4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

USA: Velká americká transformace

Pro oprávněný vstup do dívčí šatny bude pedofilovi bohatě stačit čestně prohlásit, že se cítí být rozpustilou školačkou. Jednotlivci totiž nesmí být odepřen přístup do sdíleného zařízení včetně toalety, sprchy a šatny, které je v souladu s jeho genderovou identitou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Moravčík 3.3.2021 10:34

Dnes ráno sa D. Černý z LN prebudil ako žena. Pozor! V ženskej podobne je útočný a hulvátsky.;-D

Z. Lapil 3.3.2021 11:18

Proto ji zábavnou formou informuji, že komunisti rozhodně nebyli žádní hippies. Evidentně jí to dosud unikalo.

R. Langer 3.3.2021 12:11

No, ono smutné je, že komunisti v USA BYLI hippies, a dneska, po těch telecích letech jsou v podstatě v současných vedoucích pozicích. Proto to vypadá tak, jak to vypadá a divím se, že si toho skoro nikdo nevšiml. Ale je to tak, tomu věřte... ;-)

Z. Lapil 3.3.2021 12:25

Je mi vskutku trapné, že jsem do úvahy o členství R. Uzla v KSČ a souvislosti tohoto se správností jeho úvahy o aktuálním stavu společnosti nezahrnul historické souvislosti hippies, tedy komunity, jejíž následovníci měli v ČSSR tolik podpory, že ani nesměli nosit dlouhé vlasy.

V. Církva 3.3.2021 12:53

Ano je to tak nějak. Že se noví komunisté k bolševikům nehlásí, a že když se staří komunisté dostali k moci měli strach i z nových komunistů a stříhali jim vlasy je nepodstatné.

Kořeny mají stejné. Universalismus, revolucionářský progresivismus, bez ohledu na přirozenost a osvědčené fungující vztahy společnosti. Jen prostředky prosazování se liší když jsou u moci a kvůli jiným dobovým podmínkám (stalinistické represe dnes nahrazuje šikana, ostrakizování a vyhazování z práce)

Všichni ti progresivní revolucionáři, bolševici, Piráti, Zelení, když se konečně se svými dredy opevní u moci budou omezovat opoziční názory a omezovat svobodu.

Věří ve svou jedinou pravdu jak změnit zastaralou společnost. Bohužel přeseknutím zpětných vazeb pracují na vlastním konci. Jen s sebou do pekla berou celé civilizace.

D. Černá 3.3.2021 12:54

Já nevím P. Milane, jste-li debilem od přírody nebo to u vás mělo vzestupnou tendenci. To brilantní oslovení ,,soudružka" máte ze své hlavy nebo jste to dal dohromady s místní postbolševicko-komunistickou chátrou? Přikláním se k první možnosti.

J. Jurax 3.3.2021 12:03

No vidíte, sama uznáváte, že i člen KSČ může mít pravdu.

Ale takovou ideologickou úchylku jsem od Vás opravdu nečekal. Myslím, že byste měla provést upřímnou sebekritiku.

D. Černá 3.3.2021 12:57

Chtěla jsem pouze poukázat na to, že kdybych byla 28 let v KSČ, styděla bych se vystupovat veřejně.

J. Jurax 3.3.2021 13:27

A proč?

J. Jurax 3.3.2021 13:43

No jo, až budou dávat v TV Markétu Lazarovou nebo Rozmarné léto, s opovržením demonstrativně vypněte přijímač. Autor předlohy byl členem KSČ! A režisér Markéty Lazarové František Vláčil byl v KSČ taky!

P. Brich 3.3.2021 14:54

Bůh ví, v čem všem byste byla, kdybyste tehdy byla na světě, pí Černá:-P

D. Černá 3.3.2021 14:59

Narozena na konci 50. let a navzdory vám soudruhům rodiči i pokřtěna. Co tam máte dál, nechytrý Brichu?

P. Brich 3.3.2021 15:05

To jste teda musela divoce mávat před tribunou na 1. máje.;-) A co žižkovské ženy? Tam jste nenacvičovala?8-o

D. Černá 3.3.2021 18:32

Jste mimořádně hloupý a za tyhle kecy byste zasloužil vyrazit zuby, sráči.

V. Pavelka 3.3.2021 21:33

Pokud chtěl pracovat ve svém oboru , tak se klidně 28 let mýlil tak jako statisíce lidí kteří jim na KSČ sráli ale chtěli pracovat ve svém oboru náno Černá .!

