19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

PSI: To je život

O milované boxerce Áje a maličké barevné boloňce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Jenny 8.1.2016 12:19

Re: Milá Jenny,

Ygo, díky, na Podmitrov nelze zapomenout. Operace nohypejsky proběhla dobře, Ájenka už měla vše zhojeno, byl poškozený meniskus, musel se odstranit, to vše bylo v pořádku a pak ten konec.

Jenynka by se k Pedroušovi moc hodila, to by byla dvojka.

O. Joklová 8.1.2016 10:03

ach jenny, jak ti rozumím

a ty to víš, protože jsme si psaly :-((((((((((

jsem ráda a moc ti přeju, že sis tak rychle pořídila další chlupaté štěstíčko, a věřím že vám spolu bude fajn, jéžiš 4měsíce, to je fakt skoro ještě miminko

a díky za fotku mé oblíbené Miušky

víc napsat nedokážu, slzy se mi koulí po tváři.........

Z. Jenny 8.1.2016 12:21

Re: ach jenny, jak ti rozumím

Bedulko, já taky vzpomínám na Nynyšku,ještě, že jsme to mohly spolu probrat. Budou navždy s námi a my s nimi.

V. Glover 8.1.2016 9:34

to je mi líto jenny

To jsem nevěděla, že chudinka Ája umřela, nějak mi to ušlo. Já myslím, že je strašné, když to člověk nečeká. Sice je to hrozné, i když se to čeká, a člověk kouká na psíka jak stárne a každý den doufá, že bude ještě několik let nebo měsíců, ale přece jenom je horší, když se to stane najednou a ještě takovým násilným způsobem. Ale udělali jste všechno, co jste mohli, a máte štěňátko co bude rádo za pěkný nový domov.

Z. Jenny 8.1.2016 9:46

Re: to je mi líto jenny

No , právě, když stárnul Daník a dožil se krásných psích 15 let,tak nějak jsme byli připraveni a smířeni s tím, že měl u nás krásný život a všechny kolem sebe. Teď jsem nemohla uvěřit tomu , co se stalo. Naše další staruška Babuška,nalezenec, o té nám řekl vet, jak má nemocné srdíčko a řekl, že jestli chceme, tak.... ale my ne a vida už je u nás druhý rok.

Jenynka je ale utěšující, doufám, že i nám zase bude svítit slunce.

Díky!

E. Šusová 8.1.2016 11:31

Re: to je mi líto jenny

a to si piš, že vám bude svítit slunce, bude svitít tak, až vám bude hooorkoooooo! Ta vám nedá pokoj, protoooožeee- čert nikdá nespí, to se ví, ne?:-D

Z. Vave 8.1.2016 8:57

Milá Jenny,

to je mi moc líto! Ta úžasná, kouzelná a trošku bláznivá Ája, moje jmenovkyně, si nezasloužila takový ošklivý a předčasný konec. Objímám Tě a hladím po tlapce. <3

Malá Jenka je ovšem kouzelný rarášek, věřím, že Ti hodně pomáhá se přenést přes tu velkou bolest. Udělala jsi to nejlepší, co jsi mohla. Přeju vám hodně společné pohody a radosti.

A přeju všem dobrý den. <3

Z. Jenny 8.1.2016 9:09

Re: Milá Jenny,

Milá Vave, děkuji za Tvá slova. přesně si Áju vystihla, byl to trochu šus (skoro jak Ešus) ale zlaté srdíčko.

Jenynka tady zrovna řádí a zakusuje všechno kolem, včetně mne. :-)

Z. Matylda 8.1.2016 8:41

Jenny, to je dobře,

že sis pořídila náplast na bolavou duši. Otrávený pes je něco, co mě k smrti děsí- no ale potrhaná koč taky byla dost děs. Je to náhlý a nečekaný odchod, člověk se snaží a bojuje a nakonec to nevyjde. No a právě proto k nám musela kocouří demoliční četa nastoupit dost rychle- aby zahojila tu díru. Přeju ti s mrňavkami hodně radosti. Já mám taky malé psy a pořád je to pes :) ono na velikosti až tolik nesejde.

Z. Jenny 8.1.2016 9:13

Re: Jenny, to je dobře,

Matyldo , máš pravdu, ten strach z nějaké další ev. pohromy v přírodě mne už asi neopustí. Však to znáš, Tvoje holky taky dost bufetí, že ?

Macešku mám ve svých fotkách, princeznu, škoda, přeškoda. Svobodný život koček bývá zaplacen někdy příliš draze.

Světluch mám fotku, jak sedí v Podmitrově v té fotbalové brance, hotové opuštěné štěně. :-)

Z. Matylda 8.1.2016 9:15

Re: Jenny, to je dobře,

No, už nebufetí tolik jako dřív, ale sláva to pořád není... Ta fotka z Podmitrova byla úžasná, ta se ti moc povedla :)

H. Williamson 8.1.2016 8:37

Mila Jenny, to jsem netusila

ze Ajenka vam odesla. A jeste tak hroznym zpusobem. A jeste uplne navrch na miste, ktere mas rada, a o ktere jsi se pro obec dlouho starala. To jsi si musela hrabnout hodne na dno. Jaky to musi byt gauner, co tohle udelal. Moc na vas myslim.

Jenynka je roztomile klubicko s krasnyma chytryma ocima a urcite bude dobry partak. Opatruj se, mila Jenny.

Z. Jenny 8.1.2016 9:02

Re: Mila Jenny, to jsem netusila

Hano,díky, bylo mi a stále je hodně těžko ale nechtěla jsem nikomu kazit Vánoce a tak jsem to nechala až na teď ,tu smutnou zprávu a zároveň veselejší,slibný nový počátek.

T. Zana 8.1.2016 8:22

Jenny!

Moc ti přeju tu chlupatou náplast na duši, ať ti přinese hodně radosti!

Z. Jenny 8.1.2016 8:27

Re: Jenny!

Zano, díky,můžeme i do botanické. :-)

E. Žampachová 8.1.2016 7:55

Jmenovkyně Áji

je mi moc líto. Boxeři jsou naivní šťastná stvoření a ublížít jim je děs (i když samozřejmě nejen boxerům). Ale tvé řešení je nejlepší, bez zvířat to není žádný život.

Když odejde starý pes, je to běh života. Vždy je to smutné, ale nemocné a staré zvíře prostě odchází, stejně jako lidé. Ale tohle je zabití nebo vražda. Doufám, že to nebylo úmyslné, mohla to být nehoda. Je děs, že bych ruku do ohně nedala za naše psy. Kdyby našli otrávenou návnadu, asi by to dopadlo stejně.

Hlavně ať ti to šídlo dělá dlouho radost. Je roztomilá.

Rusava je pro nás hodně z ruky. Přespávali jsme tam, když byly zkoušky ve Zlíně (blíž nás se 4 psy nechtěli). Je tam krásně (i ty kopce jsem na zkouškách přežila).

Z. Jenny 8.1.2016 8:23

Re: Jmenovkyně Áji

Evo díky za Tvá slova !Právě , že mám podezření, že chtěl někdo takto trávit bobry, nám rybářům nevadí,jsou jen v jednom místě a zrovna tam, kde se nechytá ale vadili jednomu vyhlášenému debilovi, který pořád mlel něco o tom, že by se měli potrávit, tak nevím, nechci nikoho podezírat ale tentokrát vynechávám myslivce, většina z nich má psy a chodí tam kde já a na volno, takže odtud asi vítr nefouká,bohužel co se stalo je nevratné a i kdybych znala skutečnost

moji Ájenku mi to nevrátí.

Ještě k té Rusavě, kdo má spojení třeba do Zlína, či Kroměříže,jedou tam vlaky i autobusy.

Š. Matyášová 8.1.2016 9:01

Re: Jmenovkyně Áji

tak bych se jenny bála,kdy tomu debilovi začnou vadit lidi...

Z. Jenny 8.1.2016 9:19

Re: Jmenovkyně Áji

Mno,oni mu lidi vadí, několikrát napadl i lidi a byl i souzen, býval kdysi myslivcem ale nesmí mít zbraň, stejně pytlačí. Zvláště, když přijede jeho syn z velkoměsta, tak se na jejich konci v polích a v lese střílí jak u Verdunu. Jen jim to ještě nikdo nedokázal,oni si umí vyčíhnout dobu a místo.

Z. Lika 8.1.2016 7:38

Poslední věta mě dostala

Bez zvířat není žádnej život.

Přesně, do kamene tesat. Tyhle chlupaté pilule proti depresi mají jen samé kladné oučinky. Bohužel ten absťák, když nejsou, je strašný. Ale naštěstí se vždy najde jiné zviřátko, jehož radosti a energii se nedá odolat.

