28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

POLEMIKA: Bratře Zdechovský, vy jste nepoučitelný

Nedávno se mi stalo, že jsem vyjádřil zdravé pochybnosti o článku bratra Tomáše Zdechovského, takto europoslance za KDU-ČSL a člena Rozpočtového výboru Evropského parlamentu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Adler 10.3.2017 6:15

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

dekuji vam, pane hrnciri, za zcela slusny a rozhodne neosobni nazor ...

J. Fridrich 10.3.2017 7:31

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

" Výkony " pánů Hrncíře a Humla berme jako ranní obveselení těchto šedivých a věcných diskuzí.. Važme si jejich " nadhledu " a humoru...

P. Adler 10.3.2017 19:35

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

vidite, a ja je, hlupak stara, bral vazne! dik, mate ovsem naprostou pravdu ...

L. Hrncir 10.3.2017 17:26

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

napsal bych ..rado se stalo, ale neni to pravda, psal jsem to nerad a samozrejme to bylo osobni, Znate to, jak se do lesa volá.....

a snad by jste se mnou mohl souhlasit, kdyz reknu, nenapada me trefny cesky ekvivalent...."we agree that we can disagree" without calling each other names

have a nice day

L. Hrncir 10.3.2017 17:34

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

chtel jsem napsat rado se stalo ale nebyla by to pravda, psal jsem to nerad. A bylo to tak slusny a neosobni jako Vase reakce. Jak se do lesa volá.....

V jednom mysim, by jste se mnou mohl souhlasit, nenapada me vhodny cesky ekvivalent, ze "we agree that we can disagree" without calling each other names. Have a nice day.

P. Adler 10.3.2017 20:15

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

po precteni te spousty odpovedi ctenaru, z nichz mi mnozi spilaji za to, ze jsem rekl pravdu, oblekaje to do kabatu obvineni, ze jsem se dopustil osobnich utoku vuci bratru zdechovskemu, jsem si rikal, ze znam lepsi zpusoby, jak travit cas nez odpovidanim ...

ze jste to vy, odpovim ...

bratr zdechovsky zahajil ostrou palbu tim, ze dokonce zpochybnil moji kanadskou statni prislusnost ... vyjadril tez domneni, ze kanadsky obcan vi houby o tom, co se mu deje primo pred ocima ... tak jsem mu to vratil, to je vsechno ...

a hlavne: kdyz nekdo nevi, ze zadat o stav uprchlicky lze POUZE v prvni bezpecne zemi, do niz osoba dorazi (to je, prosim, mezinarodne uznavana smlouva), a kdyz nekdo nevi, ze kanadsky zakon o pristehovalectvi stanovi (jednoznacne), ze zadat o tento stav (landed immigrant) lze POUZE mimo kanadu, a je to (udajne) politik, ale spise politikar, ktery jede studovat, jak to ta kanada dela, aby pak po kratke navsteve psal hlubokomyslne zavery, nezaslouzi nic mensiho nez vysmech ...

P. Remeš 10.3.2017 20:53

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

Mohl byste, Pane Adlere, uvést odkaz, kde na Vás pan Zdechovský "zahájil ostrou palbu"? Že jste mu to pak musel "vracet". Třeba mně něco uniklo, ale pokud jsem sledoval souslednost vašich vzájemných článků, byl jste to Vy, kdo první osobně napadl pana Zdechovského podpásovkou naznačující, že hulí marjánu, totiž článkem s podtitulem "Co kouří bratr Zdechovský?" (nepatřím mezi tupce, kteří by nepostřehli, že i Vaše oslovování "bratře" je míněno jako osobní palba a je projevem Vašeho extrémně rozčíleného a agresivního stylu).

Bohužel, patřím mezi ty čtenáře NP, kteří mají tendenci brát Vaše údaje a informace z Kanady dost vážně. Patřím ale i mezi ty čtenáře NP, kterým takhle agresivní reakce tyto informace v jejich očích dost zpochybňuje. Je-li nějaká pravda silná, nepotřebuje přece útočit ad hominem ... a teď místo omluvy, že Vám ujely nervy se ještě vymlouvat stylem "on si začal" ???

