25.3.2023 | Svátek má Marián


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kopretina 16.4.2008 23:36

Re: Soudruhu Steine

Soudruhu Steine lžete. Bolševici podporovali muslimské státy od roku 1948-1989. Přestaňte lhát, soudruhu.

kopretina 16.4.2008 23:42

Re: Bolševici Izrael nenáviděli

a i bolševici židovského původu nebyli sionisté, byli velcí antisionisté. To soudruh Stein zapomněl zmínit.

K 16.4.2008 22:17

Bludy o "kradezi pudy" jsou sice rozsirene......

...ale absolutne nepravdive.  Pudu v Palestine - prevazne neurodnou - kupovaly hromadne zidovske nadace za penize Rotschildu jeste za Turku.

Od te doby se "symapiticti palestinci" mezi sebou navzajem hromadne vyvrazduji - chudsi palestinci vyvrazduji ty bohatsi, kteri prodali pudu zidum.  Toto plati dodnes a ocividne by to platilo, i kdyby se vsichni zide zvedli a odstehovali treba do Kanady..... 

Dalsi cast israelske pudy byla turecka statni. Diky "pokrokovosti" islamu a islamskych statu valna vetsina kocovniku byla a je bezzemci - statni vlastnictvi pudy je tradicni prostredek islamskych despocii jak drzet obyvatelstvo u huby.  Bohuzel se stejnym dopadem jako statni vlastnictvi pudy v SSSR - puda je totalne devastovana a neni schopna uzivit ezplozivne se mnozici obyvatelstvo. 

Pripady ze by Israel nekomu pudu "ukradl" mozna existuji - ale jestli ano tak velmi ridke a nedaji se prakticky dohledat (viz Shebaa Farms). Naopak israel prodava pudu i svymn arabum.  Reci o "kradezich" jsou propagandisticke antisemistske blaboly.   

zdeněk 16.4.2008 22:28

kopretina zde psala že židé

vlastnili před vyhlášením nezávislosti jen 9% procent půdy.

Rozhodující část půdy tedy patřila státu, nejdříve Turkům a posléze Angličanům. Myslím že na toto by se mělo upozornit.

Turci by nikdy nedali státní půdu kompletně do rukou židů.

Lomikamen 16.4.2008 22:44

Re: Bludy o "kradezi pudy" jsou sice rozsirene......

Vy jste hloupy agitator. Zidi se nikdy netajili tim, ze Golany okupuji kvuli zdrojum vody. Ale ono na vas dojde.

kopretina 16.4.2008 23:43

Re: Re: Bludy o "kradezi pudy" jsou sice rozsirene......

Židé Golany okupují z bezpečnostních důvodů.

Stein 16.4.2008 22:08

Cenzor maze prispevky

cilevedome a dlouhodobe.Je to zkratka proto, protoze se blizi zaverecne rozuzleni historickeho podvodu, ktery zidovsti bankeri spachali na gojimech celeho sveta, Araby nevyjimaje.Cim vice jejich dolar slabne, tim aktivnejsi je cenzor ve snaze odvratit neprijemnou pravdu.

Mephisto 16.4.2008 22:23

Re: Cenzor maze prispevky

Tak tohle je klasika :))) Trocha tajemna, nejasne narazky, nic konkretniho. Pocet argumentu - nula.

ergo 16.4.2008 22:43

Re: Re: Cenzor maze prispevky

že raketově padá dolar - to není argument? Kdyby Amíky ekonomicky nedrželi soudruzi z Číny, tak jsou dávno v pr..li (i ti soudruzi i ti Amíci).

MK 16.4.2008 23:33

Re: Cenzor maze prispevky

Tak nám tu "pravdu" řekni.;-O

Mephisto 16.4.2008 21:24

Cenzura

Já jsem si žádné cenzury nevšiml. Pokud někdo z redakce smaže sprosté urážky, výroky typu, že "židé jsou zloději a parazitní etnikum" jako psal např. Avalon v 18:35, tak v tom nevidím naprosto žádný problém.

Nikdo nikomu nebrání založit si svůj vlastní web nebo blog, a tam urážet koho chce do sytosti. Může se pak na takto založených svých stránkách scházet se sobě podobnými.

Neviditelný pes je nicméně soukromé médium, a na svých stránkách si může stanovit pravidla jaká chce. To, že ta pravidla jsou stanovena VELICE benevolentně plyne například i z toho, kolik lidí zde dlouhodobě diskutuje.

Mephisto 16.4.2008 21:34

Re: Cenzura

Obecně vůbec nechápu, jaké mají příspěvky Skeptika Maxima a dalších, jemu podobných, vůbec smysl.

Jaký má smysl psát, že "židé ukradli zemi, ve které teď žijí"? Kopretina zde uvedla naprosto jasné argumenty: 71% dnešního Izraele patřilo Britům. Ti toto území sice mohli dát arabům, ale neudělali to, a dali ho prostě židům. Toto území od té chvíle tedy patří Židům, to dá přece rozum! Proč se tuhle prostinkou úvahu nikdo nepokusil zpochybnit, a místo toho jen sprostě nadává a do omrzení opakuje, že prostě "židé svoji zemi ukradli"???

