29.5.2023 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tonevadí 16.4.2008 18:00

"... od roku 1947 v ramci moznosti dodrzuje zenevske konvence"

Milé "K", možná, že bys nám měl trochu objasnit to "v rámci možností".  Není to tím. že to v tom Izraeli dost přeháněj s tim "dodržováním"? Možná, že proto dostali tolik těch rezolucí od OSN ze Ženevy a pak z New Yorku? Ale oni si s těma rezolucema, ty víš asi co? 

Ale když rezoluce na Saddáma (a někdo tam v NY dost tlačil na pilu), tak to se rozkatíme hněvem spravedlivým, že?  

zdeněk 16.4.2008 17:59

ministryni

zdeněk 16.4.2008 17:59

problém je ten že žid vždy upřednostňuje žida

Ostatně kdyby tehdy paní ministrini ti srbové vydali němcům, možná by žádná válka v roce 1999 nebyla, ona se dosti angažovala.... Tohle mi připadá jako nevděk.

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:58

Re: Co nam rikal nas farar !

Avalone, plácáte pitomosti... Moc nechápu, co z toho máte...

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:57

Re: udělám bychu že opět vztoupím do diskuse ale jedna poznámka....

No, ono to s tím Jerichem bylo kapánek jinak... Ono je už dost dlouho zřejmé (archeologové, historici), že to Jericho bylo v době příchodu Židů už mrtvé město v rozkladu... o to se postaral už někdo před Židy ;-)  Ono není dobré brát Starý zákon jako historickou knihu - on vzniknul na společenskou objednávku, stejně jako třeba u nás Staré pověsti české ;-)

Sarka 16.4.2008 17:55

To je fakt, je to hruza:

i kdyz - totez se da rici treba..... o Cesich:

kolikpak kolaborantu a zradcu se da napocitat v nasich vlastnich radach - od sereho davnoveku po dnesek? Samozrejme ze to svedci o nasem mimoradne spatnem a "jinem" narodnim charakteru, protoze "slusne narody" nikdy zadne takove jedince ve svych radach nemaji, ze?

Tak tedy, abych Vas parafrazovala: "Cecha bych za přítele asi nechtěl, protože pokud bych nejednal v zájmu jeho národa, zradil by mě".

Jo aha, tady je ten rozdil: oni ti Cesti kolaboranti a zradci casto jednali primo proti zajmum vlastniho naroda, v tom asi bdue ten podstatny rozdil.

Avalon 16.4.2008 17:55

Co nam rikal nas farar !

Cikani a Zide jsou vlastni bratri maji spolecny puvod a oba jsou cizopasnici, zlodeji a vrazi. Jejich geny rikaji, ze jsou pod urovni pavianu, neco jako meziclanek mezi opici a certem. Ve vyvoji vesmiru maji jeste miliony roku pred sebou aby se stali clovekem.

Sionisticka zidovina je ciste fanaticka sekta zbloudilych dusi, kterou ma pod patronatem Dabel Jahwa a jeho pomocnik Moloch .

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:53

Re: Re: Re: Američtí křesťané podporují Izrael

No a? Já takynemám s Izraelem jako státem vcelku žádný problém... jen proto nemusím  být slepý a žrát každou zmanipulovanou "historii". Zrovna tak nemám problém s Židy jako takovými, nakonec dost je jich mezi mými přáteli... ale někteří "taky Židé" mě jsou značně proti srsti. Ostatně jsou zpravidla proti srsti i těm mým židovským přátelům ;-D

zdeněk 16.4.2008 17:52

udělám bychu že opět vztoupím do diskuse ale jedna poznámka....

Co se týče židů a jejich dějin mám určité výhrady. Když židé

dobývali jericho, jedna žena Rachel ukryla židovské špehy. Ti se jí potom

odměnili tak že ji nechali žít(ostatní pozabíjeli)

Když jedna Srbská rodina ochránila Madeleine Albrightovouza 2 světové války tak tato osoba vedla válku proti srbsku v roce 1999.... Nevím už v jakém roce, ale přijela k nám aby nám zakázala obchod s Iránem. Neměla žádnou pravomoc zde rozhodovat, přesto se k nám chovala jako ke kolonii, jako k těm co musí poslouchat. Nechovala se k nám jako k partnerům.

