8.8.2020 | Svátek má Soběslav


Diskuse k článku

USA: Demontáž Baracka Husseina Obamy - 7

Psal se rok 2012, uplynuly čtyři roky nikterak chvalitebného, natož výtečného prezidentování našeho černošského prezidenta, jehož porodila stoprocentní běloška. Obama se pustil do kampaně docílit své znovuzvolení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Vaclavik 1.3.2017 9:48

Dekuji za tato shrnuti

Nikdy neuskodi si tohle cele pripomenout.

Tomu lhari muzou verit zase jen lhari, tedy vsichni levicovi slunickari, ideologicti kolektiviste. Verit cokoli lidem tohoto razeni je jako verit komunistum (vsak i jim verime, uznavame jejich vypovedi u soudu dodnes, ve vecich tykajicich se jejich levicoveho zajmu, minulosti...).

Kdyz jde o levicaky, je demokracie jen prostredek, jak se dostat k moci a pak se hodi, jen dokud se da pouzit jako klacek, ale kdyz se nehodi, nebere se na ni prazadny ohled. Bohuzel v nasich radach je stale hodne hloupych lidi, kteri tem recem levice o demokracii veri. Ale levice vzdy byla a vzdy bude bestie, ktera vzdy nakonec vyceni zuby, ze kterych kape krev... hrat s ni ferove na demokracii je pomylene. Ale znovu, mame tu oficialne komunistickou stranu, dokonce primo navaznou na tu totalitni, tedy tu samou, co k tomu dodat?

M. Prokop 28.2.2017 20:54

Vy Čechu,

račtež mluvit výhradně sám za sebe (My, Cesi, nemame zakodovano v nasi mentalite smysl pro fair play.), to vám nebudu nijak rozporovat.

D. Polanský 28.2.2017 19:38

Re: Nadsázka?

Hillary a Bill si dokonce odvezli z Bílého domu nábytek, pak jej museli vracet.

A. Nový 28.2.2017 17:58

Re:

plácáte nesmysly. Pokud přijdete do USA třeba Vy, tak podle ústavy nemůžete být zvolen za prezidenta Ameriky. Ale váš potomek, který se tam narodí už může být, dle ústavy USA, zvolen za prezidenta.

V. Klepetko 28.2.2017 17:43

Re: Nadsázka?

To si nemyslím. Hillary a Bill vykazovali mnohem menší schopnost rozlišovat soukromé a státní peníze! Viz ty různé nadace, pronájem prezidentské ložnice, atd, atd... Řeč ale byla o pravosti rodného listu...

V. Kain 28.2.2017 17:34

Re: Nadsázka?

Tahleta rasistická rodinka dokázala sát z eráru jako nikdo jiný.

V. Klepetko 28.2.2017 17:24

Re: Nadsázka?

P.S. "Teorie katastrof"...Blbost, chtěl jsem napsat "konspirační teorie", podobné zahádologické spekulace často rozvádějí i dobří spisovatelé a novináři, je v tom prostě kus literární licence :-)

J. Nový 28.2.2017 17:22

Re: Sluníčka

Já netvrdím, že to má lidi bavit. Já jen tvrdím, že nikdo nevyvrátil, že by to byla lež a měli by si to lidé uvědomit při onanování nad "nejlepším" prezidentem Česka. Toť vše.

J. Nový 28.2.2017 17:21

Re: Sluníčka

Proč tomu věřit, když by to hodilo špínu na Havla, že? Proč si kazit iluze.

Je zajímavé, že za ty "lži" už nebyl Wolf dávno žalován a souzen?

Některé věci prostě společnost přijmout odmítá e není moc velký rozdíl , jde-li o společnost americkou a Obamu nebo společnost českou a Havla.

T. Kohout 28.2.2017 16:28

Re:

Tento samý "seriálek" sepisuje již asi 9 let. Jinak: doporučoval bych Američanům, aby tento požadavek vyškrtli z Ústavy, vždyť je opravdu nesmyslný. Toť vše. Všichni Američani odněkud přišli, pokud nejsou "Indiány", tj původními obyvateli. Tak proč tak bazírovat na čistotě původu. To je v podstatě i "protiamerické".

V. Klepetko 28.2.2017 16:21

Nadsázka?