P. Kubáč 3.3.2021 9:12

Po rozvodu jsem s holčičkou chodil čůrat "na pány" a všechno bylo v pohodě. Pak jsem ji uprosil aby zkusila sama chodit "na holky" - a ženské na ni byly agresivní.

Až "vymoženosti" z článku dorazí do Česka a dámské záchody začnou neodolatelně lákat podivné existence - choďte na "pány" - ty jsou pro ometáky a "třetí pohlaví" daleko méně atraktivní, protože mezi muži je stále jisté procento džentlmenů, ochotných agresivnímu "tomu" rozbít hubu.

P. Moravčík 3.3.2021 10:35

To sa nedivte, keď ste ju nechávali donosiť nohavice po Vás;-).

J. Jurax 3.3.2021 12:11

No, víte, ženský jsou dneska emancipovaný, chodí do posiloven, trénují sebeobranu a nějakou tolerancí k úchylákům přes všechnu propagandu o toleranci diverzity netrpí ... i kdybych se cítil být holčičkou, na dámskou toaletu či do dámských sprch radši nepolezu. Ono dobře mířený kopanec do koulí bolí i toho, co se cítí být ženou, a taky bych nerad přišel o zuby, přišly mne na hříšné peníze ...

F. Navrátil 3.3.2021 8:42

Doporučuji všem přečíst si knihu Úpadek a pád říše římské od britského klasického historika Edwarda Gibbona. Lépe pochopíte, co se dnes v USA a v některých západních státech děje. Podobnost je děsivá.

D. Černá 3.3.2021 8:47

To máte asi pravdu a já zase všem doporučuji si přečíst Nástup od Václava Řezáče, aby pochopili, co se děje u nás.

F. Navrátil 3.3.2021 8:59

Patrně máte na mysli souvislost mezi odsunem Němců a osídlováním pohraničí a invazí islámských nelegálů. Myslím, že vaše myšlenka v současnosti ještě u nás není aktuální. Doufám, že se nějakého islámského Bagára hned tak nedočkáme.

D. Černá 3.3.2021 9:10

Mýlíte se. Obavy z invaze islámských nelegálů ponechám populistům typu M. Zemana a Okamurovým dementům model Balda 2021. Má poznámka měla hlubší smysl, jež, jak se zdá, zůstal vám utajen.

D. Laurencikova 3.3.2021 10:03

Vam zustala utejena skutecnost, ze obavy z islamskych nelegalu jsou naprosto realne. Vic nez realne. Jestli nekdo v Ceske republice neni dement, tak prave "populista Zeman" a "dement Okamura", jak jste je nazvala. Nebo si skutecne myslite, ze kdyz Islam ovladne Zapadni Evropu, coz je v nejlepsim pripade pouze otazka demografie, tak toho Cechy zustanou usetreny? Jak jste na to prisla??

D. Černá 3.3.2021 12:59

Tak si ty dementy volte a mě s tím neotravujte.

D. Laurencikova 3.3.2021 14:02

A vy si volte ty "moderni, chytre a pokrokove", kteri vam v budoucnu umozni, mit polovicni cenu muze. Take islamska moda je velmi slusiva. Jen do toho;-).

D. Šimáček 3.3.2021 16:25

co vy víte, určitému typu žen je musulmanský hábit jen ku prospěchu, třeba k nim pí. Černá patří a těší se až se od ní nebudou muži znechuceně odvracet :-)

V. Církva 3.3.2021 13:02

No já bych na to Černé nereagoval, snad troll z neziskovky, snad nějako pomatené individuum. Škoda času se tím zabývat.

D. Laurencikova 3.3.2021 14:03

Takovych pomatenych je dnes bohuzel hrozna spousta, clovek se tomu nevyhne.

V. Kuhaj 3.3.2021 11:25

Takže vy považujete obavy z islámských nelegálů za populistické? I přes zkušenost s masivními teroristickými útoky pomocí náklaďáků na pláži, samopalů v klubu Bataclan...o Breivikovi se mluvilo tolik, že jeho jméno zná každý. Znáte jméno alespoň jednoho z útočníků v Bataclanu? A kolik zemřelo lidí? Lidé kteří na to poukazují, mají být populisté? A co lidé, kteří to ignorují? Vy sami sebe nazýváte jak?

D. Černá 3.3.2021 9:12

Možná že více by dnešní situaci vystihovala kniha Tondy Zápotockejch Rudá záře nad Hradem.

Omlouvám se za nepřesnou původní myšlenku.