15.12.2019 | Svátek má Radana, Radan


Diskuse k článku

MIGRACE: Proč nemáme rádi Merkelovou

Radikálové na pražských náměstích odsuzovali německou kancléřku Angelu Merkelovou a vyhlašovali revoluci, sešlo se jich však jen pár stovek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vaňura 30.8.2016 10:51

A nebylo by lepší dotovat mladé NĚMECKÉ rodiny

s dětmi? Doufám, že Merkel dopadne ještě hůře, než Hitler!

J. Šimek 30.8.2016 10:49

Re: Pokračování příště:

Selfíčko není ta jasná řeč podle odpůrců Merkelové :o)

P. Vaňura 30.8.2016 10:47

Samozřejmě je možné všechny muslimy VYHNAT,

přesně stejně, jako Alžířané vyhnali na počátku 60 let ze země všechny Evropany (milion osob) pod heslem půjdete "Lodí nebo v rakvi" a jako předtím Arabové vyhnali 850000 Židů, kteří byli rádi, když zachránili holý život (majetek jim byl ukraden).

Autor také SPROSTĚ LŽE v líčení sledu událostí. V době, kdy pozvala migranty stál už na maďarsko-srbské hranici plot a pokud by Chorvati nebyli ujištěni, že migranty Německo převezme, zavřeli by před nimi hranice stejně, jako to udělali Maďaři !!!

Žádná balkánská země kromě Řecka by migranty na své území VŮBEC NEPUSTILA, pokud by věděla, že je nebude moci odeslat dál!

R. Morava 30.8.2016 10:41

Re: Nesmysl!

Bohužel Evropu dnes "řídí" členové nevládních organizací což je anarchie (a oni jsou anarchisté). Pokud by se Evropa řídila logikou, byly by tyto organizace souzeny za vlastizradu a napomáhání pašeráctví což je organizovaný zločin. Jenomže dnes si nikdo nechce pálit prsty bojem s tímto "organizovaným zločinem".

Článek je postaven na špatné premise, že nějak ty migranty musíme rozdělit, a troche to vypadá, že nepočítá s tím, že Evropa nedokáže tyto lidi absorbovat do své civilizace. Proto jim má pomáhat mimo své území, nebo jen dočasně s podmínkou vrácení do 5 let domů a to všech. Jinak souhlasím, že Merklová chtěla řešit situaci v Maďarsku, jen měla zároveň poslat všechny neziskovky na smetiště dějin a řešit hranice Schengenu a pouze dočasné přijetí migrantů. Například podmínit "odpuštění" dluhů Řecku, pokud zastaví! migraci. Hlavní vinu mají ti kdo dlouhodobě migraci Muslimů do Evropy podporovali a to už od 60tých let

J. Vintr 30.8.2016 10:29

Re: Podle mne je to takto

S tím pětinásobkem jste dost optimista. Pokud se udrží tempo zdvojnásobení počtu obyvatel za dvacet let, pak je to za sto let víc jak třicetinásobek. I když příroda se určité postará, aby tomu tak nebylo. Jenže díky těm zasr..ným vítačům se ta pohroma, která zredukuje počet obyvatel planety, bude týkat i nás, kteří. se tak idiotsky nemnožíme.

R. Morava 30.8.2016 10:25

Re: spotřeba opravdu stoupne

Samozřejmě že v Německu už je silný imigrační průmysl a to právě proto, že to platí stát, který by správně cizince vůbec zponzorovat neměl, s vyjímkou investic do policie a bezpečnosti.

Přesto bych doporučil dodávat radši burkiny. Toaletní papír totiž lidé z těch zemí nepoužívají, mají na to levou ruku a někdy i vodu. Ale možná dostanou i nějaký evropskou unií dotovaný kurz jak se v "Evropě utíráme" když už budou mít kurz "Žena má větší cenu než velbloud".

P. Lenc 30.8.2016 10:12

Re: Pokračování příště:

Za 1 Petře.

P. Lenc 30.8.2016 10:09

Re: to je al blábol !

Ano, je to nebezpečný cvok.O to horší je, že tací jako on dostávají mediální prostor, zatím co jejich oponentům je tento prostor upírán.

J. Spousta 30.8.2016 10:05

Autor cudně zamlčel "vítací kulturu"

která u nás vypadala trochu jako nějaký šílený rauš s obligátním "po nás potopa".

P. Götze 30.8.2016 10:04

RE

Autor v tom pripader asi zijev uplne jine Evrope a zna uplne jinou Merkelovou a prozival uplne jinou migraci, nez treba ja. Z toho clanku neni pravda temer nic.

M. Prokop 30.8.2016 9:53

Re: spotřeba opravdu stoupne

Pravda, ten truhlík je příliš lichotivý.

I. Mertl 30.8.2016 9:37

Re: Propagandistické lži.

A ještě jsem Vám zkazil jméno, pardon.

I. Mertl 30.8.2016 9:36

Re: Propagandistické lži.

V posledním odstavci, kde vyjadřujete zhnusení nad svými myšlenkami, máte pravdu, pane Dvořádu.

