26.9.2020 | Svátek má Andrea


Diskuse k článku

SVĚT: O tancích kolem horké kaše

Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je ze zemí, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Hraj 23.4.2019 11:35

Re: feu Macron ?

A tomu bych se zase naopak divil. Vždyť to není tak snadné lézt po lešení do výšek. Jenom ten následný účet za kadeřníka a vizážistu/mejkapistu! Toho by si voliči těžko mohli nevšimnout.

P. Grigar 23.4.2019 12:15

Re: feu Macron ?

.. ale no tak, Sybilluše, pamatujte se! Proč by něco takového dělal, nota bene osobně?! V Norimberku druhdy(20.listopadu 1945-1.října 1946) měli v Justičním paláci dostaveníčko tací, co jenom plnili rozkazy - nic víc, nic míň. Výsledky znáte?

Na všetko nám treba špecialistov. © mjr.Haluška(Terazky)

M. Vondráček 23.4.2019 16:39

Re: feu Macron ?

I kdyby ho na tom lešení někdo viděl , tak nám budete jistě tvrdit , že chtěl preventivně zabránit požáru :-) :-)

J. Schwarz 23.4.2019 20:00

Re: feu Macron ?

On si Hitler taky osobně nezapálil Říšský sněm.

P. Zinga 23.4.2019 10:35

Problémem je, že práce,

při kterých by ona jiskřička přeskočila, prý ještě vůbec nezačaly.

S. Rehulka 23.4.2019 10:26

Dovolím si souhlasit !

Celý článek je (jako vždy) zajímavý , ovšem mně se nejvíce líbil popis postkoloniálních generací , žijících v Evropě !

Tento argument používá v debatách s přáteli (ba i nepřáteli), ale použil jej i pan Frýbort, proto myslím, že na tom něco je.

Když se do novodobé "civilizované" Evropy i Ameriky dostali různí libertariáni, rovnostáři, nerasisté a míchači barev a názorů, přišla doba velkého pokrytectví, jaké ani Sybila nepředpověděla !

O čem to mluvím ? No přeci o DEKOLONIALIZACI ! Tedy o zemích, které byly roky a roky vykořistovány bílými kolonialisty, jejich území, nerosty a práce budovala přepych a bohatství bílého muže (a ženy)-abych nesklouzl a nebyl politicky nekorektní. Tehdy dostal černý, hnědý, žlutý a kafebraundozelena muž možnost toho bílého vyhnat a pomocí narudlých teorií a zcela rudých Kalašnikovů ( a také Semtexu) se stát pánem doma ! A jak to vypadalo být pánem doma ? Ty, kteří sloužili, pomáhali a pracovali pro zlé bílé, ty podříznout, zastřelit (případně sežrat) a zbylé vyhnat s bílými do té Evropy. A tak přišli první neEvropané do Britanie, Francie, Belgie, Holandska a Portugalska. Nebyli moc veselí, ale byli loyální, pracovali a žili. Jejich děti se v Evropě narodili, prošli různým ústrkem, ale byli také OK ! Zato generace vnoučat už OK nebyla, protože různí kazatelé, poslaní pouštními lupiči jim otevřeli oči a upozornili je, co je pravá víra (že země je placatá a že slunce se točí okolo ní) a hlavně, že ta Evropa má být jejich , už jenom proto, že není boha kromě Allaha a tehdy to začalo ! Tehdy jim měli zetknout típec, ale ti stejní, kteří kdysi začali s dekolonializací, je ještě podporovali a (náš) Pán Bůh ví, jak to všechno skončí, jestli se Evropa, Amerika i Austrálie nepochlapí a tu svoloč nevykopne zpět do jejich svobodného písku, což je jediné, možné řešení !

V. Petr 23.4.2019 12:24

Pane Řehulka až na to, že tvrzení, jak Evropa bohatla

z kolonií je rudozelený BLÁBOL! Víte třeba o tom, že subsaharská Afrika, s vyjjímkou pobřeží začala být kolonializována až kolem r. 1900 (jen Kongo už o 20 let dříve)? A obsazení Alžíru Francouzi roku 1830 bylo odpovědí na neustávající útoly muslimských pirátů na evropské lodě? Mimochodem, slavný francouzský ekonom F. Bastiat horlil ve své době proti vládní politice investicí v Alžírsku.

