2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
68 9.7.2008 4:32

Re: ZHN v Iráku

Pasáčku, vidíte, a přece vás čtou.

Ben Hur 9.7.2008 3:57

Hladovkari Zatrepalku

Ty barely s uranovym materialem i misto, kde byly nalezeny, plus mereni a evidence OSN inspektoru zverejnili L.A. Times i s fotografiemi asi rok po invazi do Iraku. Tak tady Davide Zatrepalku - teatralni hlade neblafej a vrat se ke svemu stadu.

David 9.7.2008 3:33

Re: ZHN v Iráku

USA jsou určitě božsky dokonalé - vždyť jinam by přeci pasáček koz dávno po pádu socialismus neodešel - před komunisty neutíkal, ale ta božská dokonalost ho lákala neodolatelně.

GSDr. Pasáček koz ve Vermontu 9.7.2008 3:23

ZHN v Iráku

Pro všechny pokrokové zastánce božské dokonalosti USA, kteří stále doufají, že prezident Bush mluvil pravdu o zbraních hromadného ničení v Iráku:

Stovky zbrojních inspektorů, amerických i mezinárodních, Irák několik let prohledávali, vyslýchali tisíce Iráčanů a nic nenašli. Konečnou zprávu o tomto výsledku podal Charles Duelfer, vrchní zbraňový inspektor CIA: ZHN nebyly v Iráku nalezeny  ( viz http://www.msnbc.msn.com/id/7634313/ )

Jestliže jste snad našli ZHN v Iráku vy, nebo máte lepší informace než CIA, neváhejte a ihned o tom podejte důvěrnou zprávu prezidentu Bushovi do Bílého domu. Bude vám za to vděčný, protože by se konečně splnil jeho sen.

Vysoké americké vyznamenání a velká odměna vás určitě nemine !  A pospěšte si, abyste byli první, kdo Mr. Bushe potěší.

pierino 9.7.2008 3:13

Re: Chermičku v Záluží u Mostu postavili ruští zajatci-vojáci za nelidských podmínkách . . .

Podnik se jmenoval MAPE Mydlovary zastavka Zbudov, upravna uranove rudy...dnes je tam jen teplarna pro obec Zliv....

68 9.7.2008 3:02

Re: Autore, naucte se pracovat se zdroji!

Obdivuji práci se zdroji. Každá práce je dobrá. Lépe než nepracovat. (A ještě brát podporu.)

Thyronx 9.7.2008 2:44

Autore, naucte se pracovat se zdroji!

"Tuwaitha and an adjacent research facility were well known for decades as the centerpiece of Hussein's nuclear efforts. U.N. inspectors had documented and safeguarded the yellowcake, which had been stored in aging drums and containers since before the 1991 Persian Gulf War. There was no evidence of any yellowcake dating from after 1991, the senior U.S. official said."

Cely clanek I

"Tuwaitha Nuclear Research Center, located 18 km SSE of Baghdad, was the main site for Iraqi nuclear program. Tuwaitha is the location of the Osiraq reactor bombed by Israel in 1981. The Al Asil General Establishment at Al Tuweitha was the headquarters of the Iraqi Nuclear Commission. Activities included several research reactors, plutonium separation and waste processing, uranium metallurgy, neutron initiator development and work on number of methods of uranium enrichment. The Pure Lead Project at Al Tuweitha was engaged in the development of shielding for the nuclear weapons program."

"As of 2002, the only known store of nuclear material in Iraq is in heavyweight sealed barrels at the Tawaitha research facility south of Baghdad. It consists of several tons of low-grade uranium and is monitored by an international agency with the full co-operation of the Iraqi regime."

Cely clanek II

David 9.7.2008 2:38

Re: Re: Chermičku v Záluží u Mostu postavili ruští zajatci-vojáci za nelidských podmínkách . . .

Ale vysvětlit vlastnictví 300 tun žluté koláče bez existence vlastní jaderné energetiky je ještě delší a ještě trnitější.

U tý atomovky nezapomeň na zkratku, že si know-how nakoupíš třeba od Pakistánců nebo Severokerjců. A jak je známé z praxe atomových "minimocností" tak z praxe obrany před šířením vlastnictví atomovky - jde v principu o dvě zásadní věci: detailní technické know-how a uran. Část toho ostatního je sice taky úzkoprofilové, ale dá se to sehnat či vyrobit. Viz. jak Irán si ty odstředivky nakonec opatřil.

