20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Petr B. 15.2.2010 7:25

Přibližně od roku 1964 se v hodně sportech nedá vítězit

bez použití nedovolených látek. Drtivá většina podvodníků je neodhalena (Florence Grifith-Joynerová), někteří smolaři to musí odnést za všechny ostatní (B. Johnson, M. Jonesová, R. Machura). Správně to řekla H. Fibingerová...volně cituji...nikdo vám otevřeně nic neřekne o tomto uzavřeném světě (podvodů)

jarmich 15.2.2010 8:06

Re: Přibližně od roku 1964 se v hodně sportech nedá vítězit

Jediný sport který uznávám je TURISTIKA. Nedá se vyhrát, ani prohrát, ale ani změřit. Ale hlavně se dá provozovat celý život. Všechno ostatní je podvod na diváky. Tak jako náboženství,volby a jiné šílenosti.

jonatan 15.2.2010 7:21

A co je na světě,

ovladaného homo sapiens, čistého? Pořád se raději koukám na sportovce, kteří musejí ze sebe vydat vše, aby zvítězili, než na svoloč ve sněmovně, která jenom mlátí držkami a bere za to nekřesťanské peníze! Naopak, ti jsou drazí i zadarmo! Není pán náhodou stejný jako ti zbyteční poslanci?

Veselý 15.2.2010 7:21

Chléb a hry

to je známo už pár tisíc let. Smál jsem se tomu i doma, když žena kritizovala nákladnost her. A přitom se na tento pořad dívala, víc než obvykle. Ano je to show (podívaná), ale lid si ji žádá. Třeba nadává, ale nepřestává se koukat. A o to jde.

jonatan 15.2.2010 7:23

Re: Chléb a hry

Pro mnoho lidí je stejná i politická šlamastyka. Nadávají, ale poslouchají a čumí.

borys0076 15.2.2010 7:18

Zajímavé

Minutus 15.2.2010 7:16

Smutný je pohled účetního ...

Pane Adlere, měl jste to dotáhnout do konce. Není veškerý sport jen prázdná kratochvíle? Vždyť si přitom může člověk ublížit a kdyby radši makal, vydělal by spoustu peněz a zvýšil HDP, ne?

A vůbec, k čemu jsou Wagnerovy opery? Či vůbec opery? A filmy? Takový škvár, jako je Avatár, stálo to miliardu $ a děj je naprosto zoufalý.

Možná by se lidi neměli ani zamilovávat. Plodit děti se dá i jinak a zabere to spoustu času a prostředků. A stejně je to jen chemie, co?

5P 15.2.2010 7:57

Re: Smutný je pohled účetního ...

Avatar je problém Camerona. Jestli si to financoval sám nebo jestli mu to financoval kdokoliv kromě státní kasy. Tak je to zcela v pořádku. Stejný brak je Potter Rowlingové, ale nic naplat napsala to a prodává se to(doufám že bez státních dotací). Wágnera dotoval pokud vím šílený Ludvík Bavorský, ale spíš než jeho hudbu tak jeho nákladný život a inscenace. Na to aby něco napsal potřeboval tužku a papír a kdo to chce poslouchat může to poslouchat, ale nemusí. S tím plozením dětí je to už úplně mimo, netýká se podstaty věci. Autor článku Vám chtěl říci, že se na olympiádě prožírají státní prachy a navíc ani nevíme kolik a za co. S největší pravděpodobností v tom budou i ožíračky, děvky a tak podobně. Ciao!

5P 15.2.2010 8:05

Re: Smutný je pohled účetního ...

Jinak Adler je samozřejmě stejný jako ostatní. Určitě na ty OH nejezdil za svý.

J.G. Pašek 15.2.2010 7:06

Žij a nech žít . . .

Kanada vroucně doufá, že ty olympijské dluhy za 10 let zaplatí . . .

Paul Sulc 15.2.2010 7:04

Perfektni clanek, pane Adlere,

bohuzel, je to boj s vetrnymi mlyny. Lidska blbost se proste neda premoci. A tak troubove se budou zajimat kdo je nejlepsi brankar, nez kdo vynalezl vakcinu proti poliu.

jonatan 15.2.2010 7:26

Re: Perfektni clanek, pane Adlere,

Stejně, jako se jiní troubové budou zajímat, zda je lepší Paroubek nebo Topolánek, přesto, že oba nestojí ani za střelnou ránu!  Soudruh Vágus se tady snaží rozpoutat nenávist mezi lidmi, ale o to už se postarali komunisté a Paorubkovci!

Vládínek Smolík 15.2.2010 8:21

Re: Perfektni clanek, pane Adlere,

Bravo, pane Sulci!Nemluvě o tom, že ti kdo sportují s pivem a cigaretou u bedny, stejně vědí p.d co je to polio. 

takyKarel 15.2.2010 6:50

Chléb a hry

Autor evidentně nepochopil, co věděli již staří Římané ( Řekové). Lid musí dostat svoje " chléb a hry". Proto taky asi není vládcem.

5P 15.2.2010 8:16

Re: Chléb a hry

Na chleba si musím vydělat sám. No státní úředník, no dotace od státu, no státní zakázky, yes daně. A z toho vyplývá, že jim na ty hry, na které zvysoka kašlu, ještě musím přispívat. Také jsem to nepochopil a proto naštěstí nikomu nevládnu.

J. Heincl 15.2.2010 8:23

Re: Chléb a hry

Asi nejste lid, když si na chléb musíte vydělávat sám.

