13.7.2020 | Svátek má Markéta


Diskuse k článku

SVĚT: Západní sen – malé Rusko

Tak už konečně prozradil v televizních Událostech a komentářích Karel Schwarzenberg smysl ukrajinské krize.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Holič 26.2.2015 18:53

Re: Schwarzenbergovo volání,

Snažím se z vás dostat smysluplné argumenty. Je mi líto,že je nejste schopen vyplodit. Ale díky za upozornění,že je tato má snaha marná. Pochlubil jste tím zde v diskusi,jinak by tu ten příspěvek nebyl.

V. Čermák 26.2.2015 20:35

Pane Holiči,

Vy jste prostě nekrytický Havlista a fanda Karla Schwarzenberga, což jsem odhalil již ve svém úplně prvním příspěvku, takže s Vámi a Vám podobnými nemá smysl o určitých otázkách jakkoliv diskutovat. Tak si to laskavě přiznejte a nenabíhejte si opakovaně "na vidle". Já Vám Vaše přesvědčení přece neberu, klidně si ho ponechejte, ale příště, ve vlastním zájmu, na moje příspěvky směřující na podstatu problému, raději nereagujte. A jen pro Vaši informaci. Porozhlédněte se po zdejších diskutujících, jaké to udatné bojovníky máte na svojí jedině pravé straně. No já Vám je přeji, ale jestli to společně s nimi někam dotáhnete si dovoluji pochybovat.

J. Holič 27.2.2015 0:39

Re: Pane Holiči,

Stavíte své texty na něčem,co je vylhane a nevadí vám to. Zajímavé. Ale mohu vás ujistit,že s útěkem ve chvíli,kdy vám došly argumenty "s vámi nemá cenu diskutovat" nejste ani trochu originální. Buď dovedete své názory obhájit,nebo ne. Ten druhý případ o nich ovšem nevypovídá nic dobrého.

J. Václavíková 26.2.2015 15:44

Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Mohl by autor, zjevně kremelský hlásný trouba, citovat Jeho Jasnost, co přesně řekla, než to překroutil k nepoznání?

E. Erat 26.2.2015 16:20

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Pravila sloužící na jeho dvoře.Loajálnost ke šlechtě byla vždy v Čechách velká.I proto nás Rakušané dodnes považují za národ podkoních a služtiček.Karel VII by nemohl být nikdy v Rakousku ministrem zahraničí,natož kandidovat na presidenta.Rakouské zákony to nedovolují.

J. Holič 26.2.2015 16:26

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Pokud měl autor pravdu, je irelevantní, kdo ho o citací/odkaz požádá - může to doložit. Pokud ne, kecá. Není na tom nic těžkého. Proč by měl KS usilovat o prezidentské křeslo v Rakousku, když je občanem ČR a je původem odsud, žije tady?

E. Erat 26.2.2015 16:39

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Já jsem někde řekl,že usiloval o presidentství v Rakousku ? Řekl jsem,že by se tam nemohl stát presidentem, i když jeho majetek a aktivity jsou tam daleko větší než v ČR.Jednoduše protože neblahé zkušenosti,které mělo Rakousko se šlechtickými rody tuto variantu zakazují od roku 1918.Kromě občanství ČR (které nabyl po roce 89) má i původní občanství švýcarské.Toho se nevzdal, a vzdát ani nechtěl.Dost dobře si nedovedu představit,že by president ČR mohl mít i občanství jiného státu.Jak by vám vyhovoval president,který by měl i např.občanství Ruska ?

J. Holič 26.2.2015 16:51

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Nevyhovoval, kdyby měl druhé občanství třeba britské, tak ano. Dvojí občanství je v mých očích menší problém, než morální schátralost, jakou Zeman každý týden předvádí. Proč by se měl KS vzdávat druhého občanství???

E. Erat 26.2.2015 17:05

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Aha,selektivní výběr,že.Ovšem tak právní a demokratický svět nefunguje,možná ve vašich představách.Briské ano,ruské ne.A jak dál.Ničeho se vzdávat naštěstí pro ČR nemusí,nebyl zvolen,totálně propadl a dnes je již tak starý a sešlý,že už do další kandidatury nepůjde,to sám přiznal.Je to politická mrtvola, a to je jenom dobře pro ČR.Jeho senilní žvanění nemá již žádný relevantní dopad.Jako Pepa Vyskoč.

J. Holič 26.2.2015 17:43

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Ano, volba prezidenta je vždy selektivní výběr. Pro mě podstatný morální profil a pokud by někdo chtěl být prezidentem v zemi, která si od Ruska tolik užila a přitom si zachovávat ruské občanství navzdory současnému chování Ruska, pak bych ho považoval za nemorální osobu a takovou bych na hradě nechtěl. Co je na tom špatně? "totálně propadl" - a to se vám zdálo kdy? Znáte význam obratu "totálně propadnout"? Jste Čech? "Jeho senilní žvanění nemá již žádný relevantní dopad" - samozřejmě že má a je to dobře. Především i kdyby skutečně senilně žvanil (což nedělá), vadilo by mi to více, než žvanění Zemana, z něhož místo senility teče lhaní a podrazáctví prosycené buranstvím. Vykazovat neduhy stáří není v mých očích žádný zločin, chovat se v postu prezidenta jako prolhaný buran a podrazák ano.

J. Holič 26.2.2015 18:05

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Oprava:demilitarizovanou mi vadí méně,než to co předvádí zeman. Je-li člověk senilni,nemá to příčinu v jeho charakteru. Je-li lhář,tak ano.