Zisky Španělska pocházely z AMERICKÝCH drahých kovů, zejména stříbra, zisky Portugalců a později Nizozemců a Britů pak z naprosto regulérního obchodu s Indií, Indonésií a Čínou. Většina nákupů byla dlouho financována právě americkým stříbrem! Britové dokonce popravili "pirátského" kapifána Kida, jehož vina byla sporná, protože Indové hrozili, že jim jinak zakáží obchodovat...

P. Grigar 23.4.2019 12:36

Re: Pane Řehulka až na to, že tvrzení, jak Evropa bohatla

.. ironie, Vaňuro, ironie. A vokativ při oslovení!

F. Navrátil 23.4.2019 10:05

Furt stejný

Rekonstrukci Notre-Dame provádějí firmy, které mají s restaurátorskými pracemi na památkách dlouholeté zkušenosti. Prokazatelně mají vypracovaný protipožární program a jeho kontrolu. Naopak, stát a město Paříž neprovedly bezpečnostní zajištění objektu a podle svědků se po lešeních pohybovaly cizí osoby, které tam neměly co dělat. Obrázek o pravděpodobnosti příčin požáru si udělejte sami. Totožnosti sebevražedných atentátníků, kteří vraždili v křesťanských chrámech na Srí Lance, korektní média dva dny zatloukala a blábolila cosi o radikálních budhistech, hinduistech a Tamilských tygrech.

K. Zelený 23.4.2019 9:44

Správně!

„...nevymýšlet si bajky o instalatérovi, co mu odlítla jiskřička od vercajku...“, to by vám místní pravdymilovný rádobyredaktor vůbec nezveřejnil, vymýšlejte si bajky o tom, že příčinou požáru by mohla být nedbalost nebo závada jsou bajky, podpírejte to výmysly o desítkách muslimy vypálených francouzských kostelích, podepřete to koránskou súrou kterou se určitě řídí každý muslim od kolébky do hrobu, teskně vzpomeňte idylických návštěv u kdysi mírumilovných, nyní válkychtivých muslimů lačnících po křesťanské krvi a máte místo mezi kmenovými autory čokla jisté, stejně jako hojné souhlasy vystrašených důchodců a žlučovitých bab a dědků.

J. Chaloupka 23.4.2019 10:12

Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Evropa za generace osvícenců, vytvořila. Asi mají pocit, že v Evropě létají pečení holubi přímo do huby.

J. Chaloupka 23.4.2019 10:14

Asi se moc dívají na Dallas a podobné ptá..viny a myslí

si, že takhle žijeme všichni.

P. Jášek 23.4.2019 10:14

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Jistě ale proto,že všechno patří aláhovi.

S. Netzer 23.4.2019 10:18

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

A po tom evropském bohatství lační všichni, nebo jenom někteří?

Znalosti českých důchodců o "nich" a jejich motivacích jsou pozoruhodné.

B. Hančl 23.4.2019 10:28

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Debilko, kydej si ty svoje bláboly v germánských mediích a nelez mezi normální lidi.

K. Zelený 23.4.2019 10:35

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Ciwe s tím, že jste normální když jiným bez příčiny sprostě nadáváte, považujete virtuální prostor za svůj a vyhazujete z něj jiné se běžte léčit na psychiatrii dřív, než dopadnete jako Balda.

Pokud už se léčíte a tohle píšete z nějakého terapeutického kompu určeného pro odkanalizování frustrace, pak se vám omlouvám.

M. Vondráček 23.4.2019 10:33

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Čeští důchodci jsou podle Vás hlupáci. A co Ti němečtí, stále si na pyžamo připínají válečné kříže s dubovou ratolestí :-)

S. Netzer 23.4.2019 10:39

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Voliči AfD možná. Ti v Dederónii třeba i Řád Karla Marxe.

T. Hraj 23.4.2019 10:56

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

hm... a propos, kdo že to tuhle jménem 500 milónů blahořečnil v Trevíru u nadživotního bronzu z Číny? Napovím: DDRón to nebyl.

S. Netzer 23.4.2019 11:03

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Jeaqn Claude Juncker "blahořečnil jménem 500 milónů" nebo https://www.welt.de/newsticker/dpa_nt/infoline_nt/boulevard_nt/article176089661/Juncker-Marx-aus-seiner-Zeit-verstehen.html?