Celá tahle diskuze mi nápadně připomíná nekonečné debaty kreacionistů s evolucionisty... Tam také jedna strana (ta kreacionistická) prostě neposlouchá argumenty protistrany, a pořád si do omrzení mele svou...

Vodník 16.4.2008 21:41

Ale jděte! Takhle podrazit kopretinu!

Toto území od té chvíle tedy patří Židům, to dá přece rozum!

Kopretina tu už několik let tvrdí, že země Israel patří Židům odnepaměti! Britské darování na tom nic nemění.:-D

71% dnešního Izraele patřilo Britům. Ti toto území sice mohli dát arabům, ale neudělali to, a dali ho prostě židům.

I s těmi Araby, co tam po generace žili. Jak ruští feudálové - statek a 20 duší. Jenže ty arabské "duše" nejsou mužici a neakceptovaly to.

Mephisto 16.4.2008 21:54

Re: Ale jděte! Takhle podrazit kopretinu!

Jsem si jistý, že Kopretina nic podobného netvrdí :) V době, kdy 71% dnešního Izraele patřilo Britům, tak nepatřilo židům, to dá rozum. Kopretina nikdy nepsala nic jiného. Pokud psala o dřívějších majetkových poměrech, určitě to do patřičného časového horizontu taky zasadila, a je teda zcela zřejmé, že se to nevztahuje na období, kdy území patřilo Britům.

Mephisto 16.4.2008 21:59

Re: Ale jděte! Takhle podrazit kopretinu!

"I s těmi Araby, co tam po generace žili. Jak ruští feudálové..." Ale jděte! :) Odkdy se změnou vlastnických vztahů k určitému území musí souhlasit všichni jeho obyvatelé?! To by pak v praxi vůbec nemohlo k takové změně vlastníka dojít! :) Pokud se obyvatel vůbec někdo ptá (a přiznejme si, žijeme v reálném, nikoliv ideálním světě, není tomu tak vždy) pak rozhoduje většina hlasů obyvatel nebo třeba zákonodárců... nikdy není potřeba, aby souhlasili všichni...

K 16.4.2008 22:21

Technicka poznamka - vetsinu pudy KOUPILY pro zidy od Palestincu nadace

Rotschildu.   Palestinci by se meli smirit s tim , ze puda, kterou jejich bratrici PRODALI jim uz asi nebude rikat pane........

mik 16.4.2008 23:07

Re: Technicka poznamka - vetsinu pudy KOUPILY pro zidy od Palestincu nadace

R^

kopretina 16.4.2008 23:33

Re: Ale jděte! Takhle podrazit kopretinu!

Vodníku, já jsem psala o majetkových poměrech-Židé vlastnili 9% půdy, Arabové 3% půdy, 17% tvořila opuštěná země a 71% půdy vlastnila britská koruna. Tato půda přešla do vlastnictví Izraele.

Vodník 16.4.2008 23:42

Re: Re: Ale jděte! Takhle podrazit kopretinu!

No Vy jste hlavně (vždycky) psala o tom, že Židé mají na Israel právo, protože to je jejich země, žili tam odjakživa, nepřetržitě a měli tam kdysi svůj stát. Kdokoli psal něco jiného, byl islamofašista a omílal muslimskou propagandu...:-/

kopretina 16.4.2008 23:45

Re: Re: Re: Ale jděte! Takhle podrazit kopretinu!

Tak podle mého názoru Židé mají na Izrael nárok z důvodů, že tam kdysi měli svůj stát a jak píšete, žili tam nepřetržitě. Vy s tím souhlasit nebudete, na to máte právo.

K 16.4.2008 22:03

Vetsinu zidovske pudy v Palestine koupili jeste za Turku Rotschildovi nadace....

...a to za docela solidni penize. 

Tragedie Palestincu je to, ze si stale nemohou uvedomit, ze puda kterou jejich bratri prodali jeste za Osmanu prodali Rotschidlovi jim uz proste nepatri. 

Zaliba v Palestincich je projev jakehosi romantismu a bludu o "uslechtilych divosich" versus zkazena kolonialisticka zapadni civilizace.  Problem je v tom, ze uslechtili divosi, jimz dodrzovani ramadanu apod prakticky brani zapojeni se do sofistikovanejsich pracovnich procesu zaroven touzi zit na urovni ropnych sejku.  Ropni sejkove ani Iran vsak palestince z ruznych duvodu u sebe nechteji. 

Na druhe strane vsak u palestincu podporuji ruzne fanaticke a psychoticke ozbrojene skupiny.  S celkem jasnym dopadem - kazda mela na strednim vychode zveda cenu ropy. Pri nizsich cenach ropy by se napr iransky socialisticko-nabozensky rezim zhroutil.   

