1.5.2024 | Svátek práce


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ivan Nový 5.2.2010 15:53

Re: NO jo, Pane Kremlíku, nositel špatných zpráv je vždycky bit :-))))

To neokecáte.

Princ Drson 5.2.2010 13:23

Kremlik uz

definitivne zesilel.

honzak 5.2.2010 14:22

Re: Kremlik uz

Zato tobě IQ exponenciálně stoupá, že?  Dej bacha, aby se to zastavilo u rozumné hodnoty....

Princ Drsoň 5.2.2010 14:39

Re: Kremlik uz

IQ nemá s duševním zdravím nic společného. To by měl vědět i člověk mdlého rozumu.

lerak 5.2.2010 15:50

Re: Kremlik uz

Už jen nick PRINC má svou vypovídací schopnost. Nafoukaný narcis.

Karlos 5.2.2010 13:03

Bojkot čtenáře zdrojů alias pana Šejny

"Autor: Mirek Šejna IP: 217.169.182.xxx Datum: 05.02.2010 08:28 Oznamuji Vám, že k Vašim článkům přestávám psát komentáře a vyzývám k tomu i pana Metelku, Lapina." No, ten bojkot mu vydržel úctyhodné 4 hodiny. Bravo. Ale vsadím se, že po 15. únoru, kdy tady z toho bude jakýsi nový Realclimate, tak bude psát příspěvky o sto šest...

Mirek Šejna 5.2.2010 13:20

Karlosi

bojkotuji pana kremlíka, nikoli Brezinu a jeho útoky na mě.

Jinak nemám strach z toho, že po 15.únoru tady budu psát ostošet jen já. Přece sám Karlosi dobře víte, že většina klimaskeptiků, kteří se účastní diskuze tady na Psu, nejsou žádní zbabělci a své věcné diskuzní příspěvky bez urážek oponentů píší pod svými pravými jmény.

Nebo snad ne?

:-))

Princ Drson 5.2.2010 13:24

Re: Karlosi

Ja bychg se rad zaregistroval,. ale vzhledem k tomu, ze bydlim v zahranici, tak mam asi smulu. Zatim nikdo na mou registraci nereagoval.

Mirek Šejna 5.2.2010 13:27

Re: Karlosi

na mou taky ne. Mám dojem, že pan Neff nestíhá rozesílat dopisy s registrací. Po 15.únoru tady asi bude ticho díky Neffově neschopnosti.

Mard 5.2.2010 14:27

Re: Karlosi

Já na registraci kašlu. Pokud vy jste stádovitý typ, který se honem rád zařadí a dostane číslo, tak já jsem svobodný individualista. Ticho tady určitě nebude kvůli teoretické neschopnosti pana Neffa. Ale spíše kvůli tomu, že skutečný intelektuál se nerad registruje, už jen proto ne, že první začali s pořádnou registrací SS, kteří hned danému členovi stáda vytetovali jedinečné číslo na ruku, aby se mohl cítit jako individualita! Já se cítím jako nezaměnitelná entita i bez nějaké registrace.

Mirek Šejna 5.2.2010 14:47

Marde

Vy jste hlavně nezaměnitelný anonym, který se vydává za intelektuála.-individualistu. Na psaní pod vlastním jménem jste moc zbabělý.

Karlos 5.2.2010 15:39

Pane Šejno,

mohl byste mi vysvětlit toto: "Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby MAFRA, a. s., ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., jím poskytnuté údaje zpracovávala, a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro marketingové účely své vlastní a/nebo osob, s nimiž tvoří holding." Proč bych měl dávat nějaké soukromé firmě pravomoc nakládat s mými soukromými údaji a dělat si z nich marketing? Proč?

Strom01 5.2.2010 18:33

Re: Pane Šejno,

Soudný člověk samozřejmě k takové sviňárně souhlas nedá.

Surfer 5.2.2010 19:06

Re: Pane Šejno,

     Máte pravdu, ze stejného důvodu se registrovat nehodlám - nechci se stát cílem laviny reklamního spamu.

IronNick 5.2.2010 16:29

Re: Karlosi

Slušnost - ANO, pravé jméno - NE. Kdysi se to bralo jako samozřejmost a jedno z pravidel rozumného chování na internetových diskuzích, a dneska v éře Facebooku je to prý najednou "zbabělost" :) Osobně dávám přednost zdravému rozumu a zásadám, které mají osvědčenou platnost a nepodléhají módním "klimatickým" trendům...