L. Hrncir 10.3.2017 22:06

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

vite, ja si to same rekl dnes rano, kdyz jsem cetl reakce, proc to delam, mam lepsi veci na praci..:-) Ale jsem rad, ze jste odpovedel a zda se, emoce trochu opadly a treba bude i nejaka vecna diskuze. Jestli jste poznamky pana Zdechovskeho vzal jako zpochybnovani Vaseho kanadskeho obcanstvi, chapu ze vas to mohlo nastvat. Vratil jste mu to vic nez poradne, jen co je pravda. A nepisu to ani trochu abych si Vas nejak udobroval, ale co pisete v odstavci zacinajicim "a hlavne" to vse jsou, krome posledni vety, naprosto nepochybne fakta a pravda. O tom ostatnim by se dalo vecne diskutovat. Ale vratim-li se k puvodnimu clanku pana Zdechovskeho a jeho pohledu na kanadskou immigraci, muj prvni dojem byl: trosicku naivni, ale rozumne na cloveka, ktery mel na problematiku tak kratkou dobu a jiste, slysel vic jak to ma byt, nez jak to je. To jak to je, se mohl dozvedet od Vas ci nas vsech zde, pokud by zde byla slusna diskuze. A verim ze, on by byl otevereny jakesi korekci sveho videni. Ja sice nemam zadne prime zdroje informaci, ale sam jsem emigraci zde prosel a obcas mam prilezitost mluvit s novymi pristehovalci a sledovat, jak jim zde zacatky jdou ci ne. Osobne si myslim ze nas system neni ani zdaleka dokonaly, ale funguje. A jedinci co to kazi a delaji problemy, byli i za nas a jsou i dnes. Ale o tom snad jindy. Hezky den!

P. Adler 11.3.2017 0:53

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

pane hrnciri, uz to je tak, ze nekdo, kdo jede za peniz danovych poplatniku zkoumat velice konkretni tematiku, mel by uz pri nastupu do dopravniho prostredku (lodi, letadla) byt vyzbrojen zakladnimi znalostmi ... to muj oponent nebyl a, zda se, take nikdy nebude ... proc? asi proto, ze se domniva byt politikem ...

stejne, jako mnozi zde diskutujici, podsouva skutecnosti svoje predstavy ... z jeho (obou) clanku vyplyva, ze o otazce uprchlictvi, natoz pak pristehovalectvi v pojeti kanadskych zakonu nevi vubec nic ...

nevim, kde jste a jak jste na tom tam u vas s globalnim oteplovanim, ale ja se jdu zachumlat, nebot musim odhazet snih ...

also: nazdar, rekl hejtman sagner a vysel na nastupiste vojenskeho nadrazi v rabu ...

P. Remeš 11.3.2017 9:53

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

Zapomněl jste, pane Adlere, ještě ten odkaz, kde podle Vás pan Zdechovský "zahájil tu ostrou palbu", že jste mu to pak musel "vrátit". Nepodařilo se mně to stále najít ... ;o(

P. Adler 11.3.2017 17:41

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

zahajuje asdelenim, ze jsem pry emiggroval do kanady a v podstate bezmala zpochybnuje moji existenci ... musel jsem se pri cteni stipnout, abych si overil, ze existuji, a musel jsem se jit podivat na asve papiry, abych se ujistil, ze jsem kanadskym obcanem ...

S. Netzer 10.3.2017 7:14

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

Výron bezmezné arogance.

R. Houška 10.3.2017 7:33

Pravda bolí, že?

J. Vlček 10.3.2017 7:42

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

Pozoz, teď se bez arogance vyronila muslimka Netzerová.

M. Krátký 10.3.2017 8:12

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

výron = ejakulace - tak konečně se Sybille přiznala, že má pindíka

J. Fridrich 10.3.2017 10:06

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

Pane Krátký - velká pochvala, již jsem se dlouho tak hezky nezasmál a nepobavil - výborné odlehčení této diskuze..

S. Netzer 10.3.2017 10:15

Re: je mě z Vás na nic pane Adler!!!!!!

Dobře argumentuje, že?

Stejně věcně jako Adler.