17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

AKVARISTIKA: Záhada uzavřeného domu

Dne 27. 5. 2008 přijal dispečink hlášení pana P. D., vlastníka domu č. p. 2 o ztrátě nájemníka pana Ivana Hrozného.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tečka 6.6.2008 13:25

Re: Uffff, to jsem si oddechla.

Já mám na zahradě jen samé staré a vzrostlé stromy, a můj první kocourek, když začal mít šplhací chutě, vybíhal po kmeni a la Spiderman. Pak zkoušel, co která větev vydrží a někdy, když zůstal hodně na konci, dělal vystrašené malé koťátko. Ze začátku jsem mu to párkrát sbaštila, a když jsem dotáhla štafle nebo žebřík, počkal až se vysápu nahoru a pak s klidem proskočil přes několik větví daleko ode mně. Ale taky se mu to jednou nevyplatilo, jenže to už je jiný příběh. 

Matylda 6.6.2008 10:08

OT - pro dámy

Dneska jako každý pátek pracuju doma, a rozhodla jsem se, že si dám přestávku a zušlechtím se. Vždycky jsem si nohy holila, ale letos jsem si koupila voskové proužky. Srsti nemám mnoho a navíc světlou, na nohách spíš jako jen místy. Pocit nic moc, ale hlavně jsem zjistila, že mi odchází i horní vrstva pokožky. Nevzpomněla jsem si, že před týdnem jsem JEDNOU na sebe naplácala pleťové mléko s lehce opalovacím efektem. Když jsem strhla první dva proužky, zjistila jsem, že jsem KOSTKOVANÁ! Takže jsem potom jako blázen lepila ty proužky i tam, kde tu srst nemám, jen abych sjednotila barvu lýtek. Pomíjím vzhled nohou po operaci, vypadám jako rozmražené kuře.

Kaštan 6.6.2008 10:20

Re: OT - pro dámy

;-D tyhle zušlechťovací metody jsou lecky velmi zábavné.... Jedna kamarádka trpěla utkvělou představou, že má pod nosem kníra. Zakoupila tedy zesvětlovací blemc a pod nosem se tím natřela. Šla telefonovat a z předepsaných 10 minut blemcu pod nosem byla půl hodina. Když to ze sebe spláchla, kníra opravdu měla. Absolutně bílého ! Tak pak se šla opravdu oholit.... 8-o

Bubu 6.6.2008 10:25

Re: OT - pro dámy

Fouky fouky na nožičky... hihihi... depilace není legrace... hihihi... sorry, to se nedá vydržet. Soucítím, ale zároveň se řehtám jak kobyla v Chuchli.

Vosk mi nesmí domů, pořídila jsem si škubátko. Vždycky si k tomu naleju frťana a pak si v koupelně tiše úpím a nadávám. Ti chlapi se maj', jim projde fousatá držka, podpaží, nohy i... i všechno.

Vave 6.6.2008 10:30

Re: OT - pro dámy

Možná jsi na to měla jít obráceně, vytvořit šachovnicovou šablonu a dosamoopalovat ta depilovaná místa. ;-)

Asi to je nesoudružské, nekolegiální a nesportovní, milá MatyldoVV, ale já se tu řehtám jako blázen!;-D;-D;-D (kdepak experimenty! ty mě vrátily zpět k bezbolestně za mokra). ;-)

EvaŽ 6.6.2008 10:36

Re: Re: OT - pro dámy

Lípnu se se vším všudy, Rady už radši dávat nebudu, nemůžeme zneužívat relativní bezpečí vzdáleného přístupu.;-D

Lucka V. 6.6.2008 10:40

Re: OT - pro dámy

zjistila jsem, že jsem KOSTKOVANÁ!;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D Ježišmarjá, co mi to děláš? Naprosto nekontrolovaně jsem vyprskla a ve snaze otřít technickou zprávu jsem si převrhla pití do klávesnice. Teď z ní místo písmenek budou hopsat minerální bublinky !8-o

