1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

SVĚT: NATO je mrtvé, jsme sami

Mám jednu výhodu. Nejsem politik. Tudíž nemusím kroužit kolem horké kaše a předstírat, jak je studená. Mohu si dovolit říct, co si myslím. Ne tak francouzský prezident. Tedy aspoň dle mínění mnohých.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Dvořák 25.11.2019 1:32

Rusko je stále světově nebezpečné a horečnatě zbrojí. V těchto dnech bylo rozhodnuto, že do r. 2021 postaví ve Venezuele fabriku na Kalašnikovy ;-D

Nekecám! Včera jsem to (omylem) zaslechl na Radiožurnálu.

K. Pavlik 25.11.2019 2:03

No s Kalasnikovy toho moc nevyhrajou. Kseft je kseft.

J. Hruška 25.11.2019 8:05

Myslíte, že moc ve státě se zajišťuje dalekonosnými houfnicemi a mezikontinentálními raketami? Asi, asi ne. "Moc kouká z hlavně pušky" dnes kalašnikova, tatatatatatata.

J. Strmiska 25.11.2019 9:17

Kontrolní otázka: jestlipak víte jakou kadenci má samopal Kalašnikov AK47? Já to vím docela přesně: ratatatatata ... Někdy i víc.:-)

M. Němcová 25.11.2019 8:49

a na Floridě už ji má;-D

P. Staronový 25.11.2019 0:07

Jak obvykle s pí Šichtařovou souhlasím, tak tady moc ne. Rusko na své imperiální ambice zdaleka nezapomnělo a je, na rozdíl od Číny, docela blízko. A využije každou skulinku, kterou někdo někde zanechá.

NATO by si kromě klasického boje státních armád potřebovalo najít i strategii proti hybridním hrozbám všelikých zelených mužiků a Vágnerovců.

K. Pavlik 25.11.2019 2:11

Rusko ma jeden zasadni problem - je bez penez. Napsal jsem v minulosti co by rusaci zislali obsazenim Ceska - bohuzel to neproslo cenzurou.

Jste na tom jako moje babicka - byla v 68 prekvapena ze neprijely nemecke taky. Az bude ISIS v Praze take se budete bat ruskych tanku?

R. Tichý 25.11.2019 6:32

Souhlas.

Kissinger pronesl neco ve smyslu-pocitejte tanky, ne vojaky. Je tim mysleno, ze nekolik lidi k vycviku se vzdycky najde, dulezita je tezka technika.

J. Svoboda 25.11.2019 7:15

Dnes je to pomalu, ale jistě o dronech a ne o tunách železa.

Pěkný den.

R. Tichý 25.11.2019 7:40

Opět jste nic nepochopil. To se zase budete prohánět diskuzí a všechny zdravit, že? Ještěže máte kroužek kolektivního psaní, jinak by vám upadly ruce.

V přeneseném slova smyslu tank=dron=jakákoliv jiná drahá technologie.

J. Svoboda 25.11.2019 8:36

Bez osobních urážek to napsat nedokážete ... :-/

Pěkný den.