27.9.2022 | Svátek má Jonáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Branik 9.7.2008 9:30

Židi z USA ukradli v Iráku uran

Ale jiste, Zida hledej za kazdou certovinou na celem svete, vzdy a vsude. ;-D Temne sily v pozadi, zejo?

Mily pane Maxi, ze jste si jich jeste nevsimnul, neznamena, ze vas nesleduji  8-o8-o8-o

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 9:29

Loutková irácká vláda nastrčené "kanadské" firmě.

Zaprodanec Moskvy 9.7.2008 9:24

Dva krásní lidé při podpisu smlouvy

http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?r=domaci&foto1=ABR24457a_171220_2518450.jpg 

JJ 9.7.2008 9:23

Re: Totoje ošklivý, ošklivý a zlovolný článček narušující úsilí všech budovatelů míru!

yellowcake neni radioaktivni, alespon ne natolik, aby musel mit nejake specialni obaly.

JJ 9.7.2008 9:22

Re: ZHN v Iráku

US nejlepe vedelo, co Iraku dodali.

JJ 9.7.2008 9:21

Re: Hladovkari Zatrepalku

Vzhledem k tomu, ze Irak stavel jadernou elektrarnu (nez mu ji Izraelci znicili), tak neni prekvapive, ze mel zasoby neobohaceneho uranu. Tedy uranu, ktery neni obohacen ani na 3-4% U235, ktery je potreba pro jaderne elektrarny, natoz na 20-40% pro jaderne zbrane.

Zaprodanec Moskvy 9.7.2008 9:21

Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Copak je nelogického na - Moskevským finančním jestřábům z Něvského prospektu?

To je podobné jako Washingtonští finanční jestřábi z WTC, tedy to WTC už Arabové sestřelili, tak třeba z Manhattanu. A utři si modrou pěnu u pusy, ať si nepobryndáš tepláky.

Hrad 9.7.2008 9:12

Jedna osmička

Druhý den po podepsání smlouvy, která nás posouvá do pohnutých srpnových dnů 1968 není o ní na tomto blogu žádný diskusi provokující článek. Je to pochopitelné. Tato skutečnost o Neviditelném Psu opět podává jasné sdělení. Monopluralita(sice protimluv, ale možná se uchytí)!!!  „Každý hrad má svého šaška, my na Hradě máme Vaška“ říkalo se na začátku devadesátých let mezi obecným lidem, když se „prolátlo“, že po tomto sídle prezidentů se při úřadování jezdí na koloběžce. Uběhlo pár let a počet šašků se rozrostl a šašci obsadili další vládní instituce. Množí se klonováním – což je předáváním si zkušeností. Vzorem je šaušpíler(Nietzche), tak viditelně předváděni televizí i v tyto pohnuté dny. Mnichovanství kolorované úsměvy Topolánka, Schwarzenberga, Vondry, Bursíka s jejich hadími pohyby, had se plazí, nám opět předvádí: „sem jste se dostali vlastními výtvory(volby)“. Koho zájmy zastupují? Kdo vyloupí banku, není zrovna oslavován, ale tiše je sdělováno, jeho nově nabyté bohatství je motorem roztáčející kola ekonomiky, chrání ji před stagnací. Rozhlédněte se. Pekař produkuje rohlíky, zločinec produkuje zločiny. A ještě se při tom usmívá. Jen když přichycen se šklebí. Jako F.X. Doležal, který se svým kolorovaným tělem patří spíše mezi Maory na Nový Zéland, než do televize. Šaušpíler z podhradí. Je mnichovanství nemoc, nebo padoušství?  Pozor. Valí se na nás agresivní a lhostejné atrapy.

Zaprodanec Moskvy 9.7.2008 9:09

Re: Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Františku I., ten tvůj výkřik by se dal přeložit čtyř slov – tonoucí se stébla chytá. Pročpak ti leží Tamášovci tak v žaludku, vždyť jich podle tebe byla jen sotva tisícovka (nevěděl jsem, že 2/3 obyvatel ČR je tisícovka).