K věci: S tím U.B.L. to pan Kremlik opravdu přehnal - to bylo hodně laciné - ale ty informace o Hansenově angažovanosti a podpoře radikálních nátlakových skupin jsou velmi zajímavé. Asi by se měl rozhodnout, jestli chce dělat nestrannou vědu nebo stranickou politiku (a totéž platí o všech vědcích v IPCC). Tu jím doporučenou Farnishovu knihu si rozhodně přečtu.

knihovnik 5.2.2010 12:33

ted uz to chapu - vase clanky jsou satira

tak ted konecne chapu, proc mi ty texty pripominaly totalitniho Dikobraze.

Jo az vzdelanec jako vy, co se pry zivi prekladanim bude psat o pacifickych oscilacich, tak se pokuste psat anglicky termin pro oscilace s double l. Od takoveho profesionala single l vypada jeste blbejc nez magneticky nabite castice.

Kremlik 5.2.2010 12:15

Klaus

Jo a jeste mne udivuje, ze kdykoli se nekdo odvazi nesouhlasit z alarmisty, tak ho mlati po hlave Klausem. Ze pry jen papouskujeme Klause. Nevim nevim. Obavam se, ze Christy, Spencer, Coleman, Corbyn, Patterson nebo predseda svetove akademie vedcu Zichichi hlasali to, co hlasaji, davno pred tim, nez si Klaus oteplovani vubec vsimnul.

honzak 5.2.2010 11:53

návrh

Co kdyby nick "libienski" byl zvolen "Blbem předposledního týdne svobodné diskuse"? Něco tak kolosálního tu od dob "Neckáře" nebylo.

Karotka 5.2.2010 12:17

Re: návrh

No... já už se teď taky dostávám do ráže, jak mi tikají hodiny existence. Tak se i ostatní možná rozparáďují.

Počkejte na diskusní fórum 14.2. To bude hodnotných příspěvků a hlavně k tématu...

Zebra 5.2.2010 13:44

Re: návrh

A co kdyby byly ryby v ...? Planými řečmi melouny nevyhubíš, fotr, chce to akci ! Aspoň ty volby bys u vás na vsi v hospodě Na růžku moh uspořádat, když to ostatním fotrům pečlivě vyargumentuješ, jak je tvým chvalným zvykem, máš to v kabeli a můžeš o tom na čoklu pyšně poreferovat !

honzak 5.2.2010 14:23

Re: návrh

jen se vykecej, mudrlante! Uleví se ti....

Karlos 5.2.2010 11:48

Autor píchl do vosího hnízda

Děkuji autore, dobrý článek! Je zajímavé, že alarmisté nadávají Vám, ale nikoli jejich guru Hansenovi, který šéfuje NASA. Zajímavé. Upozorňovat na to, že klimatolog NASA má takové názory je prý od Vás nefér. Oteplovači, víte co říkal pan Metelka:"Pravda bolí, že???" A kdybyste panu Kremlíkovi nevěřili, tak tady máte přímý odkaz na Amazon, kde je Hansenovo prohlášení taky. http://www.amazon.co.uk/Times-Up-Uncivilized-Solution-Global/dp/190032248X    Mimochodem, kde je fuf? Ten nám tady objasňoval, jaký je Hansen veliký vědec...

Karotka 5.2.2010 12:23

Re: Autor píchl do vosího hnízda

No... a co když je to pravda? Co když máme opravdu tak namále, že zbývá jen sabotovat a bombit?

Chci říct, v historii určitě už došlo k momentům, kdy slušná diskuze u stolu ztratila význam.

Však uvidíme. Schválně, co bude dřív, ekologická katastrofa, prasečí chřipka nebo státní bankrot? Cink cink, uzavíráme sázky... Á, modří už vědí....

RomanL 5.2.2010 12:42

Re: Autor píchl do vosího hnízda

Modří, to jsou ti, co už je zmlátili? No ti určitě vědí...

Karotka 5.2.2010 13:46

Re: Autor píchl do vosího hnízda

http://blog.idnes.cz/blog/932/66282/modri-uz-vedi.jpg

:-)

Jenda 5.2.2010 15:25

Re: Autor píchl do vosího hnízda

Sabotovat a bombit a tim zaridit, ze bude jeste mnohem hur. A zajistit tak ,ze pak (teda pokud/dokud prezijeme) budeme moci tvrdit, ze jsme to predvidali.

Vidlák 5.2.2010 11:46

Pane Kremlíku

Pane Kremlíku, těm rozzuřeným reakcím se nedivte. Ono totiž vůbec nejde o globální oteplování. To slouží jen jako klacek, ve svaté válce proti Václavu Klausovi.

Sven Australan 5.2.2010 11:16

džihád....

 Osama, nebo Obama - vsjo rovno....

honzak 5.2.2010 11:50

Re: džihád....

Pozor! Barack NEMÁ FOUSY!!!!

Karlos 5.2.2010 12:00

Re: džihád....

No, ale bacha, kdoví? :-)))))) ;-) http://www.youtube.com/watch?v=ZcxhcMyn8rU   ;-)