19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Změna určitě nastane

Ano, myslím, že dobrá formulace je, že „v průběhu kampaně“. Stalo se to v průběhu kampaně a v průběhu vývoje událostí. Donald Trump je samozřejmě člověk totálně jiného ražení, než jsem já.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Křivan 19.11.2016 10:39

Máte pravdu.

Halík není elita, Halík chce být elita, ale je jenom elitář. Elita není a nikdy nebude.

Díky za poučení.

J. Jelínek 19.11.2016 9:49

Re: Jen jedno bych článku vytkl:

Jo jasně, je to nejen samozvanec, ale i zaprodanec.Kdo ho platí, že? Asi zednáři, nebo židobolševičtí plutokraté. A vůbec, Hitler žije a establišment nám na hlavu sype z eroplánů prášek proti hmyzu.

S. Netzer 19.11.2016 9:53

Kdo ho platí?

Asi sionský mudrc Soros.

M. Moravcová 19.11.2016 10:22

Re: Jen jedno bych článku vytkl:

to všechno jste napsal vy - máte v hlavě pěknej guláš

H. Lukešová 19.11.2016 10:49

Re: Jen jedno bych článku vytkl:

Fakta o Halíkovi...

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8912-podivali-jsme-se-zevrubne-na-minulost-tomase-halika-a-zjistili-jsme-hrozne-veci-mnozi-z-vas-budou-zklamani-i-znechuceni-zaroven.aspx

M. Smidova 19.11.2016 4:41

Timure je nejvyšší čas jít do kytek......

P. Válek 19.11.2016 4:37

Mně fascinuje

to,jak kritizuje "nálepkování" a pak označí (nálepkuje?) KSČM moderní levicovou stranou (akorát,že si ponechali ten strašný název). Měl by někdy zajít na jejich akce a poslouchat je tam,ale ono by si pak někteří mohli myslet,že tam jen tak neokouní,ale tam patří.

P. Válek 19.11.2016 4:40

Re: Mně fascinuje

A už jsem jednou přispěl,že dávát sem na NP články,rozhovory z PL je ,hm.jak to napsat? Zpodilé? nevím,ale podle mně sem nepatří,mají úplně jiné čtenáře.

J. Schwarz 19.11.2016 7:12

Re: Mně fascinuje

Fascinovat vás může tak leda že neumíte číst - klaus neřekl o KSČM že je

"moderní evropskou levicí" ale "standardní levicí", což je dost rozdíl.