Olin Pyjonyk 15.2.2010 5:52

OOOlympiaaada tooo je paraaada

Koho ta zoufalost vubec zajima? Povl nema co zrat, ale dostane orgasmus pri olympiade.Chytre vymysleno. A kolik prachu se pri te priprave da rozkrast. Proc myslite, ze se opice tolik angazovala dostat to do Cikaga? To by se panecku kradlo.

jonatan 15.2.2010 7:29

Re: OOOlympiaaada tooo je paraaada

Ale jdi, ty opičáku! Víš kolik parachů sežere líný póvl? A nepředvede, mimo příživnictví, vůbec nic!

silvatax 15.2.2010 5:51

Podvod století

Pane Adlere, jistě byste jako novinář věděl o mnoha podobných podvodech století, jako třeba některé války , kampaň kolem prasečí chřipky nebo hysterie kolem globálního oteplování. U olympiády je aspoň zábava - už v antice věděl císař, že Řím potřebuje chléb a hry. A olympionici si svou dráhu zvolili dobrovolně a  svých pět minut slávy mnozí zaplatí zdravím, někteří dokonce životem.   Kolik mladých obětovalo téhle chiméře svoje dětství a zdraví a nikdo se o nich nedoví. Spočítal někdy někdo kolik je třeba vychovat mladých sportovců na jednoho olympionika, potažmo na jednu olympijskou medaili?

MILA 15.2.2010 5:35

no a? Bylo je a bude, je to kseft, ale lidi se vzdy radi

podivaji na spickove sportovce, nadopovane ci ne. Je to podivana za vsechny prachy.

Zuzana 15.2.2010 4:08

Inteligentní a čtivé, jako vždy

Dovolím si též přispět se svou troškou do mlýna.

Troglodyt 15.2.2010 3:44

Je patnáctýho,

já se tu můžu vykecávat a nedozví se to domovní důvěrnice, můj šéf v práci ani kádrovák. Soudruzi z Lidovek, kde se stala chyba?

děteněkam 15.2.2010 7:20

Re: Je patnáctýho,

Ale doví!

Kefalín 15.2.2010 3:34

Podvod tisíciletí?

Přečetl jsem si Vaše dílo pane Adlere a myslím,že je to jeden obrovský blábol nevybouřeného reportéra.Z Vašeho elaborátu totiž nijak nevyplývá,proč by to měl být "podvod tisíciletí".Domnívám se,že to je přemrštěný výrok,který je produktem jakéhosi duševního komplexu. - Olympiáda je,pokud vím,soustředěním špičkových sportovců světa,na jejichž výkony se my,lidé,kteří nemají snad ani setinu jejich schopností,rádi s obdivem podívají.

Samozřejmě to nějaké peníze stojí,nic není zadarmo,ale peníze jsou vydávány daleko častěji a štědřeji na věci naprosto zbytečné.Ale olympiáda,podle mého názoru,mezi nimi není.

petr adler 15.2.2010 4:57

Re: Podvod tisíciletí?

nevybourenyho? no, a co si, kefalin, predstavujete pod takym slovom absurdny?

Jindra S. 15.2.2010 6:52

Re: Podvod tisíciletí?

Podvodem tisíciletí bych to asi nenazýval, nicméně zkuste se na celou akci podívat pohledem sportovního ne-fandy a představte si, že by olympiádu uskutečnili v Praze. Stavělo by se jak o duši, investovalo a nakonec by to všichni (tedy i já) platili ještě dalších let výměnou za .... ? Chvilky před tv, kterých se ani nezúčastním? Stejně jako v jiných případech mi vadí, když mi někdo šahá do kapsy, peníze použije jak uzná on za vhodné a nakonec mi ještě vysvětluje, že je to pro mé dobro. Prostě takovou službu od státu nepožaduji a nemám šanci jí odmítnout. Hry (i další podniky a akce) by měly být čistě soukromou záležitostí - kdo je bude chtít, ať jde, zaplatí a užívá si. A my ostatní je utratíme za jinou zábavu s tím, že opět nebudeme požadovat příspěvek od ostatních.

hobous 15.2.2010 3:22

Stáří je hnusné

trpím nespavostí, proto teď koukám na ČT 24, a už asi do rána neusnu. Ta z rady přes ČT, koulařka, mi díky perifernímu vidění (mám televizi vlevo od PC, kulisku) vlítla do oka. Je pravdou, že dneska je asi méně hmotná, nicméně je stále stejně děsivá. Tím, že teď chodí ověšená zlatem jak žena nejmenovaného etnika, která musí být stále připravena na to, že ji manžel zavrhne a odnese si jen to, co má na sobě, si zřejmě kompenzuje  dobu, kdy ji nikdo nebral ani jako člověka, natož jako ženu. Asi není lepší příklad  devastace tzv. sportem. Vadí mi, že se k těmto hnusům nevyjádří třeba pan Bubník, který byl jako jeden z mála vrcholových sportovců odměněn komunistickým vězením. A pro vás mladé mám optimictický vzkaz: Lepší už to nebude, to lepčí už bylo.                                                                                                                                 

w4c 15.2.2010 2:01

když jezdil na olympiady

tak mu byly dobry. A teď po letech zjistil jakej je to podvod. Je to darebák

petr adler 15.2.2010 2:33

Re: když jezdil na olympiady

milej clovece, jest mi lito, ale dobry mi ty olympiady nebyly, ja je mel v popisu prace ...