Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Stein

16. 4. 2008 22:08
Cenzor maze prispevky

cilevedome a dlouhodobe.Je to zkratka proto, protoze se blizi zaverecne rozuzleni historickeho podvodu, ktery zidovsti bankeri spachali na gojimech celeho sveta, Araby nevyjimaje.Cim vice jejich dolar slabne, tim aktivnejsi je cenzor ve snaze odvratit neprijemnou pravdu.

0 0
možnosti

Mephisto

16. 4. 2008 22:23
Re: Cenzor maze prispevky

Tak tohle je klasika :))) Trocha tajemna, nejasne narazky, nic konkretniho. Pocet argumentu - nula.

0 0
možnosti

Mephisto

16. 4. 2008 21:24
Cenzura

Já jsem si žádné cenzury nevšiml. Pokud někdo z redakce smaže sprosté urážky, výroky typu, že "židé jsou zloději a parazitní etnikum" jako psal např. Avalon v 18:35, tak v tom nevidím naprosto žádný problém.

Nikdo nikomu nebrání založit si svůj vlastní web nebo blog, a tam urážet koho chce do sytosti. Může se pak na takto založených svých stránkách scházet se sobě podobnými.

Neviditelný pes je nicméně soukromé médium, a na svých stránkách si může stanovit pravidla jaká chce. To, že ta pravidla jsou stanovena VELICE benevolentně plyne například i z toho, kolik lidí zde dlouhodobě diskutuje.

0 0
možnosti

Mephisto

16. 4. 2008 21:34
Re: Cenzura

Obecně vůbec nechápu, jaké mají příspěvky Skeptika Maxima a dalších, jemu podobných, vůbec smysl.

Jaký má smysl psát, že "židé ukradli zemi, ve které teď žijí"? Kopretina zde uvedla naprosto jasné argumenty: 71% dnešního Izraele patřilo Britům. Ti toto území sice mohli dát arabům, ale neudělali to, a dali ho prostě židům. Toto území od té chvíle tedy patří Židům, to dá přece rozum! Proč se tuhle prostinkou úvahu nikdo nepokusil zpochybnit, a místo toho jen sprostě nadává a do omrzení opakuje, že prostě "židé svoji zemi ukradli"???

Celá tahle diskuze mi nápadně připomíná nekonečné debaty kreacionistů s evolucionisty... Tam také jedna strana (ta kreacionistická) prostě neposlouchá argumenty protistrany, a pořád si do omrzení mele svou...

0 0
možnosti

Luděk

16. 4. 2008 21:22
LE CHAIM IZRAEL

SHALOM IZRAEL, SHALOM JERUSALEM ;-)

0 0
možnosti

Vodník

16. 4. 2008 20:38
Být místním censorem

...začnu censurovat kopretinu: její příspěvky totiž diskreditují israelskou kausu. Nechal bych ji psát leda články, ale do diskusí bych ji nepouštěl! To je chvílemi opravdová parodie na sionismus, že mě už napadlo, jestli to není skrytá antisemitka, která jsem přichází zesměšňovat sionistickou argumentaci. Že jí zdejší smečka zavilých sionistů soustavně tleská ve mně vyvolává údiv. I užiteční idioti by měli mít nějakou úctyhodnější schopnost (pseudo)argumentace! 8-o

0 0
možnosti

kopretina

16. 4. 2008 21:11
Re: Být místním censorem

Já píši jen fakta, nemusí se Vám to líbit, to je však jediné, co s tím můžete dělat. Nikoho neurážím, píši nevyvratitelná fakta. Jistě jste si pročetl dnešní diskusi. Redakce má mazat vulgární a rasistické příspěvky. Což já nesplňuji, nepíši ani vulgárně ani rasisticky. Jsem sionistka, to ano, mám ráda Izrael. Vy můžete mít samozřejmě názor opačný, neberu Vám jej. :-)

0 0
možnosti

zdeněk

16. 4. 2008 19:25
to nám teda ubylo příspěvků

8-o8-o8-o8-o

0 0
možnosti

Tomáš Fuk

16. 4. 2008 19:37
Re: to nám teda ubylo příspěvků

Já fakt nevím, proč si to tu hraje na První český ryze internetový deník ?  Proč tam tedy místo Barta nedají Davidovu hvězdu, nenazvou to Neviditelný Ahasver, nedají do tiráže, že vstup pouze pro Židy? Do diskuse si můžou udělat vstup jen prověřeným registrovaným spoluvěrcům... Pořád lepší, než tahle trapná hra na médium pro všechny a ubohé cenzurní akce...  :-/

0 0
možnosti

Avalon

16. 4. 2008 18:35
ENICKA ZLOCINOST - stare prislovi

Za mensimi kradezi hledej cikana !

