19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

USA: Kauza Kavanaugh

Psycholožka Fordová, odvážná to paní, si po více než 35 letech – jako na potvoru ausgerechnet když Brett Kavanaugh je v Senátu slyšen jako kandidát na soudce nejvyššího soudu - vzpomněla, že ji chtěl na nějakém mejdle, kde nejspíš byli všichni namazaní a možná i sjetí, znásilnit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 8.10.2018 11:40

Re: Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

" že Rusové byli, jsou a stále budou schopni držet krok s vývojem technologií " - hlavně aby se důchodci v Rusku pokusili dožít důchodu, měli co jíst a pokud možno splachovací záchody i mimo Moskvu a Petrohrad-pardon, pro vás Leningrad...

" Rusové budou nově na odpočinek odcházet v 65 letech, Rusky v 60 " - u Rusů mužů je tedy bude důchod čekat dle přiloženého linku a tabulky cca 6 roků po jejich smrti - při jejich délce života.

Tady je tabulka dožití v zemích celého světa - Rusi-muži -

http://www.zemepis.com/vek.php

130. Rusko 66,24 59,33 73,14 2009

V. Novák 5.10.2018 13:12

Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

Moduly Zarja a Zvezda jsou to, co dělá stanici obyvatelnou.

Sojuzy jsou jediné prostředky, které umožňují udržet stanici obydlenou a zároveň slouží jako "záchtranné čluny" pro případ závažné, životy ohrožující havárie. NASA měla dodat - a nedodala.

Progressy dodávají většinu materiálů na ISS.

Po Columbii jedině Sojuzy a Progressy zabránily tomu, aby ISS spadla

Summou - bez ruských/sovětských komponent by ISS nevznikla, nebylo by ji čím obsluhovat a dopravovat tam kosmonauty a zanikla by.

P. Grigar 5.10.2018 13:33

Re: Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

.. no to jste tomu dal, Vy jeden rusofile rusofilná. Takové podružnosti.

R. Gramblička 5.10.2018 14:07

jste mne " školil "

:-D :-D :-D

L. Písařík 5.10.2018 13:48

Re: Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

Hej. pane Grygar - kdo myslíte, že to všechno platí. Kdo kupuje ruské motory a tím udržuje ruskou kosmonautiku v chodu? A bude hůř, Putin začíná šetřit všude.

P. Grigar 5.10.2018 13:59

Re: Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

.. pane Písaříku, ruský vesmírný program financuje ruská ekonomika, mimo jiné profitující z prodeje motorů, které kupuje ten, kdo je nedokáže sám vyrobit.

Vokativ..

L. Písařík 5.10.2018 14:04

Re: Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

Neberu vám ten názor, jen se ptám proč by měla NASA dělat, to je jako podruhé vynalézat kolo.

R. Gramblička 5.10.2018 14:11

xxx

proč vynalézat? Stačí postavit nové raketoplány a zbaví se závislosti na prý úhlavním nepříteli. US raketoplány byly velice spolehlivé a výkonné mašiny. Škoda jich

R. Langer 5.10.2018 20:24

Re: xxx

Jo. Jenom ta cena...

J. Fridrich 5.10.2018 14:43

Tak ano, Vitezslave. A pri visite pozdravujte primare Chocholoska....

P. Grigar 5.10.2018 15:32

Re:

.. už jednou jsem vám napsal, že argumentujete jako hulvát. Kdyby nebylo možnosti zmateně editovat cizí texty, nedokázal byste dát dohromady ani pozvánku na schůzi uličního výboru KSČ, kde jste se musel cítit jako ryba ve vodě.

J. Fridrich 5.10.2018 15:39

Skvele - jiz dlouho jsem se tak nepobavil... Piste prosim i nadale, je to velka legrace...

J. Fridrich 8.10.2018 11:30

Re: Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil "

Nováku, Nováku - vaše místo je u docenta Chocholouška a v uliční organizaci vaší buňky KSČ - tipuji, že jste ve skupině soudružky Semelové, že je to tak, nestyd'te se...

V. Braun 5.10.2018 9:56

Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Bohužel ten titulek, který jsem příspěvku dal, je velmi mírný. To co předvádí pan Holásek ve svém článku je ubohost nejhrubšího zrna. Sekundují mu zde v diskusi další, například pan Loula, který rovnou píše o "podplácení ženských". Úplně jim uniká, že se nejedná o kriminální kauzu, ale o charakter člověka, který má mít v soudním systému USA jednu z nejvyšších mocí. Tam patří nejen to, jak se choval před 35ti lety, ale zejména to, jak se chová nyní ve vypjatých situacích a jeho reakce jej prostě kompletně diskvalifikují.

S. Netzer 5.10.2018 10:24

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

On neklesl.

Tento paskvil nijak nevybočuje z jeho obvyklé tvorby.

P. Grigar 5.10.2018 11:10

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

.. totéž lze říci o vašem příspěvku, drahá Sybille/Jungwirte.

S. Donát 5.10.2018 10:43

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

To je pravda, měl se zachovat jinak. Poslat tu krávu do řiti na tři doby.

V. Braun 5.10.2018 12:00

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Správně, co mu má co kazit tak pěkně rozjetou kandidaturu, že.

S. Donát 5.10.2018 12:36

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

O to by ani nešlo, jde o ten způsob. Vytáhnout (možná smyšlenou) historku starou několik desetiletí zrovna teď, bez důkazů a bez schopnosti si vzpomenout na nějaké podrobnosti... raději měla držet hubu, když se neozvala tenkrát...

