19.10.2021 | Svátek má Michaela


Diskuse k článku

MIGRACE: Integrace muslimů se musí zdařit

Vepředu černovlasí muži snědé pleti, za nimi postavy, zahalené v šátcích a černých hábitech, kolem houf dětí jako stupínky. Tak vypadají – alespoň na obrazovkách - zástupy uprchlíků, směřující do Evropy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Křivan 11.10.2015 16:29

Re: NEZNÁSILNÍ ŽÁDNOU EVROPANKU!

Myslíte takhle ?

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64208050-znasilneni-a-vrazda-svedske-multikulturni-aktivistky-elin-krantz-etiopskym-imigrantem

K. Pavlas 11.10.2015 16:14

Historický vývoj USA a Evropy

a tím i vytvoření určitého způsobu života je diametrálně odlišný. USA je konglomerát různých národů a národností - jen náhodou s převládajícím jazykem - angličtinou. Evropa je přece jen něco úplně jiného. Integrace muslimů bez násilností je z největší pravděpodobností iluzorní. Jakpak se nám daří integrovat "romskou" menšinu?

P. Vaňura 11.10.2015 14:26

Jinak platí není migrant, není problém

Utopený či zastřelený migrant nikdy NEZNÁSILNÍ ŽÁDNOU EVROPANKU!

P. Vaňura 11.10.2015 14:23

Akorát mě není jasné, co mají Američané společného

s imigrací ze subsaharské Afriky. Albánci jsou ekonomičtí migranti a jako takoví mají být posuzováni. A skoro neuvěřitelné je, že mezi migranty jsou občané Pákistánu a Bangladéše.

Za to celé může Brusel, Německo a Merkelová!!!

Pokud chcete zastavit proud migrantů, musíte je při pokusu dostat se ilegálně do EU zarazit SILOU a případně z části POSTŘÍLET. Nic jiného nebude fungovat. Investovali do své zločinné invaze příliš mnoho na to, aby se jen tak vrátili. Ale kulomety, drátěné překážky, psí smečky a minová pole je zastavit DOKÁŽÍ, to je VYZKOUŠENO! A samozřejmě, ilegální překročení hranic trestat od 5 let natvrdo.

J. Kadeřábek 11.10.2015 13:22

Když jsou Američané tak úspěšní v integraci muslimů

měli by si převzít všechny ty současné imigranty (včetně Albánců a Somálců), kteří stejně utíkají před stavem, který Američané zavinili svoji válečnou ingerencí v Iráku a ne nám prostřednictvím chytrolínů radit jak řešit důsledky jejich jednání.

L. Leonard 11.10.2015 10:49

Re: A proč?

Postrádám naprosto stejnou odpověď na otázku proč vůbec MUSÍME přijímat? To je někde určeno? Kdy? Kým?

Můžou se hrnout třeba na Antarktidu, tam se před válkou třást nemusí.

L. Leonard 11.10.2015 10:45

Re: v řecké restauraci

No jasně,té hospodě se říkalo podle té zrzavé Řekyně - U Jutty. Ta hospoda byla sice jinak blbá, ale naproti aťasu Karla Frona a "vo to šlo".

Jinak 'Svobodka' se občas scházela v jiné řecké hosp. v Lotringenstr. a tam Lída také zrovna nezářila. Prostě Lída. Tady paní Všelépevědící.

M. Miles 11.10.2015 10:11

Rakušanová radˇsobě

Radíte za peníze amerických imperialistů po převratu jste dostali zadarmo byty od svobodné evropy a to v Domažlické ulici na ŽIŽKOVĚ. I PŘENOSILOVÁ.

ZA ČÍ PENÍZE TED RADÍTE AMERICKÉ NEBO ARABSKÉ.

KOUKEJTE VYPADNOUT A JEDTE TREBA DO SYRIE.TAM SI S VÁMI PORADÍ.

Zato ted jsme MY NÁROD ČESKÝ na tom nejhůře kde nám chtějí zničit naši národní jednotu.Takovou svobodnou Evropu nepotřebujeme.

P. Kolar 11.10.2015 8:44

Tak i Rakušanová.

Patří k těm, co si vidí akorát na špičku nosu. Jak říká pár lidí dole v diskusi. Ať si jich vezme pár domů.

V. Kusý 11.10.2015 8:21

Re: Omarova smlouva- musí jí znát každý nemuslimský Evropan

Ale přesně to jsem měl na mysli, když budeme pracovat jen my, ale nebudeme smět vyrábět nic lepšího než musulmani? To budou konce....

L. Křivan 11.10.2015 7:47

Re: Integrace muslimů

Blbne. A bohužel nejen ona. Blbne hlavně Merklová.

L. Křivan 11.10.2015 7:44

Muslim, který se imtegroval do západní společnosti

přestal být muslim. Nebo integraci jen předstírá. Islám je s civilizací neslučitelný.

