30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

USA: Pohřební nálada na prezidentské inauguraci

Formální převzetí moci v USA proběhlo v kruhu rodinném za přítomnosti přátel, několika desítek či stovek pozvaných funkcionářů, soudců Nejvyššího soudu, tří celebrit a desítek tisíc ozbrojenců chránících jejich bezpečnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Rybnická 23.1.2021 14:26

..a tam je dost krokodýlů ...

V. Zurek 23.1.2021 10:56

Jako obvykle, spousta Trumpovych apostolu si tu vyleva sve hloupe americke nazory. Vsichni, kdo nepodporuji Trumpa, jsou komunisti a budou zatraceni.

Halleluja!

J. Nový 23.1.2021 11:14

Zkoušíte to překroutit. Uvedu to na pravou míru. Komouši jsou ti, kteří volají po zavedení listin s podporovateli Trumpa, jejich propouštění z práce, příp. nepřijímání do zaměstnání. Ti, kteří sbírají podpisy na to, aby bylo Trumpovi neumožněno vydat své paměti. Ti, kteří mažou účty na sociálních sítích a brání tak právu na názor. je toho mnohem víc. Tyto věci by měli odsoudit jak příznivci Trumpa, ale i jeho odpůrci.

H. Rybnická 23.1.2021 14:30

Pane Nový, pokud se u těch "podporovatelů Trumpa" jedná o tu verbež která se zůčastnila útoku na Kapitol a s tím spojeného násilí, by slušný občan neměl mít nic proti přísnému potrestání.

A. Renjascu 23.1.2021 14:49

Máte na mysli těch 170 hledaných výtržníků (120 už jich je identifikováno a někteří již byli zatčení) z min 74 milionů lidí, kteří volili Trumpa a od nichž se většina těchto voličů a podporovatelů distancovala? Nebo máte na mysli konkrétně muže s rohy, který byl loni jednou z tváří demonstrací proti globálnímu oteplování (což je typické téma konzervativních voličů, že?) a nebo máte na mysli Johna Sullivana jednoho z členů Antify a organizátorů BLM a který byl taktéž jedním z aktivistů inicujícich vniknutí do Capitolu? Ano souhlasím, aby mainstreamová média zveřejnila jejich celé příběhy, aby zveřejnili distanc Trumpovo voličů od tohoto jednání a aby zmíněné osoby byly potrestány. Osobně bych uvítal, aby tyto osoby potrestali společně i s jejich trestnou činností, kterou v řadách Antify prováděli při rabování a násilí po loňských akcích BLM.

P. Krasny 23.1.2021 16:24

No potěš koště. A co hnědé košile demokratů aka BLM a Antifa? Kdo je kdy potrestal za ty čtyři roky rabování, násili a vražd?

J. Nový 23.1.2021 17:34

Ne, opravdu nemám na mysli paní Rybnická těch několik desítek výtržníků, kteří vnikli do kapitolu. Mám na mysli desítky milionů těch ostatních příznivců Trumpa.

A rozhodně souhlasím s potrestání těch, kteří vnikli do Kapitolu stejně jako souhlasím s potrestáním všech, kteří se podíleli na rabování, násilí a krádeží pod záminkou BLM.

Doufám, že se spolu shodneme i v tomto?

D. Mach 23.1.2021 11:17

Vtipné je, že tito čeští Trumpovi nekritičtí fanoušci, kteří Bidenovi nadávají do neomarxisty, jsou voliči exkomunisty Zemana a estébáka Babiše. Jejich hra na skutečné pravičáky jim nepřijde ani trochu směšná.

J. Nový 23.1.2021 11:21

Zase lžete. :-/

Já jsem podporovatel Trumpa a zároveň jsem nevolil ani Babiše, ani Zemana. Já vás totiž soudruzi nesnáším všechny :-/

D. Mach 23.1.2021 11:22

A volil jste koho, jestli se smím zeptat? Drahoše?

J. Nový 23.1.2021 11:31

Nevolil jsem ani jednoho z těch dvou šašků.

D. Mach 23.1.2021 11:34

Vidím, že máte poměrně jasný názor. Jednak v prvním kole bylo kandidátů víc, a jednak jste spoluviníkem, že to dopadlo tak, že tam máme ruského agenta. Ještě, že je tak neschopný.

