4.4.2020 | Svátek má Ivana


Diskuse k článku

RUSKO: Putinovské jaro

Vladimir Putin vládne Rusku od roku 2000. V letech 2008-2012 dělal premiéra prezidentu Medveděvovi, ale celému světu bylo jasné, že ve skutečnosti vládne on a Medveděv je jen nastrčenou figurou na dobu, než se bude moci Putin úřadu znovu ujmout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 88, poslední: 25.3. 2014 23:16, přehled diskusí

J. Boleslav 25.3.2014 8:35

Výborný článek, naprostý souhlas.

Rusáky je třeba střílet, Tymošenková má pravdu.

M. Moravcová 25.3.2014 8:45

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

koukám jako blázen.

V. Novák 25.3.2014 10:03

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

On už Boleslav stárne...

Z. Bureš 25.3.2014 9:43

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

Malinko bych rozlišoval : Ruské bolševiky - stalinisty (stejně tak, jako ty naše).....je třeba střílet na potkání !!!

Obyčejný Ruský mužik za tu rudou pakáž přece nemůže .....

V. Novák 25.3.2014 10:02

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

No ne - Bureš by vystřílel půlku protiputinské opozice - já čumím až zírám!

V. Kain 25.3.2014 10:16

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

Mráz přichází z Kremlu a z Brusele přichází jaro.Ukrajina s těmi kteří se tam nyní roztahují by se chtěla stát součástí EU? To je jako si pustit si do kurníku tchoře.I když možná, že by si se současnou Evropskou komisí notovali.Je to kabaret poslouchat ty militantní hysterické projevy rádoby státníků a jiných politiků.

M. Šejna 25.3.2014 10:27

banderovče Boleslave

tak kdypak vyrazíte do Karlových Varů střílet ty Rusáky? Možná tam v té době bude Tymošenková na léčení, takže by Vám mohla sekundovat.

Z. Sohorova 25.3.2014 10:35

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

Musim jen souhlasit

Z. Sohorova 25.3.2014 10:46

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

Muj souhlas nepatril Vam pane Sejno

J. Holič 25.3.2014 10:55

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

Stejně jako vy byste měl problém se zastřelením jiného člověka (tedy doufám), tak by ho měla problém zastřelit asi i ona. A pokud by byla v čele politiky, nejspíš by se nezmohla na víc, než současné vedení ukrajiny, protože rozpoutat válku s Ruskem se na Ukrajině nikomu nechce. Na druhou stranu je pochopitelné, že řekla někomu po telefonu takovou hloupost, protože takhle ne úplně vážně mluví plno lidí (stačí pohlédnout do diskusí) a ve chvíli, kdyby si někdo dělal z mojí země trhací kalendář, tak bych měl asi taky slabé nervy. Zároveň si myslím, že to s tou jedernou bombou na Rusy je dost podivné, protože pokud považuje Krym za součást Ukrajiny, nevím proč by měla chtít zrovna na něj hodit Jadernou bombu. Prostě to do toho moc nesedí a když už uznala pravost rozhovoru (včetně střílení Rusů apod.), tak je divné, že by lživě zapírala tu bombu. Ačkoliv ji považuji spíše za nebezpečnou političku, tak tohle bych jí celkem věřil...

D. Polanský 25.3.2014 14:21

Re: Výborný článek, naprostý souhlas.

Kolik jste jich zastřelil? Nebo to někdo jiný je má za vás, hrdino, střílet?!

J. Novak 25.3.2014 8:29

Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

Ano, mráz přichází jenom z východu, že. A co takhle mrazivý Jet Stream od západu, zkuste si poslechnout tenhle rozhovor s panem Paulem Craigem Robertsem, bývalým náměstkem ministra financí USA ve vládě prezidenta Reagana.

https://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k

J. Boleslav 25.3.2014 8:35

Re: Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

Žádnými úhybnými manévry nemůžete okecat fakt, že rusáci opět obnovili svou hnusnou expanzionistickou imperiální politiku. To je podstata současných problémů na Krymu a Ukrajině.

J. Vlk 25.3.2014 10:00

Re: Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

Četl jste to "úhybný manévre" ? Určitě ne !

P. Kmoníček 25.3.2014 9:18

Re: Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

Kouknou,Novák,Rusové nabídli Polsku vrácení kousku Ukrajiny,kterou zabrali po dohodě s Hitlerm v roce 1939.Sice krátká,nenápadná,možná nepravdivá zpráva,ale i Oni o ní můžou přemýšlet.

P. Kmoníček 25.3.2014 9:19

Re: Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

.....Hitlrem....

P. Kmoníček 25.3.2014 9:19

Re: Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

......Hitlerem...

M. Šejna 25.3.2014 10:25

Pane Kmoníčku

Ten kus Ukrajiny (část Volyně a Haliče) nebyla dříve Ukrajina, ale bylo to Polsko. Ukrajina to ukradla Polákům po "demokratickém" referendu na konci války pod samopaly sovětských bolševiků (v tamních oblastech bolševiků ukrajinských). V roce 1939 si rozdělil Hitler se Stalinem Polsko a nikoli Ukrajinu. To, co SSSR tehdy zabral Polákům, připojil k Ukrajině a nikoli k Rusku.

Z. Bureš 25.3.2014 9:47

Re: Neuškodí si občas sundat "modré brýle"

Jen véélmi nerad se Rusů zastávám - ale pokud jsem četl dobře, tak to nabídlo Polákům bolševicko-fašistické Ultra-ruské, nacionalistické prase - Žirinovskij, které mělo už minimálně 10 let viset na rozporce !!!

V. Novák 25.3.2014 10:10

Nenabídlo Rusko, nabídl Žirinovský.