T. Hraj 23.4.2019 11:25

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

No, tak článek začíná "Kommissionspräsident Jean-Claude Juncker ..." a je to tam vícekrát. Ale i kdyby nebylo, Džej Sí rozhodně není soukromá osoba. Z titulu jeho funkce mluví za 500 milionů vždy, když otevře. Při odhalování pomníků nebezpečným politickým "myslitelům" tuplem.

V. Petr 23.4.2019 12:29

A zcela nespravedlivě opomněl jiného "velikána," od

jehož narození uplynulo minulý týden rovných 130 let...

M. Vondráček 23.4.2019 11:10

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Vy se v tom Německu moc nevyznáte , že ano :-)

V. Petr 23.4.2019 12:13

Pořád lepší dříve nepřátelští vojáci, než od přírody

naší civilizaci nepřátelská ideologie, jejíž zastánci v minulosti odvlekli do otroctví miliony křesťanů a ještě mají tu drzost prohlašovat se za oběti.

J. Ticháček 23.4.2019 13:19

Re: Oni nelační po křesťanské krvi, ale po bohatství, které

Čeští důchodci jsou samozřejmě hloupí, nevzdělaní, a vlastně zcela podřadní. Takovými se stávají v okamžiku dosažení důchodového věku.

S tímto tvrzením si patrně nikdo nedovolí polemizovat. Už jen z toho důvodu, že před třiceti lety se o tehdejších důchodcích psalo to samé. A tvrdili to o nich ti samí lidé, kteří jsou dnes sami těmi světa neznalými důchodci.

Případně se nad tím lze zamyslet. Možná bychom mohli dospět k prapodivnému názoru, že se čeští důchodci jinak neliší od těch německých, francouzských... A ve výsledku se neliší od zbytku populace.

Z. Lapil 23.4.2019 9:33

Možností je povícer a lidem do hlavy nevidíš

Mohla to být obyčejná nehoda, nejspíš ze šlendriánu. Například jsou tu zmiňovány požární hlásiče: nelze jejich síť vypnout náhodně zkratovaným drátem? Jistě se najde povícero způsobů za použití zapomenutého vařiče, letovacího nářadí nebo vajglu v kombinaci s hadrem od fermeže a flaškou calvadosu. Ale KAŽDÉ z těchto i jiných náhod lze pomoct.

Jinými slovy - i kdyby vyšetřovatelé měli tisíc jistot a my jim 100% věřili, stejně zbyde semínko nejistoty.

Připadá mi ale, že na teroristický útok podobného kalibru je příliš málo mrtvých. A taky nebývá zvykem, že by se nikdo nepřihlásil.

M. Malovec 23.4.2019 9:01

I kdyby to byl třeba hadr od fermeže,

stejně tomu po předchozích lžích nebude nikdo věřit.

P. Sinclair 23.4.2019 8:57

Útoky na kostely a na mešity

https://manipulatori.cz/hoax-sochy-svetcu-bez-hlav-souvisi-s-islamskym-prikazem-nicit-sochy-a-1063-utoku-na-kostely/

P. Harabaska 23.4.2019 9:26

Re: Útoky na kostely a na mešity

Nevím kdy začali mohamedáni ničit sochy, jisté je ale, že také jistá část křesťanstva se v době okolo reformace s nadšením vrhla na ničení soch a obrazů v katolických chrámech (viz termín obrazoborectví), sem tam nějaký také vypálila, a zničila řadu významných uměleckých děl. Že přitom přišel o život také nějaký ten ňouma, který tomu chtěl zabránit, nelze zpochybňovat. O to hůře pro katolíky, kdy stojí dnes a v dobách nedávno minulých v čele katolické církve vždy nějaký již tělesně (jenom?) oslabený stařec, který jen s obtížemi vystupuje na schody oltáře v hlavním chrámu křesťanstva v Římě. Kam se z církve poděli ti rozhodní mužové, kteří se v čele církve rozhodli silou zadržovat záplavu islámského barbarství na západ a sever?

S. Netzer 23.4.2019 9:28

Re: Útoky na kostely a na mešity

S odkazem na manipulatori.cz zde nepochodíte.

Každý uvědomělý čtenář Neviditelného psa přece ví, že Manipulatori.cz je dezinformační web, který manipuluje. Tvrdí to Vítězslav Kremlík a jakýsi kandidát do EP za Svobodné jménem Kříž.