18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Krásný nový rok

Milí Zvířetníci, doufám, že jste v té nejlepší pohodě, opičky i bílé myšky jsou bezpečně pod zámkem, domácí zvěř máte naopak vyvenčenou a očka jasná.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zkumavka 1.1.2007 12:40

Re: Re: Hlásím,

Judit,ty si ,nohama vzhůru, ? Já pořád nemám jasno kdo jste odkud a kdo jste kluk a kdo holka,ale o to je to hezčí !!

Tak ,ale slavit konec roku spocená,tak to bych brala raději ten SAMEC!! /teda mráz /.!!:-D

I tam do dáli daleké,ať se tam neupečete,ať se vám daří a nic vás netrápí!!:-DVV

Judith Saebel 1.1.2007 12:47

Re: Re: Re: Hlásím,

Taky preju vsechno nejlepsi do Noveho roku, nejen Vam, ale i ostatnim Zviretnikum!!:-D

Beda 1.1.2007 12:49

Re: Re: Re: Hlásím,

Zkumavko, většinu kluků a holek rozeznávám ale tady si též nejsem jistá, nicméně i já tipuji JUDITH, tudíž holku;-P ... a zeměpiosné souřadnice by mě moc zajímaly8-o ... myslela jsem na Austrálii, ale teď nevím, jestli ona to nejni Afrika, hmmmm8-o8-o8-o ... Judith, sííííím, kde sídlíš?

Zkumavka 1.1.2007 14:21

Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Bedo,seš holka?? Hele,je to jedno a trocha té záhady neuškodí. Souřadnice,hm,to je veeelmi zajímavé,třeba nám to napíše až se probudí?? Možná je tam noc?? 8-o8-o

Beda 1.1.2007 15:35

Zkumavko

ano, jsem holka:-) ,,, teda už trochu přerostlá;-D

Kadlus 1.1.2007 14:55

Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Zkumavka nejsem a už zřejmě nebudu, ale nic není nemožné,to hned, zázraky na počkání:text

Kadlus 1.1.2007 15:00

Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,- nebo tady

text

Kadlus 1.1.2007 15:12

Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

nebo tady :text

Beda 1.1.2007 15:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

HEK, Kadlusi, že by až tak???8-o;-P

Kadlus 1.1.2007 15:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Jo, až tak, to mi našla moje chytrá mašinka !(i když, jak tvrdí jeden můj dobrý známý přes PC velký machr - PC je hroznej blbec, co do něj nedáš, tak z něj nevyrazíš).Protože jde o veřejnou adresu, tak je na ní přístup.Jinak bych si to nedovolil.Doufám, že nedostanu bumerangem po paprči!

PS. Nějak jsem si neuvědomil, že to platí nejen o PC. Nedávno jsem se snažil dostat z přednostový pár šušňáků- a se zlou jsem se potázal.Inu, co nevrazíš,nevyrazíš! Nebo je to jinak: Co vrazíš- nevyrazíš! Jak kdy !

Zkumavka 1.1.2007 18:48

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Tedy Kaldus,fakt,jóó?  Myslíš to vážně?? 8-o

KADLUS 1.1.2007 18:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Nenabyl jsem dojmu, že Zvířetník je Pionýrská Jitřenka. Přeloženo : Zkušené dámy dávno (už od doby, kdy vymřeli praještěři), že chlapům se nedá věřit (skoro) nic. Znám pár vyjímek, ty ale nemívají dlouhověkost. V obráceném gardu to platí také- už staří Číňané znali jin a jang. Kam patřilo, komu, to zlé, fujtajblové ? No, co,co, ztratilY jste řeč ?

veram 1.1.2007 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Kadlusi, Kadlusi, studuj klasiky!

Tao počíná jedno, jedno rodí dvě, dvě rodí tři a tři rodí deset tisíc věcí, všechny věci nesou jin a objímají jang, mísí tyto síly a vytvářejí tak sjednocený soulad.

Lao-c´, Tao te ´ting, překlad Václava Cílka.

Jin a jang tvoří jednotu a jeden bez druhého nemůžou být! Nelze rozdělit na "dobré" a "špatné", každé může mít obojí aspekty!

To jen Evropané si to vykládají zatraceně zjednodušeně! ;-)

Kadlus 1.1.2007 20:43

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hlásím,

Odkopáno, i klasika charakterizuje "zlý" princip jako ženský, nepopírá jejich vzájemnou provázanost. To nic nemění na vcelku striktním zařazení. Moje oči budou vždy jen evropské ( jako Vaše), buď ženské, u mne mužské a nic to nezmění ani fakt, kdyby zákonodárci ( mně buď darují blbost, nebo alespoň velice spolehlivě nasejří) uzákonili opak. Tak je to. Mimochodem, těch výkladů znám víc, jenže v celé historii Sipangu to základní platilo ,platí a bude ještě dlouho trvat, než se něco změní.Mimochodem, tak ortodoxní stanovení mi taky nesedí.To už by to s tímhle principem vůbec nešlo vydržet.Tak to je - s nimi to nejde a bez nich taky ne.Naše lidová moudrost to říká podobně, jen je přímočařejší, nevkládá úvahy o ohni a vodě, atd.To tvrdím s plným vědomím převahy krásnější poloviny lidstva na tomhle serveru. Maximálně budu vyobcován !

Jakub S. 1.1.2007 21:07

Re: Vyobcován?

Ne - nikdy! Dnes má každá menšina, tím spíš výrazná a míň pohledná, svá nezadatelná (aji dyž tomu moc nerozumím) práva! A za tím musíme stát! A sedět. a dřepět, a ležet. A klečet. Na hráchu asi, no... Dyť sem nic neřekl...