E. Erat 30.8.2016 9:23

Re: spotřeba opravdu stoupne

Dokážeš si truhlíku spočítat, kolik peněz bych utržil za jediný měsíc, kdybych měl z každé roličky hajzl papíru 5 eurocentů, nebo i méně ? A státní zakázka to je přímo požehnání. Věřím, že řada podnikatelů v SRN si mne ruce. Stát platí včas a dobře.

V. Povolný 30.8.2016 9:23

Re: Merkelová pozvala migranty

Ti, kteří je živí zaplaceno dostanou. Jde jen o to, od koho. Od migrantů ne, s tím bych souhlasil.

P. Dvořák 30.8.2016 9:20

Re: Propagandistické lži.

Občané tohoto státu nemají povinnost živit každého, kdo si to ve své vlasti nedokáže uspořádat.

Tyto pravdoláskovské lži vychází z antikomunistické propagandy z dob studené války, kdy tzv. "západ" dělal vše, aby dokázal, že je lepší než tzv. "východ" a to zejména v hloupém rozšiřování "lidských práv" a pak v sociální oblasti.

Jenže tehdy celý ten "západ" přijímal řádově stovky nebo tisíce většinou vzdělaných emigrantů z východu, kteří byli ochotni se přizpůsobit a hlavně makat a makat!

Kdežto v dnešní stupiditě jsme coby součást "západu" povinní přijímat miliony a za chvíli desítky milionů hladových krků a nadržených penisů. Hordy nevzdělaných a nevzdělatelných, neochotných se přizpůsobit a neochotných pracovat.

HNUS!!!!

A. Javůrek 30.8.2016 9:20

to je al blábol !

že měli Maďaři povinnost nelegály registrovat a posílat dál ? To jako vážně ? Autore, vy jste blázen a nebezpečný blázen.

Nelegálové se měli registrovat v prvni zemi Schebgenua a tam počkat na udělení azylu ! Ten jim měll být zamítnut, jelikož se do Evropy dostali nelegálně, jelikož nepoužili legální proces, postup.

A to "dokud se nerozhodne o kvótách", to ani komentovat nebudu, to je ještě větší nesmysl !

M. Valenta 30.8.2016 9:08

Podle mne je to takto

Prvotní příčinou masové migrace, a to nejhorší nás teprve čeká, je přelidnění( ca pětinásobek za sto let!) a s tím spojená devastace celých států (mnohdy uměle vytvořených). Pak stačí pár let sucha jako v Sýrii, vesničané zaplaví města a fanatici všeho druhu(islám je nejvhodnější) mají o "zábavu" postaráno. No a v Evropě, která má nastavená určitá pravidla, teď probíhá další fáze. Horší je to pro státy, kde jsou zvyklí řídit danými pravidly a zákony. A jelikož my zákony zas tak vážně nebereme, tak máme (zatím) výhodu. Rychlým řešením je změna zákonů a důsledná ochrana vnějších hranic a dlouhodobým možná i protektoráty (asi utopie) nad některými oblastmi či státy (nezvládáš dlouhodobě vlastní obyvatelstvo a vedené státu, tak máš smůlu).

I. Schlägel 30.8.2016 9:02

Re: Nesmysl!

No právě. Existuje ještě něco jednoduššího k chápání, aby to pochopil i Šimek? To je peklo...

J. Šimek 30.8.2016 8:58

Re: Lži.

Nicméně jsem očekával to jasné pozvání "pro všechny" v každé druhé větě ...

J. Šimek 30.8.2016 8:56

Re: spotřeba opravdu stoupne

Erat roztočí kola ekonomiky Německa prodejem toaleťáku a mě má za truhlíka :o)

K. Janyška 30.8.2016 8:56

Proč ? Prptože je šéfkou IV. říše německé a usiluje nám

o svobodu... Dzp.

J. Šimek 30.8.2016 8:55

Re: Merkelová pozvala migranty

To chcete říct, že kupní sílu mají?

E. Erat 30.8.2016 8:55

Re: spotřeba opravdu stoupne

Jsem skromný, byl bych spokojen kdybych byl generálním dodavatelem hajzl papíru pro migranty v SRN. Šimek je truhlík na druhou.

E. Erat 30.8.2016 8:51

Re: Nesmysl!

miliardy euro - oprava

E. Erat 30.8.2016 8:50

Re: Nesmysl!

Turecko ovšem není v schengenu. Ale, Řecko ano. Takže to bylo jeho pivo. Na ochranu hranic Řecko dostávalo od EU miliardy EU, které prošustrovalo. To truhlík Šimek nikdy nemůže pochopit.

I. Schlägel 30.8.2016 8:38

Re: Pokračování příště:

Nemusí nic říkat. Stačí selfíčko. Chcete link?

V. Povolný 30.8.2016 8:37

Re: Merkelová pozvala migranty

To chcete říct "Kdo nepracuje ať nejí"? To opravdu vypadá jako z VUMLu.

I. Schlägel 30.8.2016 8:35

Re: Nesmysl!

Z Turecka do Řecka. Ano. Už Řekové měli konat, když nekonali Turci. chytráku jednoduchej.

M. Šejna 30.8.2016 8:35

spotřeba opravdu stoupne

on ten milion imigrantů totiž musí jíst, pít, oblékat se, telefonovat atd.?

Není žádným tajemstvím, že němečtí mobilní operátoři jásali nad výrazně vyššími zisky díky tomu, že ten milion imigrantů používal jejich služby.