26.5.2022 | Svátek má Filip


Diskuse k článku

USA: Velká americká transformace

Pro oprávněný vstup do dívčí šatny bude pedofilovi bohatě stačit čestně prohlásit, že se cítí být rozpustilou školačkou. Jednotlivci totiž nesmí být odepřen přístup do sdíleného zařízení včetně toalety, sprchy a šatny, které je v souladu s jeho genderovou identitou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Bok 3.3.2021 9:24

No, nejak jste to popletla. Zeman vystupuje tvrdě nproti takovym uchylksm jako v članku a vv ekonomice je na rozdíl od naší opozice tvrdy pravičák... Jeho chyby jsou jinde.

Mimochodem. V Číně i Rusku je tvrdý kapitalismus, o kterém se nám nezdá. Ruda je dnes západní Evropa a dnes asi brzo už USA...

D. Černá 3.3.2021 9:48

Děkuji za přednášku, to jsem vůbec, ale vůbec netušila. Zeman je v ekonomice tvrdý pravičák a proto tvrdě podporuje dotovaného podvodníka.

Zeman rozumí ekonomice asi jako já jaderné kybernetice.

O tvrdém kapitalismu v Rusku a Číně musíte dát přednášku našim levicovým soudruhům z KSČM a SPD. Já to říkám pořád, že by v těch zemích, které tak milují, nepřežili 3 týdny.

V. Kuhaj 3.3.2021 11:26

Co je jaderná kybernetika? ;-D

P. Brich 3.3.2021 11:48

Správný dotaz. Zakladatelka by to měla vědět!!;-D

J. Nový 3.3.2021 12:12

To je přeci Černá............................................magie ;-D

P. Milan 3.3.2021 10:24

Tvrdý pravičák v ekonomice není a nikdy nebyl. Těch je zde pomálu. Kapitalismus v Rusku i v Číně je možná tvrdý, zaručeně však mafiánský. Značnou část mafie obstarávají tamní státy a jejich oudové.

Jinak ovšem souhlas.

J. Vintr 3.3.2021 11:07

Pojem kapitalismus si vymyslel Marx. Ve skutečnosti žádné kapitalistické společenské zřízení neexistuje. Existuje jen normální více méně svobodná společnost a nebo více nebo méně totalitní společnost. Čína je na nejzazším konci této škály. Bez ohledu na to, jak tamní totalitní vláda řídí ekonomiku.

F. Navrátil 3.3.2021 10:00

Smysl vaší poznámky mne nezůstal utajen, ale neodpustil jsem si příležitost vás poškádlit. Dobře vím, co chcete sdělit. Nebezpečí pomalé plížící se totality, která začíná jako populistické konání dobra, aby později utahovala šrouby, zavírala ústa, zakazovala myšlenky a nakonec semlela společnost do zahnívající fašírky. Tak je to s každou nastupující totalitou. Nejen nacionální nebo bolševickou, ale také islámskou, která začíná jako péče o nebohé válečné uprchlíky, pokračuje teroristickými zločiny a končí u povinnosti poslouchat ajatolláhy a mlátit hlavou pětkrát denně o beton.

D. Laurencikova 3.3.2021 10:05

Vazena pani, to co se na nas vali ze Zapadu, je nesrovnatelne horsi nez to, ceho se dnes obavate z Vychodu. Ale kdo nechce slyset, musi citit.

P. Milan 3.3.2021 10:26

Já bych ten východ tak nebagatelizoval, ač k tonmu blbnutí různých Černých i modrých s hvězdičkami svádí.

D. Laurencikova 3.3.2021 12:11

Ja v Cechach neziju, ziju na Zapade. Na Zapade, ktery uz davno neni ten Zapad, do ktereho jsme odesli, ale ktery se cim dal vic podoba tehdejsimu Vychodu. S nekterymi vylepsenimi jako je oslavovani homosexualu, vnucovani vetsinove spolecnosti to, co si preji exoticke mensiny bez ohledu na dusledky, urcovani vlastniho pohlavi a ze tech je (!), rozkladani rodin, dani svych zemi k dispozici (Nemecko).... a k tomu prijde ta islamizace, ktera se stejne uz neda zadrzet. Podivejte se napr. do Svedska, nebo do Francie. Ve Francii je uz 15 oblasti, kde vladne Sharia, kam uz francouzsky zakon vubec nepronikne. Na Vychode je porad jeste jakysi rozum, na Zapade uz ne.

D. Laurencikova 3.3.2021 12:15

Omlouvam se, myslela jsem 150 oblasti ve Francii, kde vladne Sharia, ne 15. Chybicka se vloudila.

P. Lenc 3.3.2021 9:02

Ano,také vřele doporučuji.

D. Černá 3.3.2021 8:42

Jasně, dle autora se chlap v Americe prohlásí za ženskou a půjde do ženských šaten na koupališti.

Pedofil se prohlásí za školačku a půjde se sprchovat s pětiletými dětmi. Beztrestně.

To je tak blbý, že by to mohlo vyprovokovat dalšího Baldu, který bude preventivně mlátit podezřelé bejsbolkou.

Z. Lapil 3.3.2021 9:03

To, že je zákon tak blbý, že by mohl vyprovokovat dalšího Baldu, neznamená, že nemůže být přijat.

