3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

SVĚT: Bém - pochyby trvají

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Horolezec 21.5.2007 0:46

Bém prý na Everestu nebyl.

Zaslechl jsem informaci, že Bém n a Everestu vůbec nebyl, ale podstupuje protikokainovou léčbu. Fotografie na nichž je "Bém" ho ve skutečnosti nezachycují. Je na nich nějaký Slovák.

Frank 21.5.2007 0:44

Omrzlina

Proboha, naštěstí je to jen malíček. Horší by bylo, kdyby mu omrzlo jeho obočí. Rádio Jerevan hlásilo, že Bém , převlečený za  místního  Šerpu zkoumá, jak zabránit pražským taxikářům ve zlodějně. Takže už vlastně pracuje a dovolenou si nechá na nějakou exotickou zemi.

doxa 21.5.2007 0:20

Počkejte pár dnů, až se vrátí

Jistě uspořádá tiskovku a tam se ho zeptáte

SUMO 21.5.2007 0:55

Re: Počkejte pár dnů, až se vrátí

NO COMMENT ;-D;-D;-D

Prozretelnost 21.5.2007 0:07

My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

Ze vseho nejvice pouta pozornost absence fotografii. Dnes, v dobe MMS ...

Prozretelnost 21.5.2007 0:13

Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

http://everestnews.com/everest2007/bemeverest05202007.htm

strejda pedro 21.5.2007 1:34

Re: Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

jak spravne poznamenal autor tohoto clanku, everestnews pouze rika, ze pavel bem byl se dvema serpy na vrcholku mt. everestu, avsak neodvolava se na jediny zdroj. jakozto novinar, ktery uz par desetileti vykonava sve remeslo v severoamerickych sdelovacich prostredcich, musim dodat, ze informace o tom, odkud zpravu mam, se povazuje za bezpodminecnou. nerikam ani tak, ale ani jinak, ale cely ten vylet pane primatoruv mi prijde za zcela prapodivny ...

Rudolf 21.5.2007 2:10

Re: Re: Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

A jé...Zase jeden novinář: Neříkám tak, ale ani jinak, ale na má slova dojde.

aquagenic 21.5.2007 3:51

Re: Re: Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

Autor tohoto článku plácá blbosti. Zpráva o Bémově výstupu je naprosto stejná, jako zprávy o výstupech jiných horolezců. Včetně odkazů.

Bém je mi totál ukradenej, ale bláboly novinářů nebo těch, kteří si na ně hrají mi docela serou.

strejda pedro 21.5.2007 4:17

Re: Re: Re: Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

muj milej vodniku (na toho si, tusim, latinsky hrajete), vy jste ten clanek asi necetl ...kdybyste ho totiz cetl, zjistil byste, ze autor klade radu velice zavaznych otazek. treba tu, co znamena ta podpora, kterou vyprave (udajne) poskytuji soukrome firmy, kdyz, alespon na povrch, neni videt, ze by z toho neco mely. nebo co to bylo za reci o zviditelneni prahy a ceske republiky ... kde to je? kam se to podelo? to jsou otazky stejne dulezite jako je ta, kde je ve zprave na everestnews, jiz tady autor ostatne citoval, jak nekdo spravne poznamenal, tedy, kde je v te zprave odkaz na zdroj, odkud ta zprava pochazi?

MUDr Jiří Kilian 21.5.2007 6:52

Re: Re: Re: Re: Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

Já si myslím, že zdrojem je sám primátor, nebo jeho asistentka nebo MF DNES

rtrtyrty 21.5.2007 15:23

Re: Re: Re: Re: Re: My chceme verit. Vzdyt to pisou v novinach

Mily Pedro, ty otazky v clanku jsou skutecne velmi zavazne, ani kvuli tomu nemuzu spat. Nevim, jak u Bema, ale normalne ta podpora vypada tak, ze firma venuje spacak a lezec musi v tom spacaku udelat aspon tri fotky. A moje devce, kdyz mu je v noci zima, tak resi, jestli si ho ma koupit taky, ale asi nejaky levnejsi model, protoze 12 tisic za spacak je opravdu hodne. Nebo nejaka jina firma da prachy a horolezec musi mit nasivku na bunde, jeste lepe na cepici. Projdi si web te divciny co byla nahore den pred Bemem (klarapolackova.cz) a vsimnes si, jak casto pise v clancich o hodinkach a jak casto se s nimi nechala vyfotit. Kdyz uz tu nekdo v diskuzi zminoval Petra Hamora, tak docela extremem byla slovenska expedice na Everest zneuzita HZDS, viz slavny clanek "Na Evereste zavlala vlajka HZDS" nebo tak nejak. Takhle ta podpora vetsinou vypada.

A ze nejsou verohodne citace. Vzpomente si na nejaky vetsi kopec, na kterem jste byl a na ktery vas ten den slo tak padesat az sto. Vsimnul jste si, jestli mezi nimi byl i prazsky nebo nejaky jiny primator? Jak sel rychle? V kolik rano vyrazel? Dosel az nahoru? Otocil to? Jo vy jste nepoznal, ze to byl pan primator nekde v Rusku nebo v Polsku nebo tam nekde a tak jste si ho nevsimal? No jo no.