20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

BTW: Očekávání

Rádi se na věci a události těšíte, nebo se radši netěšíte, abyste nakonec nebyli zklamaní? Máte rádi ten třepetavý pocit, že někde za rohem se třeba skrývá něco úžasného? Nebo mu radši nevěříte?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Lída Š. 19.4.2006 11:33

Taky si myslím, že je to dovolenou

konečně po dlouhé zimě!!Vave taky zmizela, v pátek tu ještě byla a teď ani ťuk.:-(

Vave 19.4.2006 12:02

Já jsem se neztratika!

Milá Lidunko a spol., bohužel se chystám na pondělní audit ISO, takže ani Zvířetník neotvírám. Teď jsem jenom jedním vočíčkem nakoukla a honem píšu omluvenku. Anička je báječně v pořádku!! A začíná se rychle oteplovat, takže už druhý den chodím s migrénou, která není na umření, ale k aktivnímu životu taky moc ne - to je ta kaňka na ráji.

Mějte se krásně a jarněte se, nejspíš se sem dostanu až v úterý, zítra ke všemu vezu maminku an operaci oka a zpět. 

Hela S. 19.4.2006 12:07

Re: Já jsem se neztratika!

Držíme mamince všechny tlapky. A Tobě vlastně taky, ať ten audit dopadne dobře. :-)

Lída Š. 19.4.2006 12:11

Re: Re: Já jsem se neztratika!

Taky držím všechno a hlavně palce:-)

Iva 19.4.2006 12:45

Re: Já jsem se neztratika!

Vave držíme palce a tlapkyR^, všechno dopadne dobře.

Děda (můj)tedy praděda teď ve dvaaosmdesáti absolvoval taky asi podobnou operaci a byl tak spokojený s výsledkem, že za čtvrt roku si to zopáknul i na druhým oku. A teď vedle babičky "frajeří" bez brýlí;-)

Zdena bez psa 19.4.2006 14:52

Re: Já jsem se neztratila!

Milá Vave, i my držíme tlapky kočičí. Jó ISO to je mňamňam a ať ta operace je IA.

Jaryna 20.4.2006 13:00

Re: Já jsem se neztratika!

Já sice neznám co je to migréna, v životě jsem ji neměla.....A maminka se nemusí bát, operace dopadne dobře....Přeji jí hodně zdravíčka.....

Rpuť 19.4.2006 11:26

Helo, taky jsem se včera divila. Řekla bych, že si k tomu pondělku přidali pár dní dovolené.

Hela S. 19.4.2006 11:16

O.T. Kam nám mizí "staří Zvířeníkovci"?

Tak nějak mám pocit, že se nám "vytrácejí" starší Zvířetníkovci. Ne, že by mě netěšili nově příchozí, právě naopak, ale dost lidí tu postrádám. PetruK asi postrádá většina z nás, v poslední době se už nehlásí ani večer. :-( "Zmizela" i Kačer. Kde je Lucka (od Murphyho), Evka (od Bubliny), Lenka (od Míši), Martinka (od bulíků) a další ... Já vím, že času není vždy nazbyt, ale vážně mi tu dost lidí chybí. Pár lidí se v poslední době "vrátilo", takže stále mám naději, že je to i u těch ostatních jen přechodné :-)

Lída Š. 19.4.2006 12:34

Helo

ale hodně dlouho jsem nezahlédla Heduš a ona něco povídala že také mění místo. Nevíš o ní něco? A o EvěB?

Hela S. 19.4.2006 12:49

Re: Helo

Eva B. se sem tam objevuje na kocky-online, takže žije :-) Heduš tu občas nakoukne, bývala tu o víkendu, když dodělávala práci v původním zaměstnání. A říkala, že má práce až nad hlavu. Že sice počítala s tím, že to bude náročné, ale že je toho nějak moc. Prý se to nedá v pracovní době stihnout, takže dodělává mimo pracovní dobu :-( Doufám, že se jí to časem zlepší. Ona se na nové místo těšila a já ji moc přála, aby se ji v nové práci líbilo.

Iva 19.4.2006 12:52

Helo

přidávám Éfule s Barčou a Quidem a pan Hacker s motorkářem Bartem.

Lída Š. 19.4.2006 12:56

Re: Helo

Éťule študýruje v Praze, ta své zmizení hlásila:-/ Dlouhou dobu tady nebyla Yetti a Zdena 111...

Iva 19.4.2006 13:06

Lído

to já vím, jenže už mi ani delší dobu nemejlovala. Já jsme s ní ještě takhle v kontatu a zkouškový už by měla mít za sebou.

Jindřich Sesi@Riki 19.4.2006 13:07

Re: O.T. Kam nám mizí "staří Zvířeníkovci"?

..zdravíčko všem..

..ono  na "Barta" se tak nějak lepily další a další příhody..

..mi se jeví,že byl takový odvazanější..

Hela S. 19.4.2006 13:11

Re: Re: O.T. Kam nám mizí "staří Zvířeníkovci"?