J. Nový 23.1.2021 11:52

Ach vy chytrý člověče. Já nikde nepsal, že jsem nevolil v prvním kole.

Vy soudruzi jste se vším hned hotovi. To bude způsobeno vaší vysokou inteligencí

J. Kroupa 23.1.2021 14:22

Též jsem volil pouze v prvním kole, protože druhé už nebylo volbou.

R. Langer 24.1.2021 6:34

Ano, vidím to podobně...

I. Břízová 23.1.2021 11:42

Řekla bych, že pan Mach nelže. On jenom píše to, co má naučené. Ve skutečnosti prostě neví.

D. Mach 23.1.2021 11:51

A vy máte patent na rozum? Jestli ano, stala jste se asi obětí podvodu.

J. Nový 23.1.2021 11:55

Paní netvrdí, že má patent na rozum. jen má dobrý odhad ;-D

I. Břízová 23.1.2021 11:55

Ale no tak, pane Machu. Tohle bylo opravdu slabé.

D. Mach 23.1.2021 21:32

Paní Břízová, vaše příspěvky jsou vesměs všechny slabé, ale stejně je sem cpete. Dávejte nějaké argumenty k tématu. Ta diskuse není o mně.

I. Břízová 23.1.2021 22:00

Vesměs slabé, viďte pane Machu? To víte, takových inteligentů, hovořících a píšících k tématu jako vy, takových je opravdu velice málo.

Z. Lapil 23.1.2021 17:14

Nepotřebuju bejt pravičák, abych to, že někdo prezidentovi vypne mikrofon, prohlásil za nehoráznost. Ujišťuju vás, že kdyby někdo takhle vypnul Bidena, prohlásím to za nehoráznost úplně stejně.

To není věc zákonaani voličských preferencí, ale daleko obecnějších dogmat: královny nemají nohy, k princeznám se nečuchá a prezidentovi se nevyhazuje z pódia.

F. De Winter 23.1.2021 10:48

Inaugurační projev nového prezidenta nebyl klidnou, vstřícnou, neutrální výzvou k jednotě pod jeho vedením. Byl to rasistický protibělošský projev.

Revoluční masa nebílých a jejich bílých spojenců nyní neusiluje o žádná polovičatá řešení a chce bílé odstranit ze všech mocenských pozic v USA. Protože běloch jako vrozený rasista podle nich nemůže nikdy nic provádět ve prospěch nebílých, musí jim svou pozici dobrovolně odevzdat. Usilování o tento stav se vede až do absurdna, a je téměř nemožné se proti němu ohradit, aniž by nehrozilo obvinění z rasismu, což znamená konec kariéry. Není tedy úniku.

Revoluční masa neusiluje nezbytně o násilnou cestu, pokud ji půjdou všichni z cesty. Ovládla volby, a poté ovládne armádu a policii, Amerika je cestě k tyranii.

Š. Hašek 23.1.2021 11:00

Máte naprostou pravdu.

Vytáhnout "problémy současnosti" - muže, bělocha, sociálna pro stádo, multipohlaví, hlasování přes Facebook, ....... to mohou jen rasisté, drzé gender, anarchokomunisté.

Zkráceno.

M. Valenta 23.1.2021 10:03

Zbožné, ale pochopitelně přání smutného autora.

R. Tesařík 23.1.2021 10:34

Joe Biden už je jen straw man. Vládnout budou jiní . Vy se na to těšíte.

J. Kulheim 23.1.2021 10:38

Toto je prezident USA.

https://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000058fe0017e15c043f2544&idx=1.2&filename=IMG-20210121-WA0004.jpg&r=70.0935024961127

D. Mach 23.1.2021 11:21

Nikdy jsem od vás neslyšel tento argument vůči našemu prezidentovi, byť se jeho chování vás i mě dotýká nepoměrně víc.

I. Mertl 23.1.2021 9:38

Vysvětlovat místním trumpofilům, že svět po odchodu jejich miláčka (proboha, proč?) běží dál jakoby se nechumelilo, je zbytečné. Skutečností je, že většina američanů si oddechla a zbytku je to už fuk, jen pár tisíc, možná desítek tisíc, vidláků rámusí. Uklidněte i Vy své vášně, už je to pasé, zahráno, dámy a pánové.

H. Rybnická 23.1.2021 9:42

..na štěstí pro USA a pro svět ...