Válka v Iráku stojí životy tisíců nevinných Iráčanů a nedivím se, že Iráčané nenávidí USA. Má to však jeden důležitý aspekt. Ukazuje, že bojovat a vyhrát válku není tak jednoduché, viz. přetechnizované USA a jejich debakl v Iráku. Tyto USA jsou naším spojencem, které lhaly než vojensky přepadly Irák na základě vylhané záminky a Topolánek je chce vpustit do ČR. USA dobře vědí, že na Rusech by si vylámaly zuby a byl by to konec USA. Tak Američani jen provokují a zkoušejí, co Rusové vydrží a snaží se z nich neúspěšně dělat pitomce.

badaxe 9.7.2008 9:00

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Inu hlupec se pozná vždy a všude, tenhle výplod polovzdělance, který si přes výplach mozku rudou pěnou neuvědomí že Něvský prospekt je v Petrohradu (dříve Leningrad) a ne v Moskvě, jak se ve své slabé mysli domnívá, snad nestojí ani zato číst, tím že opsal článek z rudého práva a nahradil KSČ ODS a "Wolstrít" (jak to soudruzi podobně gramotní jako on psávali) jen ukázal že sám nic nevymyslí, podle jeho stylu by se dalo říci že odhalil své bolševické ledví :-) prostě bolšán a hlupec což se zhusta snoubí.

M. Zima 9.7.2008 8:59

Když už je řeč

o uranu, včera uteklo v  Tricastin 30 m3 uranového roztoku, část z toho je již ve dvou řekách. Pokud vím, jedná se o fabriku u Avignonu, ze které dostaly Uran jak Irán, který se na ní finančně podílel a dostával ho pravidelně se známými aférami, tak Irak a Israel.

JE 9.7.2008 8:26

Re: Re: Ať to čtu, jak to čtu,

Prosím Vás, ignorujte toho dementního a negramotného blba.

František I. 9.7.2008 8:23

Re: Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Rudí a naoranžovělí zmetíci(dnes už je jasné, že jedno jsou)mají problém. Z ohlášených třech tisícovek demonstrantů jich do Prahy nahnali sotva tisícovku, z toho ještě byla stovka novinářů.... Hořká chvilka pro Tamáše, socialistické rusofily, melouny a jemu podobné hyenky. Halt už se nědělá presence a nahrozí kádrové postihy.

Jenom 500 tun radiokativního materiálu. Už jenom toto stálo za iráckou intervenci. Jestli podobným způsobem zatajovali Amici chemické zbraně, (konec konců projektylů, připravených k plnění plynem se našlo několik stovek,)ani se nedivím, že o tom písáci nevědí nebo nechtějí vědět.

horduch 9.7.2008 8:18

Re: Ať to čtu, jak to čtu,

asi neumíš číst ,v článku se uvádí "irácká vláda prodala kanadské firmě"

Mirek F. 9.7.2008 8:12

Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Vida, zasvěcenecR^. Povídejte o té spoustě nalezených chemických ZHN, zajisté myslíte něco závažnějšího než občasný nález zapomenutého úkrytu z irácko-íránské války.

Co se uranového skladu týče, to nic tajného nebylo. Argumentace obrovskými nalezišťmi ropy coby důvodu zbytečnosti jiných zdrojů energie zdá se mi poněkud nedotaženou, ono totiž platí, že tu ropu, kterou spotřebuji sám, nemohu prodat se slušným ziskem v zahraničí.

Sk eptic us Ma ximus 9.7.2008 8:10

Ať to čtu, jak to čtu,

tak pořád mám neodbytný pocit, že Židi z USA ukradli v Iráku uran a já bláhový myslel, že kradou jen ropu.

VOS 9.7.2008 8:03

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Mas obrovskou fantasii a ubohou orientaci. Tohle neni ten clanek na ktery reagujes. Tenhle clanek je o Irackem materialu na vyrobu zbrani hromadneho niceni, ktery tam podle novin nikde nebyl. Pres 500 tun, to je poradna spetka. Krome toho tam nasli spoustu chemickych zbrani hromadneho niceni ale to se musi hledat jinde, ono by to bylo pro ctenare moc velke sousto najednou.

Branik 9.7.2008 7:56

Toto je ošklivá pomluva vrahů z vóóóĺ stríííítu

... a temnych sil ;-)

Květoslav 9.7.2008 7:52

Staré úsloví říká

Psi štěkají, ale karavana jede dál.