Jindřichu, to je pravda. Bart a jeho příhody prostě na NP chybí :-(

YGA 19.4.2006 9:23

Jejda,

tento čas je pro mě ten nejkrásnější - jak říkáte, paní Dagmar, všechno krásné je přede mnou (tráva, květiny, slunce a prázdniny - ty miluji, i když už je dávno nemám) a to špatné (pro mě je to zima a sníh - nesnáším sníh - a že jsme si ho letos užili) je ještě daleko. Ale první splín na mě padne již v půli léta, kdy odlétají čápy - to si říkám, tak a teď už to bude jen horší. Ale na druhou stranu si zase na podzim říkám - dokud je jeden zelený list na stromě, ještě to není tak zlé, ještě tu není ta pravá zima.

Ještě k tomu ráji - taktak, dle Bible ani v Ráji není ráj, všude číhá nějaký ten had s jabkem a furt pokouší (a ke všemu já mám tak ráda jabka - a hady koneckonců taky).A šéfovi nevysvětlíš, že jsem ho neposlechla, protože jsem chtěla zkusit nový přístup k hadovi a ovoci.

zana 19.4.2006 9:16

taky jsem odborník na délku dne

a taky v zimě trpím. No, asi máte pravdu a ráj musí být otrava, ale kdyby bylo jaro 4 měsíce - jakože zima mohla - tak to by nevadilo, ne?

Lída Š. 19.4.2006 8:36

...V rovnováze....švecová fuj:-(

Lída Š. 19.4.2006 8:35

Všechno je v roznováze

když prožiju něco mimořádně krásného už se rozhlížím odkud přijde ťafka blbého - daň za štěstí:-/ Přesto se dokážu těšit a to tak, že moc;-)

Pája 19.4.2006 8:57

Re: Všechno je v roznováze

Nevím proč to tak je,ale je:každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Jelikož dělat dobré skutky je moje náplň práce, tak každý den čekám, kdy mě kdo seřve, nadá, posledně to byla paní ze sociálky, chudinka;-D

Těším se na jaro i léto, loni jsme se s Frogim nebyli koupat tak se letos těším co bude dělat, předpokládám,že nás bude tahat z vody, ale uvidíme. Přejí příjemný jarní den  Pája

Iva 19.4.2006 9:17

Re: Všechno je v rovnováze

Jsem opravila ;-)

Když je pohodička, tak za rohem číhá srážka s blbcem. Vyzkoušeno na vlastní kůži.

Ale až zas taková rovnováha to není. Proč? Hned vysvětlím. Pokud je něco v pododě pokazí se to. Pokud se něco má pokazit, tak se to pokazí, žádné nepokazí. A pokud se něco pokazí, pokazí se to pořádně. ;-P.

A co teď s tím?

Lída Š. 19.4.2006 9:57

Re: Re: Všechno je v rovnováze

To nevím co s tím, nicméně i tomu nejpokazenějšímu se dá časem smát;-)

Iva 19.4.2006 12:40

Re: Re: Re: Všechno je v rovnováze

To souhlasím, jenže když jsi zrovna uprostřed děje, tak mi teda zrovna dvakrát do smíchu není.:-/

Lída Š. 19.4.2006 12:48

Re: Re: Re: Re: Všechno je v rovnováze

Souhlas;-)

Kadlus 20.4.2006 20:02

Re: Re: Re: Re: Všechno je v rovnováze- rada

Starej jsem dost,v Rusku jsem byl ( dokonce soukromě, Škodovkou, je to na román),Lenina jsem viděl, synů mám 2 kusy, vnoučat kusy 3 a pravnuček kusy 2.Kvalifikace na radění tak akorát.Radu ? Tady je :

Rozdělit lidi (mimo rodinu)na ty,kteří mi stojí za to, abych se sejřil.Těch je asi jako prstů na jednom těle.Na ty ostatní dlabu - zvysoka, neboť s blbostí se bojovat musí, porazit jí nelze.Opět, milovaný JW.

Alča 19.4.2006 6:57

Ano,ano

a ještě bych dodala trošku jiný úhel pohledu, který já sama nazývám "kdo je připraven, není překvapen". Je-li už příliš dlouho vše ideální, krásné a bezproblémové, začínám se pomalu připravovat na to, že odněkud vypluje problém, nepříjemnost nebo mrzutost a pak jsem připravena v očekávání věcí příštích.

Je moc dobře, že nic tady na tom našem světě není neměnné a věčné ...

dino 19.4.2006 11:30

Re: Ano,ano

Souhlas. Už léta na to používám jednu větičku téměř jako autogenní trénink: Cítíte se báječně? Nemějte strach - to přejde...:-D. Krásné jaro, mé dámy...  

Vave 19.4.2006 11:57

aneb:

po posvícení přicházívá sr/ačka! To je zase moje heslo. :-)

Rpuť 19.4.2006 6:33

Taky si říkám, že ten ráj musí být, vlastně, hrozná otrava:)))