19.1.2020 | Svátek má Doubravka


Diskuse k článku

BERNSKÁ SMEČKA: S Candy za zvířátky

Osmiletá Candy je naše modelka; loni totiž zdobila obálku slovenského časopisu Pes a mačka. A tak se jako správná modelka chová, čas od času u ní vypukne anorektická manýra...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Maya 21.5.2018 8:19

Krásný fotky

tedy ty keře, to je nádhera. Fosa je srandovní a ty opice v nadzemním tunelu. :-) Na nežravce obvykle funguje konkurence, ne?

R. Menšíková 21.5.2018 8:26

Re: Krásný fotky

U nás je to tak, že když k tomu, co Candy nechá v misce, zavolám někoho jiného, Candy dá najevo nelibost (jenom se ksichtí a věnuje mi pohled NO TY SES ZASE VYZNAMENALA, event. ještě hodí zadkem, nevrčí), ale že by to chtěla sama, to ani omylem.

Z. Lika 21.5.2018 10:42

Re: Krásný fotky

Taky mě napadlo, že konkurence by pomohla. Co kdyby Candy obědvala s paničkou? :D

R. Menšíková 21.5.2018 12:29

Re: Krásný fotky

My tedy raději při lidském jídle smečku vysíláme ven, jejich zevlování kolem stolu nás moc nebaví. Candy ale přijímá na procházce pamlsky, toho se snažím využívat a pořád dokola ji přivolávám. Jak prý říká pan doktor Láznička : než hladovka je lepší bábovka".

R. Menšíková 21.5.2018 12:34

Re: Krásný fotky

U nás fakt ne, většina baští dobře, ale Candy a Bijou občas mají anorektické období a to bych je nejraději přetrhla. Toho vnucování se, vše marno.

Z. Maw 21.5.2018 7:14

Candy je fesanda, gratulace k obalce :) a zoo je moc oekns, je to par let, co jsemtam byla a takhle kvetouci krasne kere si nepamatuju. Tak hlavne, ze basti :) a uzila si to jen s vama :)

R. Menšíková 21.5.2018 12:26

Re:

No, trochu jsem to asi zakřikla, už zase zlobí...

Z. Xerxová 21.5.2018 6:56

hezký den

hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům... :o)

Candy, neštvi páníky. Neb nežravec pes je potíž - člověk pak dumá, co jí je, co jí přelítlo přes čunec, co jí vadí, jeli zdravá, co jí předložit,... prostě problém...

Vím, co píšu - o Najtím pohledu na plnou misku masa "fůůůj potrava" bych mohla psát vědecké statě. A vždy, když jásáme, jak to máme vychytané a jak hezky "papá"... tak si vzpomene, že je štíhlý model... a opět misku ignoruje

R. Menšíková 21.5.2018 7:07

Re: hezký den

Candy jsem to vyřídila, myslím, že s Najtem má dost společného, "fůůůj potrava" bylo naposledy včera večer. Ráno mne vzala na milost, tak asi s polovinou misky, opice je to.