19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Strom01 5.2.2010 13:25

Re: džihád....

No jo, je to on. Má pusu a dvě oči. To nemůže být nikdo jiný. :-)

Ludva 5.2.2010 11:09

Je to koule

ten Usáma. Spojení islámu s globálním oteplování je přímo smrtonosné. Ten nás dostane.

Ivan Brezina 5.2.2010 10:33

Mirek Sejna

Pro poradek jen pripominam, ze Mirek Sejna na Psu lidem s jinymi nazory na GW nadava do kretenu. To jen aby bylo jasno kdo je ten pan, ktery ted v jednom komentari panu Kremlikovi podsouva, ze pry se snazi "diskreditovat" sve oponenty.

Mirek Šejna 5.2.2010 11:03

pane Brezino

pokud jsem tady někoho někdy nazval kreténem, pak nikoli za jeho názory na globální oteplování, ale za jeho sprostotu a hulvátství vůči klimatologům.

Pokud si vzpomínám, tak nějak podobně jsem pojmenoval i Vás při diskuzi pod článkem klimatologa Metelky. Nikoli ale zá Váš názor na GW, ale za to, jak sprostě a hulvátsky jste Metelku označil za podvodníka a lháře.

Ivan Brezina 5.2.2010 11:32

Re: pane Brezino

Tyhle terminy nepouzivam ani ve 4. cenove, natoz pak ve vecne diskusi o GW. Proste nemluvite pravdu, pane Sejno. Ale sproste a hulvatske nadavani vam jde moc dobre...

libienski 5.2.2010 11:53

Re: pane Brezino

Debata, kde se otevřeně  a bez důkazů kriminalizuje jedna část vědecké obce, klimatologové, mě tedy příliš věcná nepřipadá.

Kremlik 5.2.2010 12:16

Re: pane Brezino

Kriminalizuje bez dukazu????? Jak bez dukazu? Co tim myslite? Hansen napsal, to co napsal. Odkazy jsem uvedl. Vygooglujte si to,kdyz mi neverite.

Karlos 5.2.2010 12:22

Na něho nereagujte

to je ztráta času. On Vás chce jenom naštvat. Za chvíli tady bude tapetovat diskuzi Klausovou prací o rozsahu A4. V klidu, nevšímejte si ho a pište články dál! :-)

Wlasta 5.2.2010 15:46

Re: pane Brezino

pokud vynecháme pár exotů tak zde nikdo klimatology nekriminalizuje, nebo je poukázání na špatné vědecké postupy, požadavky na verifikaci dat a postupů kriminalizace?

Mirek Šejna 5.2.2010 12:42

pane Brezino

Dne 29.1.2010 jste tady v diskuzi pana Metelku obvinil ze spoluúčasti

na Climetegate, ze střetu zájmů, z podvodu a z nevěrohodnosti. Každy si to může ověřit v diskuzi pod článkem pana Metelky.

Ivan Brezina 5.2.2010 14:11

Pane Sejno, lzete

Autor: Ivan Brezina IP: 213.29.0.xxx Datum: 29.01.2010 13:32

Metelka je v tehle cause neverohodny uz ze samotne podstaty veci. Je zastupcem CR v IPCC – tedy skupince politickych klimatologu, jejiz hodnovernost skandal kolem Climategare zasadnim zpusobem zpochybnil (IPCC vychazela predevsim z dat CRU). A tentyz Metelka nam ted chce rikat ze se vlastne nic nestalo a tvarit se jako "nezavisly vedec"? Predstavte si situaci, kdy bratr sefa policejni laboratore zabije svou zenu. Na miste se najdou biologicke stopy, sef laborky je analyzuje a rekne: "Ne ne, muj bracha to nebyl..." Ve stejne situaci je Metelka

Autor: Ivan Brezina IP: 213.29.0.xxx Datum: 29.01.2010 14:05

Kontrola dat je vec jedna, stret zajmu vec druha. A vy jste v te nechutne cause primo ucebnicovym prikladem stretu zajmu. Jako zastupce IPCC jste v Climategate namocen az po usi, takze vase "analyza" dat je uz z principu neverohodna. Rozhodne nejste "nezavisly klimatolog", za ktereho se tu porad vydavate. To byste byl jen v pripade, ze byste zastupoval jen CHMU, a ne taky IPCC usvedceny z podvodu.

Ivan Brezina 5.2.2010 14:17

Pane Sejno, lzete II

O Metelkovi jsem napsal jen to, co je vyse. Vy ovsem tvrdite, ze jsem ho oznacil za " podvodníka a lháře". Muzete mi v textu ukazat, kde tyhle nadavky pouzivam? Umite rozlisovat mezi IPCC (ktery se podvodu bezesporu dopustil, viz himalajske ledovce) a Metelkou? Nebo vam to oboji splyva?