Heduš 6.6.2008 10:42

Re: OT - pro dámy

Teda Matyldo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! řehtám se tady jako blázen, nejlepší je, že si to dovedu dost dobře představit ;-D;-D už dávno jsem se rozhodla, že NEMŮŽU používat vosk (vždycky někde zbyl efektní proužek), NEMŮŽU používat vytrhávadlo (než jsem měla nohy, tak jsem se proti bolesti opila;-P ), tak používám za mokra (výhodou je přítelova pěna, která je vždy po ruce;-P) :-D a nejhůř mi jdou holit kolena ;-P;-D :-/

štětinka 6.6.2008 10:44

Re: OT - pro dámy

chichichi chochocho;-D

jau, jau, voskem ne!

MaRi 6.6.2008 10:48

Re: OT - pro dámy

dámy, to máte z toho, že podléháte něčímu rozhodnutí, že něco je nepřípustné.

Lucka V. 6.6.2008 10:54

Re: Re: OT - pro dámy

R^Tak pod tenhle názor se podepisuji! Co mi má kruci kdo předepisovat, kde mi co má - nemá růst? Kaktusy se taky neholej;-D.

terra-san 6.6.2008 10:59

Re: Re: OT - pro dámy

Matyldo, omlouvám se, ale pobavila jsem se:-D. M.j. i proto, že "kritická místa" do triček bez rukávů a plavek zušlechťuji "mokrou cestou" (nejsem masochista), a pokud jde o kaliopky, vlastním velice nenápadné a depilaci zvládnou nohavice kalhot, protože ty nosím podstatně víc než sukni - pracovně i volnočasově. Připouštím, že na módu hladce vyholeného fšeho moc neslyším. To se mi to pak směje cizímu utrpení:-D

Karolína 6.6.2008 11:18

Re: OT - pro dámy

To mi nedělej! Poprskala jsem asi 10 věcí na stole a svoji asistentku! Když jsem to četla, přepadl mne takový záchvat smíchu, že důkladně velký zbytek rohlíku se sýrem, důkladně rozžvýkaný, ulpěl naprosto všude - na klávesnici, na telefonu, na kalkulačce, na mobilním telefonu i na obrazovce! Utřít to nejde, patlám to tu a nadávám si, že s plnou hubou nemám otevírat Vaše chechtací příspěvky a přitom se směju............ ach jo! Já jsem si koupila od ORIFLAME doporučené holítko a páč jsem dřevo, tak jsem si oholila i kus kůže na vyčnívajících kostech. Krve jak při porážce. Tak jsem nástroj vyhodila  koupila si depilační strojek. Depiluji zásadně na chalupě a v době, kdy v okolí nikdo není, protože se z domu ozývá úžasné kvílení a úpění, šíleně to tahá a já trpím! WEET pěna nebo krém se mi neosvědčilo! Ty chloupky jsou jak pohnojené - ať jdou do háje s celou klamavou reklamou! Nejsme my, náhodou, tak trochu otroci módy nebo čehosi?

štětinka 6.6.2008 11:23

Re: Re: OT - pro dámy

Karolínko, rózičky odjely!

Vave 6.6.2008 11:37

Re: Re: Re: OT - pro dámy

Teda Štětí VV!!!!!!, já to četla jako Karolínko, kozičky odjely - a zalkla jsem se jablkem, protože vím, že Karolínka nemá dovolené ani mnohem menší zviržatko. ;-);-D;-D;-D

YGA 6.6.2008 11:40

Re: Re: Re: Re: OT - pro dámy

Chachááá - to jsou ty asociace

štětinka 6.6.2008 11:41

Re: Re: Re: Re: OT - pro dámy

kozičky nemám povolený ani já (teda vyjma těch podprsenkových);-D

Karolína 6.6.2008 13:06

Re: Re: Re: Re: Re: OT - pro dámy

"kozičky nemám povolený" ........... no comment! Já už jo! Tak pa všichni!

