutého, podle chuti asi arsen. Chvíli působí, a pak zase škub a škráb, škráb a škub. A znovu arsen. Nakonec výplň, první vrstva  nanášená čímsi jako mikroverzí pneumatického kladiva, to bylo pěkně hnusný, další vrstvy už normálně. Nakonec rentgen, asi aby viděla zda Medvídkův tesák jest dobře správně ošetřen. Ale jak jsem nedávno měl problémy dlouho po zákroku, tak teď nemám naprosto žádné. Pokračování 22.12.;-D

Olčava 29.11.2006 9:32

Re: Pondělní zážitek zubařský

Téda Medvídku, to sis užil:-/. Já byla  včera a vůbec se mi to nelíbilo...brousilo se;-(, pusa mě bolí ještě dneska. Teď mám za sebou snímání otisků a pokračujem 12.12. Uf. Jak to tak vypadá, tak takhle;-D se budu smát až příští rok......

Kačer 29.11.2006 10:06

Re: Pondělní zážitek zubařský

Statečný to Medvídek! A co ti dělala? Že by příprava na korunovaci? Já jdu dneska, 1 výplň normální, 2 x výměna hlubokých výplní a pak mně čeká ta další osmička, ale s tou počkám! Jak jsi říkal, my s nima zatočíme ;-D

Rpuť 29.11.2006 10:10

Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

Masochisti;-P

jiný Honza 29.11.2006 10:25

Re: Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

Holt někdo si povídá o tom, kde se dobře najedl, napij, kde něco krásného viděl... a někdo raději zubaře. 8-)))

Medvídek 29.11.2006 11:00

Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

Já přesně nevím Kačere, snad škubala nervy, ale nemyslel jsem že je to takový maso. ;-D Není to hotové, ta výplň je dočasná a prý až příště mi to zavře nadobro. Ty díry po zubech bolely, viď ?

Tohle je legrace Já mám bohužel ještě jiný neduhy, který už taková legrace nejsou :-( ale to tu zatím nechci ventilovat.

Kačer 29.11.2006 11:46

Re: Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

jo, jo, to ti tam dávala arzenovou vložku s dočasnou výplní, příště tě bude drátkem čistit nervový kanálek...uiiiiiiii! Díry po zubech bolely až 3.den, měla jsem i teplotu a brala jsem antibibliotika. Huž je to mnóóhem lepčí - hepčí. Neduhy si nepěstuj, šelmičko medvídkovitá, zažeň je rychle i když nejsi z Michle! R^

Medvídek 29.11.2006 12:11

Re: Re: Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

Arsenová vložka by ale měla bolet, ne ? Já mám ten zub zcela netečný.

Jo, už se těším, bude to dna dny před Vánocema.;-DR^

Kačer 29.11.2006 13:55

Re: Re: Re: Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

Arzénová vložka nebolí, neb ti zub zcela zmrtví, resp. nervíky a ty pak jak červíky vytáhne zubař pomocí tenounkého spirálovitého drátku....hele hele Medvísku, 2 dny před Vánočkama? To budu za LaManchem, ale usilovně budu na Tě mysleti, palce držeti ;-)

Vave 29.11.2006 14:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pondělní zážitek zubařský

Ty jedeš pryč daleko za moře?  A kdo bude hlídat Ebíska???

Fallowa 29.11.2006 8:06

Mně tedy

jde někdy z přemíry informací někdy hlava kolem:-/ - a začnu uvažovat,mám-li vůbec něco jíst,vycházet na ulici,používat nějaké dopravní prostředky a nakonec mě zdeptá pomyšlení,že žiju na planetě,řítící se do záhuby:-(.A informace typu co se děje každou vteřinu v mém těle už radši vůbec neberu na vědomí8-o.Zato postřehy a informace tady na Zvířetníku sleduju denně a s radostí:-)!Např.včerejší informace,že se Kardiakův stav o něco zlepšil,mě potěšila a dále držíme palce i tlapkyV,aby mu bylo ještě lépeV!

YGA 29.11.2006 8:00

Co se týka údaju okamžité spotřeby

- taky mě vždycky vyděsí ty cifry nad deset (hlavně, když svítí červená kontrolka u paliva :-(). Ale, na druhou stranu, když jedu z kopce či dojíždím křižovatku a vyřadím a na displejíčku se objeví 0,00 - joj, to už je veselejší, to si poklepávám po rameni a pochvaluji se - dobře jedeš, má milá, to by pán a vládce čubrněl, co za hospodyňku dotáhl domů ;-P!

Alča 29.11.2006 7:46

Tímhle článkem jste mi připomněla

ńaši letošní návštěvu v prodejně SUZUKI v Brně, kam jsme u příležitosti dne otevřených dveří zajeli okouknout novinky (naše prasátko má již, pravda, tři roky). Svezli jsme se v několika modelech a onen údaj o okamžité spotřebě nás samozřejmě také vyděsil. Byli jsme ale uklidněni, že výrobce si je vědom, jak tento údaj nedobře působí na majitele vozidel a od nového roku se budou dodávat vozidla, která budou ukazovat pouze po ukončení jízdy spotřebu průměrnou. I tak, když si předatvím, že v zimě nastartuju, ujedu 500m k nejbližší křižovatce, kde mi to zdechne, tak ta spotřeba bude také zajímavá ... jak se říká "co oči nevidí, to srdce nebolí" je v této situaci asi to nejlepší.8-o

A jinak jsem na tom jako Vave: pečlivě nastuduji návod k jakémukoliv zařízení, provedu základní nastavení a vím, že některá tlačítka by na ovladači ani nemusela být, protože je nepoužiji. Těší mě ale to, že kdyby člověk přece jenom nějakou z těch většinově zbytečných informací potřeboval, ví, kde je najít ...R^

Rpuť 29.11.2006 7:23

To je příprava na život ve světě trvale udržitelného rozvoje.:))))

 Furt lepší, než aby Vám chodil domu Bursík zhasínat lustr!;-D

Fallowa 29.11.2006 7:46

Re: To je příprava na život ve světě trvale udržitelného rozvoje.:))))

R^R^R^R^;-D!

YGA 29.11.2006 7:56

Re: To je příprava na život ve světě trvale udržitelného rozvoje.:))))

Chachacha - stačí, že mi je doma zhasíná můj milovaný.

Medvídek 29.11.2006 8:07

Re: To je příprava na život ve světě trvale udržitelného rozvoje.:))))

Proto Ti Rputi nermusí chodit domů Bursík, stačí když Ti nastaví kolem dokola ty svoje větrný mlejny a Ty ještě ten lustr ráda sundáš sama, k ničemu Ti nebude.;-)

jiný Honza 29.11.2006 8:20

Re: Re: To je příprava na život ve světě trvale udržitelného rozvoje.:))))

Mizero, bolí mě v krku, sípu a ty mě tady rozesmíváš. 8-)))