Židé prostě mají jinou morálku a čest než většina ostatních národů. Dělají vše pro to aby jejich jednání pomohlo židům, pomoc židovi je nad pomoc příteli. Žida bych za přítele asi nechtěl, protože pokud bych nejednal v zájmu jeho národa, zradil by mě. Psali o tom Neruda, Havlíček a jiní...

Rostislav Zídek 16.4.2008 17:48

Re: Re: kopretino,

Přeji Vám hodně vytrvalosti. Ona se opravdu stokrát opakovaná lež stává pravdou. Příležitostně Vám pomohu ve Vašem úsilí.

Poloněmec 16.4.2008 17:48

Re: Kopretino to má být argument?

Nediskutujte, britské koruně nepatřil, tedy neměla ve vlastnictví ve smyslu vlastnické triády, ani  dumum půdy, obdobně francouzská republika ve svém mandátu. Lze říci, že britské mandátní úřady přímo administrovaly jen bývalý otomanský majetek. I kdybychom pokládali ten "veřejný a ostatní" majetek podle slavné mapy OSN z roku 1945 za korunní, a to je nesmysl,  nedostali bychom se k 71 %.

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:47

Re: Co Zid:

No já jsem jen zvědav, jak se k té cenzuře postaví někteří ti vyvolení vykladači ;-P

Sarka 16.4.2008 17:44

Co Zid:

Sionsky Mudrc je to ;-D ;-D ;-D

K 16.4.2008 17:44

Malinky rozdil je, ze zatimco israel se neridi vyroky z bible......

.... a od roku 1947 v ramci moznosti dodrzuje zenevske konvence a sve arabske obyvatlestvo nijak viditelne nediskriminuje, ve vetsine muslimskych statu prevladaji "ve stamilionovych prostych masach" pogromisticke nalady proti nemuslimum naprogramovane dle tech nejagresivnejsich sur koranu.  Bad luck. 

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:40

Re: Tomasi, treba cenzor nerad teologicke

Nikoliv, cenzor je taky Žid... vysvětlení je zcela prosté ;-P

K 16.4.2008 17:39

Re: Carter by do Gazy jit mel pokusit se neco dojednat s psychopaty.....

...kteri zacali nedavno v televizi propagovat dobyti Rima a nasledne cele evropy a ameriky. Nastesti realne moznosti Hamasu se omezuji "jenom" na bombardovani civilistu v Siderotu a terorizovani a vrazdeni vlastnich spoluobcanu.   To druhe je bohuzel typicke pro vetsinu muslimskych arabskych statu.

Tragedii Palestincu je, ze si neumeji priznat, ze puda, kterou prodali za nemale penize nadacim barona Rotschilda jim uz opravdu nepatri.  Dalsi tragedii je ze neumeji prohrat valku. Respektive neumeji prohrat nekolik valek za sebou.  Sympatiim  k "hrdinnemu" bombardovani civilistu a pak kvilu a horekovani pri odvetnych akcich se nelze nedivit.   

Tragedii arabu je jejich "solidarita".  Irak vyhnal po roce 1947 cca pul milionu zidu a vicemene zrekviroval jejich nemale majetky.  Na oplatku milostive dovolil pristehovani 1124 palestinskych rodin - ktere jsou uz davno pryc.  Nejvetsi zrada arabske veci je zminit se o moznosti povolit pristehovani par palestincu k severnimu Eufratu - kdyby si tam nedejboze  zvykli, kdo by pak bojoval proti israeli?

Sarka 16.4.2008 17:38

Tomasi, treba cenzor nerad teologicke

debaty? ;-D ;-D ;-D

kopretina 16.4.2008 17:38

Re: Co říká Korán?

"Zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy" (súra 9:5). "Když se setkáte s nevěřícími, stínejte jim hlavy, dokud mezi nimi nezpůsobíte dostatečné krveprolití. Pak je spoutejte pevnými okovy.Pak bude čas na omilostnění a výkupné" (súra 47:4). "Když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte" (súra 47:4-5), "zloději a zlodějce utněte ruce v jejich odplatu za to,co provedli" (súra 5:38), "Cizoložnici a cizoložníka zbičujte každého z nich sto ranami" (súra 24:2). "Vy, kteří věříte! Neberte si židy a křesťany jako přátele, neboť oni jsou přátele jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten se stane jedním z nich a Bůh nepovede lid nespravedlivý" (súra 5:56), "Bojujte proti těm, kteří nevěří v Alláha, ani v soudný den ani nezakazuji to, co zakázal Alláh a jeho posel, a proti těm, kteří neuznávají náboženství pravdy mezi lidmi jeho posel, a proti těm, kteří neuznávají náboženství pravdy mezi lidmi cítit poddáni" (súra 9:29).

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:36

Copak?

Cenzor se pomátl? Právě skokem zmizelo cca 50 příspěvků :-/

čtenář 16.4.2008 17:36

Re: Jimmy Carter, ten co sjednal první mír Egypt-Izrael, nebyl vpuštěn okupanty do Gazy

:-)  Pokud se Kártr schází s hamásy a hamásové mají jako ústřední heslo zničení Izraele, tak Izrael se nemá s Kártrem o čem bavit.  :-)  Celkem dost jednoduchá zápletka, ne ?

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:34

Re: Re: Co říká Korán?

Tím jste ovšem ten Skeptikův výrok nijak nezametla - jen jste vykřikla "a vy zase bijete černochy!";-D

Skepticus Maximus 16.4.2008 17:33

Co říká Bible.

Deuteronomium 3,6

Vyhubili jsme je jako klatá, jako jsme učinili chešbónskému králi Síchonovi; vyhubili jsme každé město jako klaté, muže, ženy i děti.

Deuteronomium 20,14

Ale ženy, děti a dobytek i vše, co bude v městě, všechnu kořist z něho si ponecháš jako lup. Budeš užívat kořisti po svých nepřátelích, kterou ti dal Hospodin, tvůj Bůh.

Deuteronomium 2,34

V oné době jsme dobyli všechna jeho města, vyhubili jsme každé jeho město jako klaté, muže, ženy i děti; nenechali jsme nikoho vyváznout.

kopretina 16.4.2008 17:32

Re: Re: Američtí křesťané podporují Izrael

To jen vyvracím, že všichni lidé nenávidí Izrael. Američtí křesťané Izrael podporují.

Zvědavec 16.4.2008 17:29

Re: Re: Re: Re: Rezoluce OSN

Jak hlasoval totalitární Sovětský svaz a jeho poskoci?

kopretina 16.4.2008 17:29

Re:Američtí křesťané podporují Izrael

http://eretz.cz/content/view/5581/

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Země Izrael měla v minulosti hodně vlastníků

Jak už jsme si řekli, ani Židé tam nebyli první - takže jste to zkusila, ale neuznává se ;-)

Sarka 16.4.2008 17:22

Bobanku, ani nevite, jakou jste mi

udelal radost: nic mne nepotesi vic nez vedomi,  jak hluboko lezim v zaludku lidem Vaseho razeni.

Have a nice day!

:-):-):-):-)V:-):-):-):-)

Sarka 16.4.2008 17:20

Nikoli, mile ergo:

povezte mi hezky, co tvrdim ja. Jo, a nezapomente prehanet, ano?

Co se tyce Vaseho "argumentu" o tom, ze Evropane v drtive vetsine povazuji Izrael za nebezpecnejsi nez Severni Koreu, to je nesporny fakt. Povazuji. Otazka je ( a v tom je ten nazor - mimochodem, mrknete se do slovniku na vyznam slova nazor, pomuze to, na mou dusi) O CEM TO SVEDCI.

Tomáš Fuk 16.4.2008 17:18

Re: Američtí křesťané podporují Izrael

No a? ;-D