Malá Jenynka je hezounká, moc pěkný dárek jste si naježili! Tak se budu těšit na další hlášení, o témata a fotky nemám strach :-)

Z. Jenny 8.1.2016 8:26

Re: Poslední věta mě dostala

Jj, všechno bude, jen mi dej milá Liko,ještě trochu času.Vím, že si na nás myslela už od té Prahy, no, bohužel.

Jenynka je fakt radostná a udělal jsem dobře, si myslím.Akorát furt hledám drštičku a zadel, někdy to nejde hned pounat :-)

Z. Rpuťová 8.1.2016 6:48

Jenny, to jsi udělala mooooc dobře!

Není lepší náplasti na bolavou duši, než takové kouzelné chlupaté stvořeníčko, jaké jste si pořídili!

Je krásná, je chytrá, je veselá a aktivní a to je přesně to, co potřebuješ! Bude líp a užijete spolu spousty legrace! Tak ať to vaší smečce spolu klape!

Z. Jenny 8.1.2016 7:08

Re: Jenny, to jsi udělala mooooc dobře!

Rputinko děkuji i ty mi vždy dodáš dobrou náladu a vůbec všichni tady.

Š. Matyášová 8.1.2016 6:34

jenny...

není nic horšího než bezmocnej vztek,lítost a bolavej smutek...snad se Jenynce podaří to ohladit tak,abys to zase byla ty...a dodala ti energii a vrátil ati úsměv, my jí v tom pomůžeme...

Z. Jenny 8.1.2016 7:12

Re: jenny...

Šárko díky, ty víš co je srdcový psí král, nezapomenutelný. Už tam běhají se Šarykem.

Z. Xerxová 8.1.2016 6:08

hezký den

hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Jenny - na jednu stranu moc smutné psaní o smutné smečce, kterou opustili dva nezapomenutelní členi... na straně druhé krásné povídání o jednou veselém štěněčím raráškovi. Tak ať je vám spolu moc dobře.

Jdu rychle házet - něco připadlo, tak snad to pro Trpajzlíky na večer vydrží - obleva neobleva

Z. Jenny 8.1.2016 7:18

Re: hezký den

Xerxová díky,ty víš také, že nejlepší lék je parťák a z Najta číší neuvěřitelná radost, tak ať vám to taky dlouho,dlouho vydrží.

Cestu k domovu ručně pluž a zdraví tuž! :-))

M. Crossette 8.1.2016 3:16

Milá Jenny, to je mooc smutné

Věděla jsem, že jste přišli o Daníka, ale že takhle nečekaně o krásnou Aju už ne !!! Až jsem tu hlasitě vykřikla "ale néé" když jsem to četla, navíc to, "JAK" zemřela. Samozřejmě se mi hned vybavily dvě otrávené fenky od Boxíkové(a dokonce i kocourek, jestli se nepletu)a jsem z toho nesmírně smutná. Kde se v lidech ta krutost bere !!! To se pak ta silná bolest navíc mísí se vztekem, nemohoucností něco dělat. Věřím, že vet udělal co bylo v jeho moci. O to hůře se s takovým žalem vyrovnává. Je mi tě milá Jenny moc líto a velice soucítím. ALE udělalas dobře, žes tu velkou díru v srdci alespoň trochu zmenšila malou psí holčičkou Jenynkou. Velikostí se hodí k Babu (poprvé ji vídím na fotce) a její skopičinky, rotování domem a prostě pohled na štěně plné energie - to je ten nejlepší lék, který teď potřebuješ (potřebujete oba). Jen nevím, jestli bys neměla (třeba přechodně) buď změnit trasu procházek, nebo dát Jenynce košík (jestli se pro štěňata dělá)

Š. Matyášová 8.1.2016 6:33

Re: Milá Jenny, to je mooc smutné

ten košík mne taky napadl..pro ochranu psa, tale takovej,přes kterej se nedá nic sežrat...i na dlouhý šňůře ti může něco ochutnat.. lidi jsou prostě lidi, někteří dobří a o těch ostatních škoda mluvit..narvala bych jim ty otrávený návnady do krku..aby si to užili!

Z. Jenny 8.1.2016 7:21

Re: Milá Jenny, to je mooc smutné

Maričko díky a opatření jsem udělala. Taky jsem to řekla všem místním pejskařům a doufám, že takovým způsobem aby na to ten kdo to způsobil,pokud to způsobil, nezapomněl.