Za velkymi zlodejnami Zida !

Tato dve nizka parazitni etnika kradou jiz po staleti !

0 0
možnosti

čtenář

16. 4. 2008 18:41
Re: ENICKA ZLOCINOST - stare prislovi

Tobě nějakej Žid vošukal starou, co ?  ;-D

0 0
možnosti

Avalon

16. 4. 2008 18:27
Problematicke etnikum

Videli jste ten stary cesky film jak  ten Zid prijde do bohate vesnice a za rok Zid zbohatne a vesnice zchudne ? Podobne tomu bylo i po r. 1989  kdy  cesti Zide se spolu se zahranicnimi Zidy  vrhli jak hyeny na korist po sametove estrade a ujali se pozic v politice,financnictvi , medicich , kulture a pod. Byli to prave oni kteri se nejvetsi merou podileli na moralni devastaci zeme a rozkradani majetku Ceskeho Naroda v radech sta miliard.

Proste kam se tato celadka nahrne  je to vzdy pohroma o problem  a  proto je nutno temto parazitum zatnout tipec !!

0 0
možnosti

zdeněk

16. 4. 2008 18:30
jak se ten film jmenoval?

0 0
možnosti

čtenář

16. 4. 2008 18:23
: - ))))

Pablb Avalon: "Cikani a Zide jsou vlastni bratri maji spolecny puvod.."  -  tak tp tě milý Árijče musím dost trpce zklamat. Cikáni (Romové) jsou indoevropské rasy, stejně jako Němci a Češi (abych jmenoval jen některé). Jsou to nefalšovaní Árjamaní s jazykem hodně blízkým bengálštině. Jseš velký etnograf a etnolog. A ozdoba tohoto světa.  ;-D  ;-D  ;-D 

0 0
možnosti

Avalon

16. 4. 2008 17:55
Co nam rikal nas farar !

Cikani a Zide jsou vlastni bratri maji spolecny puvod a oba jsou cizopasnici, zlodeji a vrazi. Jejich geny rikaji, ze jsou pod urovni pavianu, neco jako meziclanek mezi opici a certem. Ve vyvoji vesmiru maji jeste miliony roku pred sebou aby se stali clovekem.

Sionisticka zidovina je ciste fanaticka sekta zbloudilych dusi, kterou ma pod patronatem Dabel Jahwa a jeho pomocnik Moloch .

0 0
možnosti

Tomáš Fuk

16. 4. 2008 17:58
Re: Co nam rikal nas farar !

Avalone, plácáte pitomosti... Moc nechápu, co z toho máte...

0 0
možnosti

zdeněk

16. 4. 2008 17:52
udělám bychu že opět vztoupím do diskuse ale jedna poznámka....

Co se týče židů a jejich dějin mám určité výhrady. Když židé

dobývali jericho, jedna žena Rachel ukryla židovské špehy. Ti se jí potom

odměnili tak že ji nechali žít(ostatní pozabíjeli)

Když jedna Srbská rodina ochránila Madeleine Albrightovouza 2 světové války tak tato osoba vedla válku proti srbsku v roce 1999.... Nevím už v jakém roce, ale přijela k nám aby nám zakázala obchod s Iránem. Neměla žádnou pravomoc zde rozhodovat, přesto se k nám chovala jako ke kolonii, jako k těm co musí poslouchat. Nechovala se k nám jako k partnerům.

Židé prostě mají jinou morálku a čest než většina ostatních národů. Dělají vše pro to aby jejich jednání pomohlo židům, pomoc židovi je nad pomoc příteli. Žida bych za přítele asi nechtěl, protože pokud bych nejednal v zájmu jeho národa, zradil by mě. Psali o tom Neruda, Havlíček a jiní...

0 0
možnosti

Sarka

16. 4. 2008 17:55
To je fakt, je to hruza:

i kdyz - totez se da rici treba..... o Cesich:

kolikpak kolaborantu a zradcu se da napocitat v nasich vlastnich radach - od sereho davnoveku po dnesek? Samozrejme ze to svedci o nasem mimoradne spatnem a "jinem" narodnim charakteru, protoze "slusne narody" nikdy zadne takove jedince ve svych radach nemaji, ze?

Tak tedy, abych Vas parafrazovala: "Cecha bych za přítele asi nechtěl, protože pokud bych nejednal v zájmu jeho národa, zradil by mě".

Jo aha, tady je ten rozdil: oni ti Cesti kolaboranti a zradci casto jednali primo proti zajmum vlastniho naroda, v tom asi bdue ten podstatny rozdil.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz