22.9.2021 | Svátek má Darina


Diskuse k článku

BTW: Kšá!

Přestože koncem dubna bylo Nazgúlům šest let, s radostí podléhají některým dětinským zábavám. Jednou z nich snaha plašit a chytat všelijaké druhy opeřenců.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
seskajaka 23.9.2007 17:46

moc se milibi

VRvR^:-D:-P;-P;-D:-(:-/:-);-(8-o!!?;-€;-O(Y)>-

lucina 10.5.2007 11:36

re: čápi a psi

Na zahradě jsem najednou slyšela strašný ptačí - to nebyl křik, to bylo příšerné hlasité nadávání, no, prostě řev. Letím se kouknout, a u sousedů po trávníku šel velký kocour, hlavu skloněnou, díval se do země a evidentně koukal být rychle, leč důstojně, pryč. Nad ním, ani ne mětr, se vznášel kos a ječel z plna hrdel. Manžel souhlasně pokýval hlavou a pravil: "veřejného nepřítele je třeba nejen označit, ale veřejně znemožnit! "Chudák polodivoký kočičák vůbec neměl šanci pohaně uniknout, pokud by si nezadal úprkem.

Jakub S. 10.5.2007 0:31

To je fšecko jasný a tak dobrou noc!

Další povídání o R. si přečtu zítra nebo pozítří, prosím o prominutí. Ono to kvalitu neztratí, že? Ej - spaly by moje očénka - no tak nařídit tamtam a šup pod deku na chvilku. Proč tu není zívající smajlík? Ten bysem užíval hodně. Já sem se musel eště (podruhé) podívat v ČT na ten neuvěřitelný úděsný sugestivní fantasmagorický Untergang. Nedá sa. To místo sem viděl 1963, aji rozbitý reichstag a všecko. To ve mně zůstalo. Tak hajhou, lidičky. A co to má se zvířetníkem? Co by ne: první jako testkaninchen musela umřít chudák Blondi.

Hana Williamson 10.5.2007 0:29

Pozdrav Zuzance Zuzulience

Jakube, stastnou cestu a shledani s novym zivotem. Doufam, ze dcerenka je uz zvykla na dedeckovo filosofovani. Priznej to: pres vsechny ty velky slova jses dedecek, kteryho ty miminkovsky prsticky uchopi vsi silou za palec a ta do modra ocicka budou plavat, a bude to kus tebe, a mej z toho radost a zvatlej na Zuzulienku. A pak nam o tom napis.

P.S. Jakube; Nahodou davam neco dohromady o Jeanovi Valjeanovi, ale pojala jsem to napred nejak vedecky. V tom je ta chyba - ja to nechci jako historicke pojednani, ale story o jednom zivote. Tak jdu zpatky k pocitadlu - ale Na Zdar, de Gaulle, Husak, Sofie a jine bude. A domovnik Kocicka. Akorat, ze mne zas budou zitra prohanet rehabilitatorama a merenim hutnosti kosti. A ja jsem si myslela, ze budu mit cas na srandicky. Takhle odpovim nekolik telefonu z prace, obcas nejake vratim, obcas neco zhlednu na netu pracovne pribuzne, mezi tim mrskam teraepeuticky nozkou, pak na to dam led,pak zase telefon, pak poucim manzela, ze zvirena OPRAVDU potrebuje cerstvou vodu venku i uvnitr, upozornim, ze Jakey zas neco rozvejkal... a jedeme dal, ale je to po operaci parada, fakt nic neboli.

Jakub S. 10.5.2007 0:39

Re: Pozdrav Zuzance Zuzulience

Nic nebolí, no vida! A s vnoučkama já nefilozofuju ani náhodou. To jsem prostě jejich kamarád a otrok. A s tím psaním - ne, bránit se touze zvědečtit to, vysvětlovat souvislosti přespříliš a vše rozebírat, proč asi v širších souvislostech to a ono - prostě v prvním kroku to hodit nějak, jakkoliv, na papír a později případně (nebo taky ne, to se právě uvidí)  o b č a s  něco změnit, přidat, vyškrtnout, přehodit odstavce... don´t oversophisticate it, gal. Nepřešpekuluj to. I když - no excelentní právnička - vlastně proč ne? Dyť klobouk dolů, jak musíš umět formulovat, a v druhém jazyku - no tak třeba právě s úvahama to půjde... prostě: těším se, a to velmi.

Jakub S. 9.5.2007 21:38

A já jedu v nócí

zauditovat ZUZANKU!!!

Asi na dva dny. Jeden dědeček a dva dny a tři piráti - to je tak limit únosnosti. No budeme uvidět. Ale budu tam mít přístup na Počeunický ueb, to mi bude dovoleno prý. Hin se hukáže.

Provedem srovnávací testy užitných vlastností i subjektivní hodnocení haptických, taktilních i optických qualities, souběžně zhodnotíme odolnost vůči nárazovému i trvalému zatížení rodičů a provedeme souhrnné vyhodnocení první fáze. Konstatujeme stupeň vzájemné korelace a kompatibility, resp, jejich absence, prvních tří prototypů fy Hrdoňovická. Pokud budou konkrétní zjištění výhledově záporná, navrhneme účinná patření na jejich předcházení či eliminaci. U partnera počítáme s jednoslovným shrnujícím zhodnocením našich návrhů. Po podpisu protokolu a ujištění o souběžnosti našich snah společnost do příštího ověřovacího auditu opustíme.

YGA 9.5.2007 21:52

Re: A já jedu v nócí

Zkrátka - jedeš se rozplívat nad Zuzičkou a budeš usměrňovat ostatní piráty, aby rodiče (a hlavně maminka) neztratili nervy hned v počátku nové éry jedné "počeunické uodiny". Přeložila jsem to dobře?

Tak se měj hezky a všechny v Počernicích pozdravuj - ať jste všichni zrávi.

Vave 9.5.2007 21:58

Re: A já jedu v nócí

Šiškote! 8-o Ještě že to YGA zavčas odhalila, že jedete oňuchávat holčecí mimi, a nám se tady snažíte namlouvat nějakou vědu! ;-):-):-):-)

Tak dobře dojeďte, Jakoubku VV, a po návratu víte, co se přísluší? Podat řádný raport!

Dobrou noc všem! :-)VV

baty 9.5.2007 22:10

Re: Re: A já jedu v nócí

tak šťastnou cestu V:-)a dávej na sebe pozor a všechno  vyřiď, co všichni do Počeunic vzkazujem hezkého!!!!!!

zana 9.5.2007 22:07

Re: A já jedu v nócí

jakýpak opustíme?8-o? Vypracujeme podrobnou zprávu pro P.T. Zvířetníky, jasný?:-)Že malou jmenovečku pozdravujuV .

Hanča 9.5.2007 22:14

Re: A já jedu v nócí

A Zuzance křížek na čelíčko, prosím, za nás všechny Zvířetníky!

dalmatin 9.5.2007 22:20

Re: A já jedu v nócí

Ťuťuťu, ňuňuňu. Že Zuzanku šimrám na nožičce.

Jakube, záporná zjištění korelace a kompatibility v případě miminka NIKDY neopravujeme, ale vyzdvihujeme.

julča 9.5.2007 22:28

Re: A já jedu v nócí

Jakube, Zuzulienku pohlaď po ručence a pěkně ji od nás pozdravuj!!! VVV A co takhle nějaká fotečka, nebyla by? :-) Užij si to moc...

zana 9.5.2007 21:37

Dede

to je krásný povídání. Úplně je vidím;-). VR^

JoVo 9.5.2007 21:11

R O Z V E R N Í Č E K .

:-)Jde Kohn po ulici a pláče. Potká ho Roubíček a ptá se ho, proč pláče. Kohn říká: „Ale moje žena Sára je mně nevěrná. Byl jsem na služební cestě a když jsem viděl, že jdou obchody dobře, tak jsem se rozhodl přijet o den dřív. Tak jsem domů poslal telegram. Když jsem přijel domů, tak jsem Sáru našel v posteli s tím novým příručím.“ „Ale to ještě nemusej být smutnej, že je jejich žena nevěrná. To moh' bejt jenom nepořádek  na poště.“:-) Dobrou noc. Ze služebních cest se nevracejte o den dřív.;-DR^

YGA 9.5.2007 21:16

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Chachacha ;-D;-D;-D;-D - maj pravdu JoVo, ta pošta už není, co bývala.

Já nevím, jestli tento tu už nebyl, ale mě se líbí: umře Khon a odejde do nebe. Svatý Petr ho provádí po ráji, ukazuje mu, kde co je. Jenom u jedněch dveří si přiloží prst k ústům a dělá na Khona psssst. Když poodejdou, Khon se zeptá "Svatý ´Petře, a co bylo za těmi dveřmi?" Petr odpoví "Křesťani, ale  oni si myslí, že jsou v nebi sami!" Přeji hezkou noc.

JoVo 9.5.2007 21:20

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

;-D;-D;-DJá to také nevím, ale je to móc pěkný.;-D;-D;-DR^R^

Vave 9.5.2007 21:59

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

R^R^R^ Teda YGO, tenhle si snad i někam zapíšu! Nemá chybu! ;-DVVVVVV

zana 9.5.2007 21:26

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Voni ty židovský jsou takový pěkný;-D;-D;-D

alimo 9.5.2007 21:26

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Oba jsou moc pěkný, takže JoVo a YGO, díkR^:-D

Vave 9.5.2007 22:00

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

R^;-D;-D;-D Pane Rozverníčku, dobrý!R^  A pozdravujou paní Rozverníčkovou! VV

dalmatin 9.5.2007 22:39

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

To se stalo na poště v Tisé? Vypadá to tak. DOBROU!

RenataE 9.5.2007 22:46

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Ne ne, to se stalo na poště na Sněžníku, a paní poštmistrovou pak našli v závěji. Od té doby tam pošta není:-)

dalmatin 9.5.2007 22:48

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Prostě šlendrián v Opičích horách ;-D

Vave 9.5.2007 18:06

Hihi, Dede,

pěkné! R^ VVVVVV

Naše HafAnka (to kvůli vzdělávání Táddoše) se domnívá, že musí čistit trávníky a chodníky od ptactva, ale nijak to nepřehání. Obvykle ihned poté, co mi utrhne rameno, zvolní a dělá, že jí něco takového, co jí drze frnklo před nosem, nikdy nezajímalo. ;-)

Xerxová 9.5.2007 18:12

Re: Hihi, Vave,

já už několikrát registrovala, že maminky s kočárky mají problém nějak pro mrňouse pojmenovat naše dogušky. To haf jim nějak z pusy nejde, bůůů jim taky přijde hloupý... Co bys řekla Tadeáškovi ty, kdybyste potkali Betku??

Rpuť 9.5.2007 18:46

Re: Re: Hihi, Vave,

Já bych asi nejspíš řekla "BUF":-)

Štětinka 9.5.2007 19:07

Re: Re: Re: Hihi, Vave,

já to neřešila, všechno bylo Haf

Vave 9.5.2007 19:17

Re: Re: Hihi, Vave,

Ééééé, to je ale těžká a záludná otázka! (Fuj, ještě že u Tebe nedělám zkoušky!;-))

Zřejmě bych řekla: Tádošku, to je big big big haf! ;-);-D;-D;-D Nebo XXXL haf?;-P

Nejspíš, že to je veliká krásná pejska, ťuťuňuňu! :-)VVVVVV

baty 9.5.2007 22:19

Re: Re: Hihi, Vave,

Moje půldruharoční ségra v roce čtyřicet sedm jednou před obchodem stála v kočárku na kšírách, držela cizí dogu kolem krku a srdceryvně brečala pesa nedám, pesa cíííí!!!!! a doga si to nechala líbit, páneček byl krutě v rozpacích, protože mu hrozilo, že odejde se psem a okočárkovaným dítkem dohromady. Když maminka vylítla z obchodu, tak to nějak takticky pořešila a pár facek jsem dostala já, protože jsem ji měla hlídat,jenže jak si ji doga začla prohlížet, tak jsem se zbaběle schovala. Já se přiznám, ale nevyhoďte mjé ze Zvířetníku, já se psů bojím dodneška.