29.4.2024 | Svátek má Robert


Diskuze

AUSTRÁLIE: O Timu Cookovi z Apple

Obscénní odměny
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

A31l38e78x 50L14e98x

12. 4. 2022 10:57

PRO ZANU!!

Omlouvám se, ale poslední dobou moc na net nestíhám, pracuji okolo domu a na zahradě.

Zano, přečetla jsem Tvůj včerejší článek! Máte s Frantou můj největší obdiv. Jako nepsí, převzít na hlídání nemocného psa i když už zaléčeného, to vyžaduje od nepsích lidí notnou dávku odvahy. Jste suproví, že jste všechno zvládli V, Megginka Puntíková je nádherný a senzační pejsek! Měli jste štěstí, že si s háráním počkala až na příjezd páníků... Nemusíte mít všechno, co se týká fyziologie psů, že?! Vítám Vás mezi nás, pejskaře!

0 0
možnosti
Foto

Alex, díky. To víš, byly to trochu nervy, ale konec dobrý, všechno dobré :-)

0 0
možnosti
Foto

Zcela O.T. Dnes jdu na kontrolu do nemocnice a budou se řešit mé ledvinové kameny. Prosím o palcodržení.

0 0
možnosti
ZL

Tak ať to dobře dopadne R^

0 0
možnosti
Foto

Jo,jo, to je jinačí píseček! ;-D Díky za přehledný článek,kam až může jedinec dojít,pokud je chytrý,pracovitý,kreativní,dostatečně egoistický a pak taky filantropický,což si může dovolit. Předpokladem je svobodná společnost. R^V

0 0
možnosti
Foto

Hm, je mi jasný filosofický dosah, ale tyhle částky jsou tak trochu mimo moji představivost, takže mě moc netrápí :-P.

0 0
možnosti
Foto

A38l95e48x 58L98e79x

12. 4. 2022 10:46

Hi, hi, zano, tak u tebe to sedí, když ani ty si nedovedeš představit, tak já to raději ani nečetla, za mne ztráta času.

0 0
možnosti
ZL

No, je to princip Ameriky - když pracuješ a jsi ochoten tomu leccos obětovat, máš výsledky zajištěné. Horní hranice těch výsledků není zastropovaná, ten si stanovuje každý sám. A jak s těmi prostředky naloží - jsou i tací, kteří je použijí k dobrým cílům - cesty do vesmíru, skupování vyprahlých pozemků a navracení zeleně a zvěře... Do rakve se vejde jenom omezený počet řízků ;-D

0 0
možnosti
Foto

hezké úterý všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

dneska nestíííhááám - teď vstáváme všichni tři...

0 0
možnosti