Vodník 16.4.2008 21:37

Re: Cenzura

Když smaže censor příspěvky, jako byl ten Avalonův, je všechno v pořádku a podle disclaimeru. Ale censor už nemaže podobné výroky o Arabech, muslimech nebo cikánech. Zato maže jinak slušné ale kritické komentáře na adresu Israele a jeho politiky. Takže je mi líto, nemáte pravdu.

Na Psu diskutuje tolik lidí a tak dlouho, protože má dlouhou tradici a je to nejznámější internetový diskusní prostor v českém jazyce. A i přesto ho kvůli censuře řada letitých diskutérů opustila a mnozí udělali to, co navrhujete: založili si vlastní blogy. Tento trend se v posledních letech šíří, výsledkem jsou desítky a stovky osobních blogů, kde diskutuje pár lidí, většinou kolem deseti. Je to roztříštěné a diskuse váznou.

Sowfiw 16.4.2008 23:08

K nevire,

souhlasim s Antoninem Vachou, zakladaji si vlastni blogy, kde diskutuje par debilu, ani ne tech deset o nichz se zminuje Antonin. Staci se podivat na Vrbu jeho ideoveho souputnika Alexije Juchylky, tam je asi 6 gerontu, jez spoluje nenavist k Zidum a Americe, zrovna dnes  tam zase  davaji pruchod svemu zidozroutstvi. Dalsim problemem jsou grafomani, jako je napriklad Antonin  Vacha sam, Zplodi- li obcas nejaky tupy clanek, musi  ho dat na nekolik blogu soucasne, asi aby ukazal, jak hodne publikuje. Pak ma pet prispevku na kazdem  z blogu chytrak jeden.;-D

Vodník 16.4.2008 23:52

Tady máte, kopretino, další klasickou ukázku příspěvku...

...který by podle disclaimeru měl zmizet. Místo toho zmizí příspěvky Skeptika a časem, počítám,  i erga, Steina, Lomikamene...(Y)Rv

kopretina 16.4.2008 23:56

Re: Tady máte, kopretino, další klasickou ukázku příspěvku...

Tak měl by zmizet, stejně jako příspěvky Steina a Lomikamene, to jsou zavilí antisemité.

Mephisto 16.4.2008 21:44

Re: Cenzura

Prostě, mezi způsobem jakým diskutují zastánci Izraele se židobijci, vidím dosti fatální rozdíl. Zatímco např. Kopretina se snaží argumentovat, tj. její výroky jsou zásadně typu:

Arabové jsou agresoři, protože napadli Izrael v tom a v tom a v tom roce. Izraelci nenapadli Araby nikdy. (nepočítám samozřejmě preventicní úder proti arabským armádám, sešikovaným na hranicích a už už připravených ke vpádu do Izraele. Izrael židům patří z těch a z těch důvodů. Arabové chtějí Izrael smazat z mapy, řekli to tito a tito jejich významní představitelé.

Jenže protistrana se protiargumentovat vůbec nenamáhá! Její výroky jsou zásadně typu: židi jsou zloději, příživníci, paraziti, ukradli svoji zemi, atd., všichni jsme ty kecy zde četli už milionkrát.

Znovu se teda ptám: Kdy se konečně dozvíme od židobijců něco konkrétního, než jen rasistické primitivnosti? Kde jsou odpovědi na Kopretininy věcné argumenty???

Vodník 16.4.2008 21:55

Re: Re: Cenzura

Témbr Vašeho příspěvku neskýtá mnoho naděje na smysluplný dialog, ale budiž, udělám pokus.

Od židobijců se něco jiného než rasistické primitivnosti nedozvíme. Jenže ne všichni odpůrci státu Israel a israelské politiky jsou židobijci, už proto, že mezi nimi jsou také Židé. Argumentů proti sionismu se zde sneslo hafo, poskytuje je tu a tam i Skeptik, bohužel, část jich pohltila censura.

Naopak - moje zkušenost je ta, že někdo (kopretina) nanese několik oficiálních postulátů (zakládajících se vskutku částečně na faktech), a ti, kteří proti nim něco namítnou, jsou prohlášeni za antisemity, židobijce, nácky, rudochy apod. Pak není divu, že se tento tábor radikalisuje a redukuje svoji "argumentaci" na výroky typu "židi - zloději" apod.

Kopretininy argumenty naprosto nepovažuji za věcné, ale za zcela jednostranný výběr faktů, které ona (a jí podobní) chtějí vidět, a současnou ignoranci skutečností a faktů, které vidět nechtějí.

ergo 16.4.2008 22:48

Re: Re: Re: Cenzura

kopretina argumentuje hlavně tak, že papouškuje z kontextu vytržené citáty z bible a pomalu by nutila chodit katolíky do synagog, neb je to přece to nejpřirozenější.

kopretina 16.4.2008 23:52

Re: Re: Re: Cenzura

To je Váš názor, já píši fakta, se kterými nemusíte souhlasit, to je jediné, co s tím můžete dělat.

Luděk 16.4.2008 21:22

LE CHAIM IZRAEL

SHALOM IZRAEL, SHALOM JERUSALEM ;-)