Obamu nemám rád, z celé řady velmi dobrých důvodů. Argumentace proti pravosti jeho rodného listu ale nevypadá moc věrohodně, podezřele to připomíná spíše nějakou záhadologickou "teorii katastrof", je to spíše potrava pro jednodušši Amíky, než pro nás... Je překvapivé, že tu nikdo nezveřejnil žádné věcné protiargumenty, a přitom již letmý samostatný pohled via google ukazuje toto:

1) Území současné Keni bylo oficiálně označováno jako "The colony of Kenya", resp. "The protectorate of Kenya" již od roku 1920: https://en.m.wikipedia.org/wiki/British_Kenya

2) Porodnice: "In 1931, its name was changed to the Kapiʻolani Maternity and Gynecological Hospital." https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kapiolani_Medical_Center_for_Women_and_Children

3) "Negro", resp. "colored" - to bylo dobové označení pro černé Američany, což Barackův táta nebyl, byl to Afričan jak poleno, takže si lze predstavit amerického úředníka, který ho označil v té kolonce rodného listu za "African" i v roce 1961...

4) Zdá se, že Obamovi inzerovali narození malého Baracka v roce 1961 v místním tisku, a že se to dochovalo. Určitě je možné tuto protiargumentaci různě zpochybňovat, o to nejde a nechci se přít. Zdá se ale být jisté, že je to celé přinejmenším velmi diskutabilní. A protože platí, že in dubio pro reo, tak si spíše zdá, že označovat na těchto chatrných základech Obamu za sprostého falzifikátora úředních listin by bylo spíše stranicky zaujaté, než chytré. Znehodnocuje to ostatní, fundovanou a opravdu velmi zaslouženou kritiku Baracka Hussejnoviče! Oty Ulče si vážím - bude to spíše z jeho strany taková tak trochu úsměvná záhadologická nadsázka...

T. Pansky 28.2.2017 16:03

Pane Ulci, nebudu se divit, pokud sem prestanete psat ...

... Ceska mentalita prumerneho ctenare Psa se v ceske kotline moc nezmenila. My, Cesi, nemame zakodovano v nasi mentalite smysl pro fair play. My jsme si za ta staleti snahy o preziti v nestabilni Evrope zakodovali zakladni snahu o preziti za jakychkoliv podminek. A tak podlezame, obihame, prolezame, schovavame se ... a pri tom stacime i okopavat kotniky tem, kteri bezi rychleji nebo jsou jinak uspesni. Takze Cesi nechapou rozhorceni tech, kterym vadi nefair play minuleho prezidenta Obamy, ktery se stal prezidentem USA podvodem. Tim pospinil nejenom urad prezidenta USA, tim ale hlavne nadelal neskutecne mezinarodni problemy, nehlede k tem domacim. Dnes uz zadny normalne uvazujici clovek nebude chtit odkryt skutecnou pravdu v tomto prezidentskem podvodu. Proc? Pokud by nekdo oficialne potvrdil Obamuv podvod, okamzite by prestaly platit vsechny smlouvy, ktere jako prezident USA ratifikoval. Vedlo by to k naprostemu mezinarodnimu chaosu. A to opet nemluvim o americke domaci scene. Na tohle tvurci americke ustavy nemysleli, ze se jednoho dne stane prezidentem USA jeden maly cerny podvodnik. top0625top@live.com

R. Brzák 28.2.2017 15:40

Re: Ulc.

Prosím, zopakujte to - nějak jsem Vám nerozuměl - a že se snažím, k postiženým osobám předsudků nemaje...

M. Prokop 28.2.2017 15:09

Re: Ulc.

Abyste měl nad čím onanovat.

Z. Čábelka 28.2.2017 14:41

Re: Mýdlová operetka na pokračování

Tak to jsem rád, že i vy můžete pochopit co znamená bourat cizí a pěkné.

P. Horak 28.2.2017 14:13

Ulc.

Bla, bla bla, pliv, bla bla bla, lez, bla, bla, bla , pomluva, bla bla bla, urazka, bla bla bla ..... ad infinitum.

A. Nový 28.2.2017 13:46

Re: A už je to tady zase!

Tam nemá co prchat! :-)

O. Slejsarová 28.2.2017 13:22

Prosím odkaz. Děkuji. Neservíruju vám důkazy, prostě jsem po x-tém pokračování napsala svůj bezprostřední a silný pocit. Pana Ulče jsem četla vždy moc ráda a skoro bych řekla, že tento seriálek snad ani nemohl napsat on.

J. Hanzal 28.2.2017 13:08

Re: Opět skvělé

No jo to jsem si neuvědomil, takže obyčejný mulat. Děkuji za upozornění.

M. Prokop 28.2.2017 13:07

Re:

Shrnul své předchozí články.

Proč nenávist, prostě realita.

