29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

SVĚT: Česká věda díky Trumpovi rozkvete

Levicoví pokrokáři po vítězství Donalda Trumpa šílí. V zápalu boje „dobra“ proti „fake news“ a „hoaxům“, které prý stojí za jeho vítězstvím, se roztrhl kolem nás neuvěřitelný pytel lží a nesmyslů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Sorge 27.2.2017 16:15

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Nevychovaný spratek a primitiv jste Vy, neustále někoho napadáte.

J. Šimek 27.2.2017 17:30

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Ale nejsem nevychovanej hulvát, jako vy ...

R. Sorge 27.2.2017 20:24

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Ale jste nevychovanej hulvát, jenom tu štěkáte a ničemu nerozumíte.

R. Langer 27.2.2017 11:04

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Jo, občas mi tak připadá. A tímhle si rozhodně moc nepomáhá. ;-)

J. Šimek 27.2.2017 13:19

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Já si nemám co pomáhat, školy mám, v KSČ ani v STB jsem nebyl, prachů mám jak šlupek za práci, žádná šmelina, spekulace nebo politika, tydýte :o)

J. Štrobl 27.2.2017 10:13

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

To je ale zajímavé, že jsem od těch pouštních programátorů žádný softík neviděl ani o něm neslyšel? Že by tam dělali jen softík na odpalování raket?

J. Dusitko 27.2.2017 10:15

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

To víte, poušť je obrovská...

J. Šimek 27.2.2017 10:55

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Nadsázka ... o tom už jste někdy slyšel?

R. Langer 27.2.2017 11:14

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Já tomu říkám vtip. Někdy se dá možná splést s nadsázkou, ale to není tenhle případ. :-D

R. Langer 27.2.2017 11:12

Re: Centrum IVK stále v akci (i po své klinické smrti)

Jasně, pouště islámem ovládanými státy jsou vlastně takové velké Silicon Valley. :-D

No, a teď tu o Červené Karkulce.

M. Pivoda 27.2.2017 12:00

Argumentujete tím, co já jsem nikdy neřekl

Ani Česko totiž není žádné velké Silicon Valley (převažuje spíš pojem "Velká montovna"), ale i z tohoto Česka do Silicon Valley odcházejí čeští talentovaní programátoři.

Samozřejmě, Neviditelný pes není žádné vědecké fórum, ale spíše velké Demagogické fórum.

Pá, brouku.

R. Sorge 27.2.2017 12:07

Re: Argumentujete tím, co já jsem nikdy neřekl

Pá, programátore, pozdravujte v poušti ...

M. Pivoda 27.2.2017 14:44

Zkuste vysvětlit, že v Křemíkovém údolí jsou blbci

Vycházejte z toho, co udělalo americké Křemíkové údolí (nikoliv co zde říká nějaký český Miroslav Pivoda), totiž, že se přední firmy Křemíkového údolí (oblasti s největší ekonomickou přidanou hodnotou na osobu) postavily proti Trumpově omezení/zákazu vstupu do USA občanům těch zmíněných pouštních zemí.

Zkuste vysvětlit, že v Křemíkovém údolí jsou samí blbci a nedali na posouzení situace od R. Sorgeho z ekonomického pupku světa.

R. Sorge 27.2.2017 15:35

Re: Zkuste vysvětlit, že v Křemíkovém údolí jsou blbci

Vy zkuste vysvětlit, jak se žije v poušti.

D. Stirský 27.2.2017 9:12

Cizí intervence?

"Jde většinou o tzv. rozpadlé státy (failed states), kde v důsledku cizích intervencí a následných bojů se rozpadly státní struktury, země ovládají islamistické gangy a zajištění bezpečnostních požadavků, které USA ve své vízové politice vyžadují, je zcela nemožné." A kdo byl tím cizím interventem?

J. Šimek 27.2.2017 9:29

Re: Cizí intervence?

Vrazi z volstrýtu, kteří teď intrikují proti Trumpovi :o)

R. Langer 27.2.2017 11:19

Re: Cizí intervence?

Plány imperialistů zhatí programátoři z pouští boubelatí! :-D

J. Šimek 27.2.2017 14:31

Re: Cizí intervence?

Ha, ha infantil nebo už vám nastupuje demence?

R. Sorge 27.2.2017 15:32

Re: Cizí intervence?

Šimek, demente, to ani nevíte jak vypadá poušť ?

J. Vobr 27.2.2017 8:37

NETZER ZASE UTEKLA Z KLECOVÉHO LŮŽKA !!!

:-)))

:-)))

J. Dusitko 27.2.2017 10:17

Re: NETZER ZASE UTEKLA Z KLECOVÉHO LŮŽKA !!!

Jen nechte Sybilu na pokoji, je to hrdinka. Navíc má na veřejných záchodcích v metru, kde uklízí, velmi špatný signál...

M. Valenta 27.2.2017 8:29

Skromné výsledky české vědy

pane Weigel, jsou výsledkem dlouholeté "dojemné péče" českých vlád, Klause nevyjímaje. To jen tak na okraj.

J. Vlček 27.2.2017 9:03

Re: Skromné výsledky české vědy

Tim jako naznačujete, pane Valento, že úroveň oněch výsledků je mizivá. Možná kdyby se vědci nerozptylovali různými peticemi a prohlášeními, že by výsledky jejich vědecké práce byly přesvědčivější.

M. Valenta 27.2.2017 10:49

Re: Skromné výsledky české vědy

To naznačuje pan Weigel a já s ním souhlasím. A to Vaše "nerozptylování se" hodně připomíná to známé "klid na práci".

Já jen, že věda výzkum a školství je u nás léta podfinancována, čehož jedním z důsledků je tzv. česká montovna.

J. Vlček 27.2.2017 11:05

Re: Skromné výsledky české vědy

Pane Valento, věci se mají tak, že naše vědce nikdo od vědecké práce neruší, že se tedy mají věnovat tomu, čemu rozumí a nedělat ze sebe politické všeznalce. Na to jsou až příliš odtrženi od reality.

M. Valenta 27.2.2017 11:57

Re: Skromné výsledky české vědy

Pane Vlček, vědec není komická postavička z televizní komedie, ale normální občan se zájmem o dění kolem sebe.

J. Vlček 27.2.2017 13:11

Re: Skromné výsledky české vědy

Já vám to, pane Valento, neberu. Jen říkám, že politice vědec nerozumí o nic víc, než kterýkoli občan, který se jen trochu o politiku zajímá. Tečka.

M. Vondráček 27.2.2017 9:10

Re: Skromné výsledky české vědy

Každopádně vědecké kapacity z Lybie to moc nevylepší . A kdyby se představitelé vědeckých institucí věnovali více vědě než politice, tak by také vypadalo s vědou lépe ...

M. Valenta 27.2.2017 10:54

Re: Skromné výsledky české vědy

Věda, výzkum a školství jsou u nás dlouhodobě podfinancovány. Známý fakt.

J. Vlček 27.2.2017 11:14

Re: Skromné výsledky české vědy

To ještě neznamená, že ze sebe vědci mají dělat všeznalé celebrity a z toho titulu se montovat do politických záležitostí, kterým rozumí stejně, jako ten, kterému chtějí radit, jak se má v dané situaci zachovávat.