E. Erat 26.2.2015 18:29

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Rozdíl cca 500 tis.hlasů není totální propad ? Nejde o výběr presidenta,ale pokud zákony ČR připouští dvojí občanství pro funkci presidenta, tak je pak opravdu stejné jestli má druhé občanství RF či VB.A v čem se žvanění nějak projevuje.Je to opoziční politik,nemá žádnou funkci atd. Takže žvanit si může co chce,jako třeba Okamura.Pro ČR to má stejnou váhu.Nikoho to nezajímá.Naštěstí.

J. Holič 26.2.2015 19:01

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

45 ku 55 % není totální propadák. Pro mě ale stejně není. Já nevolil prezidenta podle toho,kolik občanství je dovoleno,ale podle charakteru kandidátů.Občanství Švýcarska a RF prostě není totéž. Sám popirate tvrzení,že to nikoho nezajímá. Jeho domnělým výrokům se tu věnujete už dost dlouho.

P. Bryndza 26.2.2015 16:29

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

ano jste typický příklad,do neplive na Rusko jedovatou slinu a snaží se psát objektivně a věcně,je ihned takovými ,jako jste vy napaden jako prokremelský agent a Putinovec..jste zcela mimo realitu a oběť protiruské propagandy,snažící se připravit obyvatelstvo na blížící válku.Rusko se ale vyprovokovat nenechá.

J. Holič 26.2.2015 16:33

Re: Páne jo! To je zase fantasmagorie!!!

Co je neobjektivního a nevěcného na přání citace KS, když na tom výroku autor článek vystavěl?

V. Horák 26.2.2015 15:17

Tihle putinovští pisálci

mi lezou krkem úplně stejně jako sluníčkáři oslavující "umírněné" muslimy.Bláboly obou těchto bizarních kmenů jsou opravdu k zblití.

J. Holič 26.2.2015 15:22

Re: Tihle putinovští pisálci

Zavádíte téma jinam. Navíc v tomto tématu bych s vámi klidně polemizoval, neboť se domnívám, že umírněný muslim není virtuálním, nebo ojedinělým jevem. Ovšem krkem mi kremrole lezou, v tom se shodnem.

B. Hamáček 26.2.2015 15:27

Re: Tihle putinovští pisálci

Bolševiky bych poslal do jejich země zaslíbené , do země , kde sežrali včera , co měli na zítřek. Sluníčkům by mohl stačit trvalý pobyt v IS.

J. Holič 26.2.2015 16:00

Re: Tihle putinovští pisálci

To je otázka, koho vlastně považujete za "sluníčko". Já například tvrdím, že vyhoštěním muslimů, nebo jiným potlačováním jejich práv problém s islámským terorismem nevyřešíme, ale prohloubíme. Přesto jsem nikdy slovem nepodpořil organizace, jako IS a střílení jejich členů považuji za službu lidstvu. Pak ale nerozumím tomu, jak by mé názory mohl změnit pobyt mezi těmi, kdo se očividně islámskými pravidli neřídí a s kým jsem nikdy předtím nesouhlasil.

J. Vintr 26.2.2015 16:15

Re: Tihle putinovští pisálci

Problém nejsou muslimové jako lidé, ale Islám jako ideologie, která je ovládá. Proto by stačilo "vyhostit" z Evropy jen Islám ...

J. Holič 26.2.2015 16:35

Re: Tihle putinovští pisálci

Tak to bychom pak nemuseli mít z IS strach, protože oni se rozhodně Islámem neřídí...

J. Vintr 26.2.2015 18:14

Re: Tihle putinovští pisálci

Asi máte špatné informace o Islámu. Ti šílenci se řídí Koránem - doslova ...

D. Nowodny 26.2.2015 16:17

Re: Tihle putinovští pisálci

.....a co s "nima" ??

J. Holič 26.2.2015 16:47

Re: Tihle putinovští pisálci

S každým kdo porušuje místní zákony, nebo prokazatelně podporuje teroristickou organizaci má být naloženo podle zákona. Ať už je to muslim, žid, nebo katolík. Striktně musí být stanovené podmínky, za jakých bude umožňeno přistěhovalcům v zemích EU pobývat. Víc, kromě schopných bezpečnostních složek není potřeba.

J. Holič 26.2.2015 15:16

Prosba

Pane Deki, mohl byste odpovědět alespoň na nějaké z položených otázek, nebo doložit nějaké z vámi předložených tvrzení (alespoň ty, u kterých jste o to byl požádán)?

J. Chaloupka 26.2.2015 14:44

Pan Schw. bere politiku jako zábavu v důchodu,

kterou mu daňoví poplatníci královsky platí. Může plkat co chce, je to naprosto k ničemu.

Ostatně soudím, že nebýt Kosova, státu pašeráků zbraní, drog, zlata a žen, který byl tak rychle uznán právě panem exministrem Schw. tak by možná nebylo Krymu.

J. Holič 26.2.2015 14:50

Re: Pan Schw. bere politiku jako zábavu v důchodu,

Jak jste na takový nesmysl přišel?

D. Nowodny 26.2.2015 16:19

Re: Pan Schw. bere politiku jako zábavu v důchodu,

Vyrostl v perníkové chaloupce

26.2.2015 15:24

Re: Pan Schw. bere politiku jako zábavu v důchodu,

soudím, že kdyby nebylo koloniálního masakru v Peshawaru, tak by možná nebylo lidic

J. Václavíková 26.2.2015 15:33

Re: Pan Schw. bere politiku jako zábavu v důchodu,

:-)