V. Braun 5.10.2018 13:12

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Na to, proč zrovna teď, jsem svůj názor již vícekrát zde v diskusi dával. Jedná se pochopitelně o to, že člověk, kterého si paní Fordová pamatruje jeko útočníka, má zastávat velmi důležitou funkci pro kterou je morální profil uchazeče opravdu důležitý. Dle mého názoru toto vedlo paní Ford k tomu, že vystoupila z anonymity, i když jí osobně to působí jen těžkosti. Tolik k vaší velmi noblesní poznámce o držení huby.

R. Gramblička 5.10.2018 14:16

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

aha, a soudce federálního odvolacího soudu snad není důležitá funkce? A vy chcete někomu tvrdit, že tahle trapná příhoda z doby, kdy byl nezletilý je pro výkon ústavního soudce důležitější, než celá jeho dosavadní profesní kariéra a spořádaný rodinný a občanský život? To myslíte vážně?

V. Braun 5.10.2018 19:41

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Můžete někde doložit, že tvrdím to co píšete že tvrdím? To těžko, že.

Já hlavně tvrdím, že jej diskvalifikuje emocionální vystoupení po výslechu v senátu, kde obviňoval kdekoho ze spiknutí. Takový úlet nervů bi si neměl žádný soudce nejvyššího soudu dovolit.

V. Braun 5.10.2018 19:47

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Ještě k vašemu dotazu zda soudce federálního odvolacího soudu snad není důležitá funkce. Jistěže je, ovšem takových soudů je celem 13 a jak známo, nemají poslední slovo v případech, které jdou před nejvyšší soud.

P. Zinga 5.10.2018 10:56

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Pane Braune, o Vašem charakteru vypovídají Vaše příspěvky. Užitečn idiot. Komu užitečný?

V. Braun 5.10.2018 11:59

Re: Ó bože, kam až ten Holásek klesl

Jistěže příspěvky vypovídají o charakteru člověka, i ty vaše. Charaktery některých lidí, vzhledem k vlivu daných osob, včak mají na společnost větší dopad než jiných. V případě USA jsou to například soudci nejvyššího soudu.

A. Alda 5.10.2018 9:48

Jak vůbec může dělat psycholožku,

když se dlouhá desetiletí nedokázala vypořádat s touto věcí a dusila to v sobě?

Já bych ji nenechal zpracovat posudek ani na morče.

P. Grigar 5.10.2018 9:40

Chlap, politik, který pláče na veřejnosti ?!

.. pamatuji dobu, kdy Dubčekovi na Slovensku říkali "Šaňko Sraľko".

Nějaký strach z něčeho v sobě máme všichni, ale chlap by měl mít své meze, za které prostě nejde a nepůjde.

Osobo, na vás bych nešáhnul ani na jako trosečník na ostrově.. a odejít středem, prásknout dveřmi. Funkce nefunkce...

J. Fridrich 5.10.2018 10:15

Re: Chlap, politik, který pláče na veřejnosti ?!

Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil " o podílu Ruské-sovětské a Americké astronautice na poznávání ( v Rusku dobývání..) Vesmíru. Tak jen k stanici ISS ( v poznávání hlubšího Vesmíru, v meteorologii a spojových satelitech by na tom byli Rusové ještě daleko HŮŘ...).

Tedy k ISS a vaší Zarje - tak ta tam opravdu je, to se vám kupodivu povedlo. Ale vážně - ISS se nyní skládá z 35 dílů a Rusko tam má celé 4 - sovy 4 díly. Hádejte, kdo vyrobil a poslal do Vesmíru těch dalších 31 dílů ? Kdo nese velkou většinu nákladů - a to i u těch vašich " Zarjí ", tedy dílů vyrobených v Rusku si můžete přečíst v linku, který vám posílám. Také v tabulce, která je v tom linku co vám posílám se seznamem jejich částí mně můžete zkontrolovat, zda jsem Rusko a vás neošidil.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD_vesm%C3%ADrn%C3%A1_stanice

J. Fridrich 5.10.2018 10:21

Re: Chlap, politik, který pláče na veřejnosti ?!

Abych vás neošidil, tak posílám znovu - můj text se nezobrazil celý.

Jen pro vás, pane Grigar - před pár dny jste mne " školil " o podílu Ruské-sovětské a Americké astronautice na poznávání ( v Rusku dobývání..) Vesmíru. Tak jen k stanici ISS ( v poznávání hlubšího Vesmíru, v meteorologii a spojových satelitech by na tom byli Rusové ještě daleko HŮŘ...).

Tedy k ISS a vaší Zarje - tak ta tam opravdu je, to se vám kupodivu povedlo. Ale vážně - ISS se nyní skládá z 35 dílů a Rusko tam má celé 4 - sovy 4 díly. Hádejte, kdo vyrobil a poslal do Vesmíru těch dalších 31 dílů ? Kdo nese velkou většinu nákladů - a to i u těch vašich " Zarjí ", tedy dílů vyrobených v Rusku si můžete přečíst v linku, který vám posílám. Také v tabulce, která je v tom linku co vám posílám se seznamem jejich částí mně můžete zkontrolovat, zda jsem Rusko a vás neošidil.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD_vesm%C3%ADrn%C3%A1_stanice

J. Fridrich 5.10.2018 10:30

Re: Chlap, politik, který pláče na veřejnosti ?!

Nedaří se, pane Grigar, ale to se tady na NP někdy stává.

Tak jen krátce - ISS se skládá z 35 dílů a Rusko

dodalo 4 a i ty platily USA. Je to v tabulce v linku :

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mezin%C3%A1rodn%C3%AD_

vesm%C3%ADrn%C3%A1_stanice