Kadlus 1.1.2007 21:40

Re: Re: Vyobcován?

Jakube, tak jsem dlouho dedukoval, až jsem dospěl k Baťovu městu. Já posledních 15 let s minoritou intenzivně pracoval.Někdy byli k zulíbání, někdy k hlazení. Hladit, hladit , až .... Fajnová robota to byla, fakt. Jejich práva budu hájit vždycky, třeba právě na základě té dvojjedinosti. Princip práv a povinností. To ale pro některé "takyobránce" lidských práv není "košer". Tím jim ale nejvíc škodí - na generace !

Jakub S. 1.1.2007 22:10

Jojo,

a s tou minoritou: to je jiná pohádka, asi ne tady, a hlavně to nejde stručně. Znám půl rodiny Jiřího Čunka, na Vsetín jezdím celý život a nic strašlivějšího než ty dva-tři (původně dokonce) domy jsem u nás neviděl. Lidi z polikliniky by měli dostat nobelovku za mír, že tu hrůzu vydrželi, a nevyrovnali se s tím po jižansku. Profitrockisti jsou úděsní. Mimochodem: tady těchhle rodin není ani deset - a nejenže nejsou problémoví, ale už po dvě-tři generace jsou vyučení - středo - vysokoškoláci. Vč. zdejšího nejrenomovanějšího advokáta. Věc koncentrace a větve (původu). A příp. vstupu do nějaké, skoro vždy kat., církve. Ti jsou naprosto vzorem pro gádže. But that´s another story, sorry.

Fallowa 1.1.2007 9:55

Dobrý den,

koukám,že naše hospůdka tady má nepřetržitý provozR^ - to je paráda!Přeju vedení tohoto podniku a všem návštěvníkům,abysme se tu v tomto roce ve zdraví setkávaliVV!

Xerxová 1.1.2007 9:29

novoroční ranní procházka

Procházku jsme stihli v 6 stupních a při šedé obloze. Ale teď se spustil hrozný liják, mlátí to do střešních oken jako při pořádné bouřce. Ale ta se naštěstí nekoná.... A tak sníh zmizel i u nás ve skorohorách.

Přejeme krásný celý následující rok všem Zvířetníkům a zvířátkům

zana 1.1.2007 9:56

Re: novoroční ranní procházka

Tak teď už ten liják dosáhnul i k nám (sever Prahy).

Olčava 1.1.2007 10:16

Co? Liják?

No to se jdu podívat z okna.......no jo, vážně.......teda není to buhvíjakej liják, ale prší tak přiměřeně..........ale víte co? U nás je 10°C8-o!!Je dneska opravdu 1.1.007?

Rpuť 1.1.2007 9:17

Krásné novoroční ráno!

Jak na Nový rok, tak po celý rok - sluníčko už vykukuje, takže by to nemuselo být špatné:-)

Úsměv v líci, Zvířetníci:-D! - to Vám přeje Rpuť!

P.S. Zvěřinec přežil petardy ve zdraví, jen Evelín se vylekal a schoval se Bleskovi do kožichu, čímž rázem všechna nebezpečí světa pominula:-)

Xerxová 1.1.2007 9:38

Re: Krásné novoroční ráno!

Beta se zatím nebojí, dokonce v tom největším rachotu byla s páníkem na zahradě. Sice byla ve střehu, na blízko letící rachejtličky si i štěkla, ale žádný veliký strach neměla. Tak snad nám to vydrží.

Vave 1.1.2007 10:18

Re: Re: Krásné novoroční ráno!

Anka se letos bála, pořád byla pod dekou. :-/

Beda 1.1.2007 10:54

Re: Krásné novoroční ráno!

hlásím, že obě košišky čumákovaly z balkonu na rachejtličové ohňostroje8-o8-o8-o

jen trošku, trošičku se přitom bály;-) a Zuzanka do toho strašlivě celý večer vrkala, neb zase měla touhy a my ji litovaly, jak musí být beruška frustrovaná z toho, že si myslím, že pro nás nejni dosti žádoucí;-P ... marně jsem jí šeptala do kožíšku, že je ta nejkrásnější a venku by pobláznila všechny kocoury:-)VV

jo a přesně o půlnoci holky dostaly PŘÍPITEK - obě vrchovatě plnou mističku syrového kuřecího maskaR^ ... kráááásně připíjely;-D;-D;-D

Zuzka 1.1.2007 12:04

Re: Krásné novoroční ráno!

Strávila jsem pernou půlhodinku s kocourem v náručí na oné místnůstce, neb je od všech venkovních hluků nejdál. Mám pocit, že s věkem hluk snáší čím dál hůř - vypadal dezorientovaný jako když se probírá z narkózy!

No já ohňostroje vidět nemusím, hlavně že on se uklidnil.

noragh 1.1.2007 8:25

moji fšici

zvířetníci, po celý rok úsměv v líci! S pozdravem milujte své neřesti a učińte z nich své koníčky! noragh

RenataE 1.1.2007 3:48

Malé áčko v sáčku

Ta krásná Jakubova básnička o malém áčku v sáčku mě  provedla celým koncem roku. Mezitím jsem zjistila, že to není jenom "malé áčko v sáčku", ale taky "posíláme ímejl". A obě tyhle říkanky jsou tou spávnou morseovou značkou do příštího roku:-)

zana 1.1.2007 9:21

Re: Malé áčko v sáčku

Renato nebo Jakube, nebo kdo jste měli dost rozumu, abyste si Malé áčko dali stranou, byli byste tak hodní a poslali ho na Hadopasy? Pěkně prosím.  A´T nám nezapadne:-)V

Hanča 1.1.2007 16:21

Re: Re: Malé áčko v sáčku

Už jsem to poslala.