R. Brzák 28.2.2017 13:05

Re:

Pan Ulč evidentně nevyjadřuje nenávist - nýbrž rozhořčení nad společností, která ve strachu před svou potenciální rasovou nenávistí zahazuje vše, na čem stojí její soudržnost - svobodnou společenskou diskuzi, dodržování základní úmluvy (ústavy) mezi občany - a volí pozitivní diskriminaci, presupmtivní vinu své vlastní rasy a ústup před mediálním tlakem mocných.

Píše o tom po celou dobu, co byl Obama zvolen - to, že jste něco nečetla, ještě nemusí být důkazem, že to nebylo napsáno...

R. Brzák 28.2.2017 12:56

ad pan Mertl - "Nevšímám si, nevšímej si, chytrým lidem...

...chytrým lidem sluší pokora. Diskuze nenásleduje."

Pane Mertle, uznávám, že z Vašeho pohledu může být moje vysvětlení směřované panu Čábelkovi vnímáno jako parakomunikace. Použil jsem Vás jen jako názorný příklad - ale přesto se tímto mým postupem můžete cítit být dotčen. Avšak, jako téměř vždy, za své pocity si můžeme každý sám. Uznávám však, že pokorný ve smyslu, jak Vy si pokoru představujete, nejsem. Například Vás nebudu dehonestovat odkazem na Vaše nezralé mládí (v kontrastu k Vašemu výpadu na stáří pana Ulče).

To, že se mnou nediskutujete, není překvapivé - moc to neumíte. Ne snad, že byste neměl kapacitu k argumentování - hloupý nejste. Ale abych se pouštěl do diskuze, musím nejprve překonat svůj strach, že v ní neobstojím, případně že bude nějak narušena stabilita, kterou mi dává ulpívání na mých přesvědčeních. Když se mi to nepodaří, nebudu schopen ani široce vyhodnotit argumenty oponenta, natož abych našel protiargumenty. Strach mi totiž zúží vnímání pouze na omezený okruh věcí ohrožujících mou stabilitu.

A jen pro pořádek - jestliže si nevšímám, pak nereaguji - nemám na co. Ale ano, od Vás diskuze skutečně nenásleduje...

R. Brzák 28.2.2017 12:48

Re: A už je to tady zase!

Pane Mertle, uznávám, že z Vašeho pohledu může být moje vysvětlení směřované panu Čábelkovi vnímáno jako parakomunikace. Použil jsem Vás jen jako názorný příklad - ale přesto se tímto mým postupem můžete cítit být dotčen. Avšak, jako téměř vždy, za své pocity si můžeme každý sám.

To, že se mnou nediskutujete, není překvapivé - moc to neumíte. Ne snad, že byste neměl kapacitu k argumentování - hloupý nejste. Ale abych se pouštěl do diskuze, musím nejprve překonat svůj strach, že v ní neobstojím, případně že bude nějak narušena stabilita, kterou mi dává ulpívání na mých přesvědčeních. Když se mi to nepodaří, nebudu schopen ani široce vyhodnotit argumenty oponenta, natož abych našel protiargumenty. Strach mi totiž zúží vnímání pouze na omezený okruh věcí ohoržujících mou stabilitu.

A jen pro pořádek - jestliže si nevšímám, pak nereaguji - nemám na co. Ale ano, od Vás diskuze skutečně nenásleduje...

O. Slejsarová 28.2.2017 12:40

Pane jo, to ale musí být nenávist. A proč to pan Ulč publikuje až teď, i kdyby to byla aspoň z poloviny pravda.

M. Prokop 28.2.2017 12:29

Re: Starosti pana profesůrka

A nejhorší je mít presidenta magora z Keni, via Indonézie. Nebo Zemana.

M. Prokop 28.2.2017 12:28

Re: A už je to tady zase!

Sedí jak Jandák na hrnec.

Poukazuje, leda by Mertl byl samička.

M. Vondráček 28.2.2017 12:27

Re: Mýdlová operetka na pokračování

Na takovéto výrazu zde máme specialisty , že Frau Netzer :-)

M. Prokop 28.2.2017 12:26

Re: Opět skvělé

Gender je jiné blbnutí, "afroameričany" nám přináší politická korektnost.

A Obama není obyčejný negr, nýbrž poločernoch, tedy mulat.

M. Vondráček 28.2.2017 12:26

Re: A už je to tady zase!

Tak co , poslechl Vás Váš rozum a uprchl :-)

M. Vondráček 28.2.2017 12:24

Re: Mýdlová operetka na pokračování

To že něco nechápete , proto to ještě nemusí být mýdlové a neúspěšné :-)