Připomínám, že v USA se vždycky najde nějaký pošuk, který se bude soudit, že má právo svým pošukáním obtěžovat, koho si zamane. Připomínám - každý má právo být pošukem, ale nikdo nemá právo tím obtěžovat druhé.

Ad absurdum dovedeno: mám právo být kanibalem, ale nemám právo jíst lidské maso. Někde možná ano, když o tom teď přemýšlím, ale rozhodně ne v USA ani v EU.

V. Bok 3.3.2021 9:27

No, spíš si myslím, že EU a EU ma k takovemu rozhodnutí nejblíž

Z. Lapil 3.3.2021 10:08

Vlastně máte nejspíš pravdu :-(

A. Renjascu 3.3.2021 9:34

V podstatě to tak může dopadnout. Už dnes si mnoho žen stěžuje (opatrně, aby nebyly vyloučeny), že není fér soutěžit s muži, jen proto, že se prohlásili za ženu. Proto se nemají otevírat Pandořiny skříňky a bořit různá tabu. Oni ti naši předkové nebyli tak blbí, že se to báli dělat, jen věděli, že nad tím co z toho vyleze si rozhodně neudrží kontrolu.

https://zpravy.tiscali.cz/mit-penis-a-soutezit-se-zenami-fakt-neni-fer-322358

https://www.irozhlas.cz/sport/tenis/martina-navratilova-vyroky-transgender-zmena-pohlavi-zenske-souteze_1902181124_tat

J. Pankovic 3.3.2021 11:32

Třeba si vás konečně najde vaše pravá láska, transgenderová aktivistka typu Feryna 3,7 Turbo a s tím, že "jenom žena rozumí ženě" a sado-maso je fajn...

V. Kuhaj 3.3.2021 8:32

Ano, ten poslední odstavec je myslím možno považovat za prorocký; tohle "demokratické" rozhodnutí dále rozštěpí Američany, možná celé státy. A občanská nespokojenost, to je sviňa...!

L. Hančar 3.3.2021 7:41

Byl jsem v Severní Americe ( Toronto ) v roce 2003 a už tehdy mě chování mých kanadských a amerických kolegů uvádělo v údiv a to několikrát denně. Oni se stále báli, že svým chováním stále něco porušují, někoho se dotýkají, jakoby byl pod každým stolem v práci a v hospodě kontrolní mikrofon. K smrti jsem je zpočátku vystrašoval svým černým humorem. Brzo jsem podobných praktik zanechal a jen je litoval a těšil se domů, do normální země.

V. Církva 3.3.2021 7:50

R^ Ano tak to bylo u nás v 50kách, a ještě v 80kách si člověk musel hlídat pusu. Pravda je, že mne před 25 lety překvapilo, že Vám v USA dají pivo na veřejnosti do sáčku a černoši Vás můžou za bílého dne obtěžovat na ulici aniž by policie konala (je teda pravda že v americkém tlaku na úspěšnost a peníze to mají černoši složité, ale nesouvisí to s rasou a nevyřeší to pokrytectví). Kam to došlo až dnes je hrůza.

Ať tak, nebo tak, v každém případě v USA není svoboda. Ta byla u nás v 90kách, i když se zase hodně kradlo.

P. Han 3.3.2021 8:03

Po každém vtípku, kterého si u nás ani nikdo nevšimne, musíte dodat "just kidding", jinak vás budou pokládat přinejmenším za teroristu.

P. Moravčík 3.3.2021 10:43

Občas si predsa len dokážu z toho nenormálneho urobiť srandu. Vo americkom filme Kanadská slanina pokutuje kanadský policajt šoféra dodávky nie za to, že napísal na boky auta urážlivé výroky na Kanadu, ale za to, že tie hanlivé nápisy nie sú aj vo francúzštine.;-D Len dokedy im to bude prechádzať.

M. Koutný 3.3.2021 7:31

Ono není až tak těžké předpovídat, co se stane. Lidi se nakonec na... štvou tak, že si zvolí nějakého Hitlera, nebo si to s těmi světa sprasiteli půjdou rovnou vyřídit vidlemi. A nejvíc na to doplatí slušní homosexuálové, černoši, Cikáni, kteří by za normálních okolností nikomu nevadili a takhle se svezou se svými uvřískanými druhy na principu kolektivní viny.

K. Křivan 3.3.2021 8:23

Vidlemi ? Vždyť pořád je možné si pořídit slušný revolver nebo ČZ75 ! Vůbec to není těžké ani tak drahé.

J. Pokoutný 3.3.2021 9:50

Až na to, že některé US firmy do ČR nezasílají ani takové pitomosti, jako jsou klipy pro revolvery (df. rámečky na zasunutí více nábojů naráz).

M. Pecina 3.3.2021 7:28

Ještě zbývá státní převrat a definitivní odstavení socialistů od moci.

P. Lenc 3.3.2021 9:07

Krásná myšlenka, ale bohužel ze žánru sci-fi.Ta pakáž je nesmrtelná.

M. Pecina 3.3.2021 9:42

V dějinách (i přímo v USAnebo třeba v Chile) máme naštestí krásné příklady toho, že nesmrtelní rozhodně nejsou a když se chce, socialismus nemá šanci.