Z. Jaromír 11.10.2015 3:24

Sám Barack Hussein Obama

ukazuje, že muslimové v USA jsou vesměs demokratického založení a integrovat se je pro ně snadné. A někteří hrají i basket.

P. Dvořák 11.10.2015 1:03

Pro ty, kdo si stále myslí, že Rakušanová je normální:

Sobotník Lídy Rakušanové kancléřce Merkelové

Zdroj: http://www.denik.cz/rakusanova/sobotnik-lidy-rakusanove-kanclerce-merkelove-20151009.html

Jako vždy otázka zní: Kolik uprchlíků Lída Rakušanová ubytovala ve svém bytě (domě) a kolik uprchlíků živí ze svého? Když už rozdává rady nalevo napravo.

J. Kanioková 10.10.2015 23:59

Uff..

Sebevražedná muslimo-imigrační politika Spojených států - https://www.youtube.com/watch?v=zzBZ6n-6m-w

Ann Corcoran - http://jdem.cz/bt2wu4

J. Farda 10.10.2015 23:28

Integrace muslimů

do zdejší židokřesťanskoateistické společnosti je stejně reálné jako neposkvrněné početí Panny Marie. Tak už blbne i paní Rakušanová? Bože, jsi-li, Ty to vidíš!

J. Urban 10.10.2015 23:05

To je fajn, ta procenta.

Kolik procent bylo v Německu třeba v roce 1930 fanatických nacistů? Kolik procent bylo třeba v roce 1914 v Rusku fanatických bolševiků?

B. Rybák 10.10.2015 22:31

Neuvěřitelně odfláknutý článek!

Když už k svému údivu připustím, že v USA existuje organizace, která nejenomže má dokonalý přehled o tamních muslimech, ale smí je dokonce objektivně(?) zkoumat, (což např. u Afroameričanů určitě není možné) pak se nemohu nepozastavit nad šlendriánským přístupem této organizace (paní Rakušanové?) ignorující tak závažnou skutečnost jakou je doba kdy ti imigranti do USA imigrovali, protože donedávna fungoval v USA tzv. "tavicí kadlub" spočívají m.j. v naprosté nemožnosti pěstovat veřejně něco tak neuvěřitelně neamerického (nedemokratického) jako je muslimské náboženství, nemluvě o tom, že i dnes musí imigrant ze zámoří projít (na rozdíl od nynějšího ilegálně imigrantského EU-šílenství) přísným azylovým řízením!

Dokonce i v tomto zmanipulovaném průzkumu se lze dočíst velmi znepokojivé údaje (pouze 66% muslimů věří že je dobré pracovat, jenom 85% odsuzuje sebevražedné atentáty...

Věřit v dnešních USA sociologickému průzkumu o otázkách souvisejících s politickou korektností, když politicko-nekorektní postoj (závěr práce) znamená profesionální a společenskou "sebevraždu", která se nevyhýbá ani nositelům Nobelových cen, rektorům slavných univerzit...), by mohl jenom opravdu velký hlupák!

Vrcholem je výzva paní Rakušanové, aby byli (neasimilovaní!)muslimové více zapojeni do společnosti! On už ten nadpis, "Integrace muslimů se musí zdařit" byl dost varující, když uvážíme, že se dosud nikde na "západu" nepodařila!

J. Jurax 10.10.2015 22:25

Re: Uprchlíků před válkou je tam menšina.

Všichni jsou to Syřani ... :-)

J. Jurax 10.10.2015 22:19

Re: Omarova smlouva- musí jí znát každý nemuslimský Evropan

Na výrobu budou mít moslemíni přece nás - pracují přece nevěřící psi, ne páni vyznávající víru Prorokovu - ti budou vládnout :-)

J. Jurax 10.10.2015 22:15

Madam je úplně mimo mísu

k tomu není co dodat.

Asimilace muslimů se nepodařila nikde. Protože to by muslim musel přestat být muslimem, za což by ho jeho souvěrci podřezali.

Integrace semtam ano - do západní společnosti se integrovala soudržná muslimská pátá kolona, nad čímž někteří hlupci hýkají blahem.

R. Morava 10.10.2015 22:07

Asi jsem byl v nějakých jiných USA

Dělá z nás blázny?

1) Zajímavé že jsem měl přesně opačný dojem. Černoši v USA mi připadli naštvaní, frustrovaní nevzdělaní a agresívní. Naproti tomu v Evropě jsem z nich měl před lety (když jich nebylo tolik) úplně opačný pocit, hlavně u nás případně v Německu.

2) Že by to u Arabů a Pákistánců bylo zcela jinak? Možná, pak je to prostě tak že do USA se dostali jen ti vzdělanější, kvůli imigračním zákonům

3) Pak ale někdo musí vysvětlit proč shodili mrakodrapy a dělali atentáty v Bostonu...

