25.6.2022 | Svátek má Ivan


Diskuse k článku

AUSTRÁLIE: O Timu Cookovi z Apple

Obscénní odměny

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Lex 12.4.2022 10:57

PRO ZANU!!

Omlouvám se, ale poslední dobou moc na net nestíhám, pracuji okolo domu a na zahradě.

Zano, přečetla jsem Tvůj včerejší článek! Máte s Frantou můj největší obdiv. Jako nepsí, převzít na hlídání nemocného psa i když už zaléčeného, to vyžaduje od nepsích lidí notnou dávku odvahy. Jste suproví, že jste všechno zvládli V, Megginka Puntíková je nádherný a senzační pejsek! Měli jste štěstí, že si s háráním počkala až na příjezd páníků... Nemusíte mít všechno, co se týká fyziologie psů, že?! Vítám Vás mezi nás, pejskaře!

T. Zana 12.4.2022 13:45

Alex, díky. To víš, byly to trochu nervy, ale konec dobrý, všechno dobré :-)

M. Crossette 12.4.2022 18:22

Zano, přidávám se k Alex, také jsem tvůj článek četla dodatečně. Moc krásně jsi ho napsala a já se uchychtla při slovech "podle psího pohledu na věc sice dost lakomě":-). Protože, když už umíš číst pohled psích očí - to už jsi neomylně psí. Meggie je moc roztomilá fenečka a jsem velice ráda, že máte s Frantou možnost "být psí" i když jen na částečný úvazek. My jsme na tom s hlídáním v poslední době jako vy. Stáváme se téměř pravidelnými hlídači fenky u Kris. Někdy tam zajedeme jen 2x během dne, jindy je Nala sama doma i pár dnů. Také teď přes velikonoční svátky jí budeme hlídat čtyři dny. Děláme to rádi a..nikdy před tím jsme nejedli takhle výborné steaky tak často jako právě teď. Kris manžel je griluje, že se krájí jak máslíčko.

A k článku. Jirko, zajímavé, ale také si nedokážu pod počtem nul za jedničkou odpovídající sumu peněz představit. Tak si jen říkám, co dobra by se jen s nepatrným zlomkem z ní dalo udělat !!!. Mně je jedno kolik milionů , kdo bere, zda zaslouženě či ne. V tomto případě internet poskytuje úžasnou možnost globálního spojení se světem (i když jako vše, co původně byla dobrá, lidstvu prospěšná myšlenka, postupně našla i negativní využití, zneužití). Já jsem ráda, že internet mohu používat (i když to není Apple) a je mi jasné, že jeho "vedení nahoře" vydělává mnoha-nulové sumy a sami se patřičně odměňují. Co mě ale u podobných vrcholných miliardových managerů v různých odvětví vadí jsou jejich pravidelné odměny navrch jejich už tak obrovských platů. Nebo ještě hůř - mnohamilionové "odstupné" když byl dotyčný odvolán z funkce, protože nevykazoval odpovídající výsledky, nebo mu dokonce dokázali nějakou kriminální činnost. Proboha proč ho za to ještě odmění tou hezkou sumičkou nul - to fakt nechápu (prý je povinné odstupné zakódováno ve slmouvě).

T. Zana 12.4.2022 19:23

Maričko, děkuju, jsme s Meggie moc rádi.

A zítra zase budeme, naši jedou na velikonoční dovolenou, tak si ji u nás ráno uloží, aby se nemuseli cestou z práce vracet domů.