Karolína 6.6.2008 12:30

Re: Re: Re: Re: OT - pro dámy

hihihi, RÓZIČKY = RŮŽIČKY co nabízela Štětinka! Poslala jsem si tam pro ně našeho technika! DÍKY MILÁ ŠTĚTINKO, MÁŠ TO U MNĚ!!!! A na dalším květenství se určitě dohodneme! Já mám 5.000 m2 pozemek, tam se toho vejde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A k těm "kozičkám", chlap by namítl: "to je vidět, na co kdo myslí!!!"!!

YGA 6.6.2008 11:38

Re: OT - pro dámy

Ani jsem nevěděla, že je mezi váma tolik macochistek 8-o - vosk a depilátor - to prosím neeeeeee - to si radši semtam ty svoje haxny (a ostatní) oholím - v zásadě používám pánský holící strojek i holící pěnu - ty dámské se mi zdají málo efektivní. Už jsem tak šikovná, že se většinou nepořežu - jenomže jsem zase tak nešikovná, že každou chvíli se odřu - o šlapátko kola nebo někam sletím - takže to výjde nastejno ;-D

Karolína 6.6.2008 12:32

Re: Re: OT - pro dámy

Já vlastně ani nevím, proč to dělám: nosím věčně kalhoty! Na pláž se nedostanu! Ani na chalupě na zahradě nenosím plavky, ale ve velkých vedrech plandavá dlouhá trička ke kotníkům! Sukně nenosím! Mini už vůbec ne! Když šaty, tak dlouhé, večerní, když někam jdu! TAK PROČ JÁ TAK TRPÍM???????????????

Vave 6.6.2008 13:16

Re: Re: Re: OT - pro dámy

Možná - ABY TI NEBYLO HORKO? 8-o;-D;-D;-D;-D;-D HIHIHI, a nebij mě!  To je jen ftip! VV

Hana W 6.6.2008 13:33

Re: Re: OT - pro dámy

Velmi podnetna debata. To ja zas mam jiny problem tohoto druhu. Holim nohy ve sprse,ale houbelec na to na tu dalku od hlavy pod koleno vidim. Uz jsem si jednou na to vzala  i stare cteci bryle, ale mlzily se. Tak to delam jenom "od oka" a mam ostruvky, ktere objevim, az kdyz se posadim na zidli se ctecima brylema. Chlup na noze je zde jak vada charakteru.......

Dee 6.6.2008 13:56

Re: Re: Re: OT - pro dámy

Já sice nepoužívám brýle ale jsem na tom stejně, po depilaci objevím zarostlá místa, která tam určitě před 5 minutami nebyla. Ale jak tam to roští za tu dobu vyrostlo,to nevím

Vave 6.6.2008 14:54

Re: Re: Re: OT - pro dámy

No tak se musíš holit na židli se čtecíma brýlema a Chet ti může dělat sprchu pomocí kropící konve - samozřejmě na terase, za paravánem před zvědavými sousedy. ;-) ;-D;-D;-D

Dee 6.6.2008 13:53

Re: OT - pro dámy

Tvůj příspěvek jsem si přečetla než sem vyrazila do terénu a celé dopoledne jsem se řehtala (pardon)při představě tvé šachovnice. To musel být pohled pro bohy;-D

Matylda 6.6.2008 14:04

Re: Re: OT - pro dámy

A teď si představ, jak se v telefonu řehonil můj muž, když kvůli čemusi volal a já jsem mu to popisovala...

Dee 6.6.2008 14:26

Re: Re: Re: OT - pro dámy

Jo,to si dokážu představit, tak nějak by se řehtal ten můj,kdyby se to stalo mi;-)

Xerxová 6.6.2008 10:05

zlatý knírač???

tak jsem teď viděla zvláštního pejska. Krásný střední knírač, perfektně střižený fous, vzorně upravený (taková Klérka), ale on nebyl černý ani stříbrný, on byl zlatý, spíš takový pšeničný (jako bývají skotští teriéři)8-o8-o. Asi to byl kříženeček, ale ta kníračí krev zcela jasně dominovala

Bláža 6.6.2008 10:09

Re: zlatý knírač???

A nebyl to irský soft coated wheaten teriér?