Mirek Šejna 5.2.2010 14:52

Re: Pane Sejno, lzete II

já myslím, že soudný čtenář si to Vaše kličkování vyloží sám.

Ivan Brezina 5.2.2010 15:53

Re: Pane Sejno, lzete II

Moje klickovani? Prave jste byl usvedcen ze lzi, pane Sejno, takze klickujete vy:-))

Mirek Šejna 5.2.2010 16:15

Brezino

Cituji Vás: "Jako zastupce IPCC jste (Metelko) v Climategate namocen az po usi."

A najednou mě tu školíte v tom, že neumím rozlišovat mezi IPCC a Metelkou. Zdá se, že to hlavně neumíte Vy.

Ivan Brezina 5.2.2010 18:06

Re: Brezino

Neklickujte jako maly kluk. Obvinil jste mne, ze jsem Metelku oznacil za "podvodníka a lháře". Buď doložte citaci, kde jsem to udelal, nebo se omluvte. Ale to byste musel byt cestky clovek, abyste k tomu nasel odvahu, ze?:-))

Robert 5.2.2010 19:15

Re: Brezino

To je zbytečné,pane Brezino,kdo chápat nechce,nepochopí.

K. Babák 5.2.2010 10:22

Má kvalifikaci?

Studoval bin Ládin klimatologii, že se k ní vyjadřuje?

Kremlik 5.2.2010 10:10

Odkazy

Dalsi odkazy pro pochybovace, kteri neveri, ze se podpory Farnishe Hansen vazne dopustil. Tohle Hansen vazne prehnal:

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100102162045AAGltdl

http://www.farnish.plus.com/amatterofscale/timesup.htm

Kremlik 5.2.2010 10:01

Panejo

Tak to teda koukam. Tolik rozzurenych reakci jsem jeste pod zadnym svym clankem nikdy nemel. Nikdy. Zajimave je, ze hnev smeruje vuce me, ktery o veci jen informuje. Zadny vztek nesmeruje vuci panu Hansenovi, ktery prekracuje vsechny meze vyzyva k trestne cinnosti jako ekoteroristé Unabomber, David Foreman nebo Lincola ... Pod clankem mate odkazy na zdroje(jako u kazdeho meho clanku), tak si vse overte...

Chris Kelvin 5.2.2010 9:45

Normální člověk...

...když vyčerpá témata ke psaní, tak prostě přestane psát. Ne tak autor tohoto článku :-)

Janek 5.2.2010 9:49

Re: Normální člověk...

Asi chápu, že nepříjemnou pravdu nechcete slyšet.

Kremlik 5.2.2010 10:12

Re: Normální člověk...

Nevycerpal. Mate smulu lorde Kelvine, jeste vas cekaji minimalne clanky o Pacific Decadal Oscilation, polarnich teplotach ve 40. letech, solar inertial motion a dalsi. Seznam zelenych lzi je prakticky nevycerpatelny. Pripoutejte se prosim, jedeme s kopce.

Petr Kiebel 5.2.2010 10:25

Re: Normální člověk...

...no to tedy jedete...

honzak 5.2.2010 10:33

Re: Normální člověk...

ty určitě ne, že? Poděl se s námi, totálními blby, o něco ze svých mouder!

P. Kiebel 5.2.2010 16:45

Re: Normální člověk...

...že bych ukradl něco z Cimrmana jako ty?

Chris Kelvin 5.2.2010 11:32

Re: Normální člověk...

Pokud máte opravdu tak široké přírodovědné vzdělání odpovídající šíři problémů, na které si troufáte, jistě byste věděl, že sir Thomson Lord of Kelvin je někdo zcela jiný, než Chris Kelvin :-)

Vaše články začínají nabírat stejnou kvalitu jako články Ivana Breziny.

P.S. Zelený nejsem, zelené nevolím, jadernou energetiku poslušně podporuji.

Kremlik 5.2.2010 11:37

Re: Normální člověk...

Pisu jen o obecne znamych faktech. Ze to pro nekoho jsou novinky, za to ja nemuzu. To si stezujte nasemu skolstvi a nasim mediim. Jestli si myslite, ze k pochopeni toho potrebujete nejake specialni vzdelani, ujistuji vas, ze staci umet cist a psat. A trochu anglictiny.

Chris Kelvin 5.2.2010 11:45

Re: Normální člověk...

Číst a psát je opravdu málo na to, odolat dezinformacím a demagogii. Ať už zelené, nebo antizelené. Nebo libovolné jiné.Tímto se s Vámi loučím, diskutiovat s Vámi nehodlám.

Kremlik 5.2.2010 12:18

Re: Normální člověk...

Diskutovat se mnou ani nemuzete. Nemate k tomu, jak sam priznavate, narozdil ode mne ani vseobecne znalosti. Pritom kdybyste tomu venoval trochu casu, mohl byste si o tematu zjistit totez, co ja. Jenze vas ta tematika asi tak moc nezajima.