17.10.2021 | Svátek má Hedvika


Diskuse k článku

BTW: Důchodce, senior... nebo prostě člověk?

Vyspělost společnosti se dá posuzovat podle nejrůznějších měřítek. Jedním z těch směrodatných je vztah většiny ke svým nejzranitelnějším členům - např. starým lidem. Jak vyspělá je z tohoto hlediska naše společnost?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ASTRA 7.11.2008 8:20

stařenka

Milá Dagmar Ruščáková, děkuju za pochopení. Jsem sice stařenka (75), ale kam se na mě hrabou mnozí mladíci či  mladice.                      Nazdar !    Astra

Dede 7.11.2008 23:12

Re: stařenka

Milá Astro, tak k nám zase někdy zaskoč na kus řeči - rádi tě uvítáme! :-)V

ASTRA 8.11.2008 13:48

Re: stařenka

MILÝ(Á) DEDE. DÍK ZA POZVÁNÍ. A KDE JE TO "K VÁM"? MYSLÍŠ TADY? JESTLI JO, TAK TADY JSEM. ALE NEZNÁM TĚ, TAK JSEM NESMĚLÁ. POUČ MĚ.  DÍKY.   ASTRA;-)

MaRi 8.11.2008 14:13

Re: stařenka

Milá Astro, Dede (Dagmar Ruščáková) je dáma, která soustřeďuje příspěvky od lidí, kteří se tu scházejí a chtějí se podělit o své zkušenosti, vědomosti, radosti i bolesti, a to z  mnoha oblastí. Počáteční oblast témat byla zvířátka - zejména psi a kočky (i když už představeni byli potkánci, myšky, křečkové, rybičky, koníci, kravky, ovečky, anduláčci, koreláčci...) a k tomuto oboru se přidalo kulinářství, cestování tuzemské i zahraniční a postupně se přidávají další témata - viz v nabídce Zvířetník. A vítán V je zde každý, kdo přichází v dobrém :-)