David 9.7.2008 2:32

Re: Hele Davide,

Žiješ-li za velkou louží a je-li tvůj pohled na McCaina z prvé ruky, tak lze jen zaplakat. Demokrati mu nominací Obamy dali velkou šanci.

A ten uran? No ten nebyl mírový. To špatně chápeš politiku velké Saddáma. Ten byl supermírový.

medved 9.7.2008 2:26

Re: Chermičku v Záluží u Mostu postavili ruští zajatci-vojáci za nelidských podmínkách . . .

Cesta od zluteho kolace k velkemu hribu je dlouha a trnita.

Sowfiw 9.7.2008 2:02

Hele Davide,

az sem vleti Alexij Juchylka v prestrojeni, ci jeho jeste  blbejsi kolega Antonin Vacha, jiste ti vysvetli, ze se jednalo o uran mirovy, ktery mel slouzit zajmum irackeho lidu a vlastne mel byt uzit v zajmu celeho lidstva v boji proti globalnimu oteplovani, podobne jako je tomu nyni v sousednim Iranu. Doufam, ze si pak uvedomis svou mylku a uprimne se zastydis. S tema volbama jsi znacne optimisticky, Mek Kejn se chova, jako kdyz tim prasidentem ani byt nechce, zatim nevyuzil vubec niceho co mu ta machometanska socanska opice nabizi, a malo toho nebylo. Jsou to oba kandidati tak akorat na zebliti. I kdyz takoveho Alexije ci Zuzanu Wendy musi opicak privadet k orgasmu. Jiste  ho pujdou volit  a to hned nekolikrat.

J.G. Pašek 9.7.2008 1:17

Chermičku v Záluží u Mostu postavili ruští zajatci-vojáci za nelidských podmínkách . . .

v krkolomném čase pro  Hermana Goeringa, což byl jeho osobní majetek . . .  vyráběl se tam benzín z mosteckého uhlí tlakovou hydrogenací za přítomnosti katalyzátoru a ruští vojáci-zajatci tam pracovali coby obsluha zařízení . . .  Po válce si fabriku zabral Stalin coby válečnou kořist a fabrika se přejmenovala a říkalo se jí krátce Staliňák, který vypouštěl smradlavé "pomeje" do Bíliny, která vtékala v Ustí pod Větruší do Labe . . . . to bylo zapáchající černé "kafe" . . . . 

Stalin udělal kšeft s komoušema, Staliňák za dodávky českého žlutého koláče . . . těžili rudu - žulu političtí mukloví v hlubokých jáchymovských dolech za nelidských podmínek . . . a vozili rudu vlakem do Nejdku u K. Varů do úpravny, kde se ruda drtila, loužila a vyráběli ten žlutý koláč cca 80% U3O8  a jiné kysličníky  . . . ruští laboranti kontrolovali koncentraci než se naložil v zablombovaných sudech do vagńů a pod ozbrojeným dozorem ruských vojáků vozil do Ruska, kde zežlutého koláče dělali složitým a drahým procesem kovový radioktavní uran na  bomby a palivo do elektráren . . . .  Nejdek zamořenou ůpravnu zavřeli někdy v 1960+ a vozili rudu do moderní ůpravny v Mydlovarech u Č. Budějovic . . . 

David 9.7.2008 0:47

Totoje ošklivý, ošklivý a zlovolný článček narušující úsilí všech budovatelů míru!

Všichni antiami, left-lib-shits, muslimové, Chirac, Putin, Prodi, Schröder, Zapatero  a další nám přeci jasně dokázali, že Hussain na atomovce nepracoval a žádný uran neměl. Toto je ošklivá pomluva vrahů z vóóóĺ stríííítu na známého lidumila a pacifisty Saddáma Hussaina. Pokud nějaký uran měl, tak ho přeci všechen nahlásil bdělým a zcela geniálním super-inspektorům OSN/MAAE a tak tam nemohlo někde být 300 tun. S nezbytnými protiradiačními obaly jde o tisíce tun materiálu. O tom by určitě v Kremlu či Elysejském paláci věděli.

A kdo nám tu chybí - no přeci soudruh Obama, který od začátku věděl, že jeho jmenovec Hussain je férový chlápek kterého mají Američani nechat v klidu páchat jeho dobytčárny. Douejme, že toto i další lapsusy toho kryptosocialisty McCain řádně využije. Zatím to je překvapivě vyrovnané.

http://www.gallup.com/poll/108700/Gallup-Daily-Obama-46-McCain-44.aspx

;-D;-D;-D;-D