A Vladimír Volfovič je šašek ruské Dumy, takový Sládek v ruském, tedy mocnějším vydání.

Nedávno navrhoval zakázat v ruské azbuce tvrdé "y", někdy na podzim zase uzákonit soulož jednou za rok, už taky "pochodoval" na Irák, Írán, "zabíral" Tbilisi,... každou chvíli něco.

Nevím, jestli je tak blbý nebo tak vychcaný, ale to že se Vladimír Volfovič vlastním příjmením Ejdělštějn stane vůdcem ruské nacionalistické strany, mi přijde jako solidní paradox. Takový opět ruský - tedy velký. To, že předsedou Matice slovenské se před lety stal Moric, původem Čehůn, je jen slabý odvar...

Ale Žirinovskému to vychází, neživí se špatně co ruský nacionalista - takže spíš bude vychcaný než blbý...

J. Lukavsky 25.3.2014 15:31

Re: Nenabídlo Rusko, nabídl Žirinovský.

" uzákonit soulož jednou za rok "

A to minimálně nebo nejvejš, čili maximálně. Moc mě to zajímá, jsem už v létech. Každý národ musí mít zákonitě určité % blbů. Je ale zajímavé, jak nadšeně ta Duma odmávala zabrání cizího území, že se nenašel ani jeden co by zvedl varovný prstíček!

V. Novák 25.3.2014 16:29

Re: Nenabídlo Rusko, nabídl Žirinovský.

A protože je Rusko veliké, je i ruský blb veliký. Úplně na úrovni blba amerického.

i když u Vladimira Volfoviče si nejsme tak úplně jistý - svým blbstvím se celkem dobře živí už od Jelcinových dob. takových 20 let možná - a to je spíše příznak chytrosti...

Tuším, že to bylo "akorát", tedy "přesně". Ale jistý si nejsem - Žirinovského hovadiny mě nezajímají stejně jako mě nezajímaly ty Sládkovy.

J. Podešva 25.3.2014 9:23

Z hlouposti nebo za cizí peníze ?

Jestliže někdo straší Amerikou a vzývá Putina, dělá to buď z hlouposti nebo za cizí peníze. Američani nám nikdy nijak neublížili. Kdežto Rusové ? Pakt Ribentrop - Molotov, ovládnutí ČSR ruskými "poradci" po roce 1948, např. vývoz těžce dobývaného, strategicky důležitého uranu do SSSR, rok 1968, ... A teď Putin ukazuje, že chce obnovit ruskou sféru vlivu v rozsahu  z dob SSSR. Je třeba být velmi ve střehu.

J. Lukavsky 25.3.2014 15:42

Re: Z hlouposti nebo za cizí peníze ?

No ono je vůbec zajímavé, že USA, kterým z Kremlu strašili, straší a strašiti budou Rusa - vlastně v kritických momentech Rusku vždy pomohl. Za začátku 2 sv. války, když Hitlerovy tanky jely skrz SSSR jako nůž v másle jim dodávali vojenský materiál, zbraně, auta, letadla, boty, konzervy..... možná by to Hitler i vyhrál, bez bot se při -40 špatně bojuje. Když se SSSR rozpadal a byla ta nejlepší doba na něj skočit tak se USA držely hodně zkrátka, dokonce jim platili likvidaci jaderných zbraní.

M. Mýval 25.3.2014 11:30

mráz přichází ze Sorbony

Co světu přinesli dobrého francouzští intelektuálové? Jen namátkou: vědecký komunismus, Chomejního, Pol Pota

M. Šejna 25.3.2014 8:04

Postoj EU k Ukrajině je prasárna

Postoj EU a tedy i Česka k událostem na Ukrajině považuji za neuvěřitelnou prasárnu. Nejprve podpora pouličních gaunerů na Majdanu a poté podpis "přístupové" smlouvy s povstaleckou vládou bez čekání na nové volby. Ale svině jsou Rusaci, zatímco my v EU jsme rození demokraté.

O prasáckém postoji EU svěčí i chování české vlády. Desítky milionů na léčení chudáčku z Majdanu se v českém rozpočtu našly hned. Desítky milionů na přesun volyňských Čechů do Česka nejsou a nebudou. Česká vláda jim včera na jejich žádost odpověděla, ať si trhnou. Sobotka to včera zdůvodnil tím, že jejich žádost o přestěhování do Česka je jen z důvodů ekonomických. Jinými slovy jim česká vláda sdělila, že volyňští Češi mohou klidně chcípnout hlady, protože chcípnou demokraticky a svobodně pod vládou našich euro-přátel z Majdanu.

E. Heusinger 25.3.2014 8:07

Ono by to dost dobře nešlo

pomoci přestěhovat Volyňáky do Čech když na Ukrajině nyní vítězí pravda a láska.

Naší vládě to "myslí politicky"

J. Boleslav 25.3.2014 8:14

Re: Postoj EU k Ukrajině je prasárna

Zato postoj rusáků s KGBáckou swiné v čele je přímo prototyp skvělého chování v mezinárodních vztazích. Porušování mezinárodního práva a podepsaných smluv, okupace cizího území neoznačenými vojáky, lži, podrazy, dezinformace. Co jiného by se ale dalo od národa primitivů s KGBákem v čele čekat.

J. Boleslav 25.3.2014 8:14

Re: Postoj EU k Ukrajině je prasárna

...swiní...

M. Šejna 25.3.2014 8:25

přesně tak, eurohujere Boleslave

Rusáci se chovají stejně prasácky jako EU. Jen s tím rozdílem, že akci Majdan nezačali oni, ale druhá strana.

Ale nějak mi chybí Vaše hodnocení kroků české vlády, kdy do Majdanských sype prachy, ale na volyňské Čechy z vysoka kálí.