Karla 9.7.2008 7:16

Re: Re: Re: Chermičku v Záluží u Mostu postavili ruští zajatci-vojáci za nelidských podmínkách . . .

pokud by byl problém, tak Francie tam nějaký reaktor ráda postaví.

Zaprodanec Moskvy 9.7.2008 6:16

Prý se USA chystají hledat irácké ZHN v Íránu, nebo to bude zase nafta?

Ale to je nakonec jedno.

Kanuk 9.7.2008 5:49

Re: Chermičku v Záluží u Mostu postavili ruští zajatci-vojáci za nelidských podmínkách . . .

Beru, že se chemička na výrobu umělého benzinu jmenovala Herman Goering Werke. Ale nějak se mi nezdá, že by to byl osobní majetek pana HG. Nehádám se.

Z 9.7.2008 5:27

Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS! Toto znělo rozjásaně letní Prahou v úterý 8.7.2008. S USA na věčné časy, a nikdy jinak! provolávali v zástupech šťastní Pražané. Ať žije ODS, ať žije ODS, ať žije ODS. Ať žije věčné a nerozborné přátelství lidu USA a ČR! Ať žije Condoleezza Riceová a náš drahý kníže Schwarzenberg, ať žije náš Topolánek, ať žije náš drahý Čunek, ať žije Parkanová! Jejich přítomnost Pražané jen matně tušili, protože členové vlády byli ukryti ve zbrusu nových pancéřových automobilech Pandur, jejichž kolona rychle projížděla Prahou ke Kramářově vile z letiště Ruzyně, kde vítala Riceovou. Rozjásaní Pražané provolávali slávu naší drahé vládě, která pozvala naše drahé přátele z USA. Pražané už se těší, že americká námořní pěchota si postaví základny v ČR a sklady jaderných bomb u Jižního Města.

V ulicích Prahy statisíce slavnostně naladěných občanů vlaječkami a třepetalkami vítaly hosta z nejvzácnějších Condoleezzu Riceovou, která nechala v Praze na Evropské třídě zastavit svůj silně pancéřovaný automobil značky M1 Abrams a přes štěrbinu tankového periskopu se zdravila s Pražany, když obklopili její vozidlo a na pozdrav Pražanům nechala několikrát otáčet věž s kanónem. Pražané jí za to vděčně děkovali házením upomínkových předmětů.

Americkým radarem v Brdech zasadíme zdrcující ránu komunistickým a islamistickým uchvatitelům! Radarem a raketami na ně, jak jinak. Moskevským finančním jestřábům z Něvského prospektu přejde chuť na naši demokracii, až spatří pyšné hlavice nejdokonalejších amerických mírových raket. Tak se musí na agresora. A nepolevit. Radar v Brdech nebude poslední. Do konce vládní dvouletky naši pracující zbudují další radary v Krkonoších, v Praze 6 na Ořechovce a na Českomoravské vrchovině. Už víte, koho budete příště volit? ptal se šibalsky komentátor rozhlasu a my jsme dobře věděli jako všichni rozjásaní pracující, že to zase bude naše drahá ODS. Ať žije naše rodná strana ODS!

ctenar1970 9.7.2008 5:12

Kdyz nebyla ZHN,musi byt neco podobneho?

(Y)(Y)(Y)

68 9.7.2008 5:09

Re: Re: Re: Re: Re: Autore, naucte se pracovat se zdroji!

Tož děkuju. Pámbu vám požehnej.

Thyronx 9.7.2008 5:02

Re: Re: Re: Re: Autore, naucte se pracovat se zdroji!

Nic. Ja to delam kvuli tem reakcim. Ty jsou nekdy k nezaplaceni. ;-D

68 9.7.2008 5:01

Re: Hele Davide,

Co Barák. Ale ta Mišel! Jestli si ten párek vyvolej, bude to horší než s Mekejnem a Mekejnovou.

68 9.7.2008 4:53

Re: Re: Re: Autore, naucte se pracovat se zdroji!

Jste dříč. Co za to chcete.

Thyronx 9.7.2008 4:38

Re: Re: Autore, naucte se pracovat se zdroji!

Ja za vas tu praci rad udelam. :-)

Sarka 9.7.2008 4:34

Don't count your chickens

before they are hatched. Aneb It ain't over until the fat lady sings.

Neuvidime se sice u Filipy, ale uvidime teprve az prvni utery v listopadu! ;-)