R. Morava 10.10.2015 21:59

A proč?

Nějak mi nikdo nevysvětlil proč někoho má Evropa přijímat. Proč nemá být Evropa společenstvím rodilých Evropanů? Na světě je 7miliard lidí a minimálně 5 miliard se má hůř než my. Proč se k nám mají přistěhovat? Máme být vzorem lidství - ano co se týká lidí z válek dobrá, přijďte ale jen dočasně!, ale proč muslimové nejdou do bohatství Saudské Arábie?! Anebo prostě vytvořme lepší podmínky v táborech třeba v Turecku. Ale hlavně ať příchází děti, jde jich sem ne 90% ale tak 10%. Rodiče dětí sira Wintsona šli do koncentráku! To znám přímo od jednoho z těchto dětí.

I. Procházková 10.10.2015 21:30

Re: Integrace muslimů mezi civilizované je nemožná. Jde

Je to stejné, jako s romskou (cikánskou) menšinou, ta tu žije už od středověku (cca 700 let) a denně můžeme vidět, jak to jejich začlenění do většinové společnosti dopadlo...

I. Procházková 10.10.2015 21:20

Re: Snad je to také proto,

Souhlas s panem Kusákem, je to tak...:-)

Š. Hašek 10.10.2015 21:19

Nebudu opakovat logické argumenty

již napsané.

Paní Rakušanová jest stejně stranicky přesvědčena ze svých výšin "nového, nepolitického EUsvěta", že její pravda je objektivní fakt platící vždy a všude.

Chartisté se hodně vyznačují naprostou odtržeností od reality a udržováním si pocitu své jedinečnosti. Nad ostatními občany, řádně platícími daně. Krátce řečeno.

Prakticky ale stejně za svoje neudělá ona a podobní nic, pouze budou jejich kámoši hlasovat pro zvýšení daní na přivandrovalce (potřebných jsou tak dvě procenta) a případné zákony na vyvlastňování soukromého majetku ve státním/halíkovském zájmu. To jméno Halík je pouze výběr z mnoha možných.

V. Kusý 10.10.2015 18:31

Re: Omarova smlouva- musí jí znát každý nemuslimský Evropan

A nebudeme vyrábět výrobky lepší, než vyrábí muslimové.To mi tam schází :-)))

O. Prokop 10.10.2015 18:15

Re: Omarova smlouva- musí jí znát každý nemuslimský Evropan

Omarova smlouva - pokračování

Budeme prokazovat respekt muslimům a povstaneme z našich míst, pokud si budou přát sednout, Nebudeme se snažit připomínat muslimy napodobováním žádného z jejich oděvů, pokrývek hlavy, turbanu, obuvi, nebo účesu, Nebudeme mluvit jako oni ani přijímat jejich vznešená jména, Nebudeme používat sedla ani se nebudeme opásávat mečem ani nosit žádnou jinou zbraň, Nebudeme vyřezávat arabské nápisy na naše sedadla, Nebudeme prodávat kvašené nápoje, Nebudeme ukazovat naše kříže ani naše knihy na cestách ani trzích muslimů, Budeme používat zvony v našich kostelích jen velmi tiše, Nebudeme mluvit hlasitě při bohoslužbách nebo v přítomnosti muslima ani nebudeme mluvit hlasitě při vyprovázení mrtvého, Nebudeme používat světla na žádné cestě muslimů nebo na jejich trzích, Nebudeme pohřbívat naše mrtvé blízko muslimů, Nebudeme si brát otroka, který byl přidělen muslimům, Nebudeme stavět domy vyšší než domy muslimů.

O. Prokop 10.10.2015 18:14

Omarova smlouva- musí jí znát každý nemuslimský Evropan

Omarova smlouva

je islámská právní norma, která upravuje vztahy s původním obyvatelstvem poté, co jejich zemi dobyli muslimové.

Omarova smlouva přikazuje: Křesťané a židé nesmějí stavět žádné kostely, kláštery ani jiné církevní stavby, Církevní stavby křesťanů ani židů se nesmějí opravovat, ve dne ani v noci, ty z těch, které se budou rozpadat nebo jsou umístěny ve čtvrtích muslimů, Nebudeme poskytovat přístřeší špehům v kostelech nebo našich obydlích ani je skrývat před muslimy, Nebudeme učit Korán naše děti

Nebudeme praktikovat naše náboženství veřejně ani k němu nikoho konvertovat

Nebudeme nikomu našeho druhu bránit ke vstupu do islámu, pokud si to bude přát

P. Čulík 10.10.2015 17:25

Už mne štvou ti utopisti, co chtějí dělat druhým dobro!

Imigrace do USA probíhala po více než jedno století, plynule a hlavně kontrolovaně. Imigranti byli a jsou nejprve prověřeni, zda splňují přísná kritéria a pak teprve jim je povolen vstup do země. Navíc obyvatelé USA jsou až na indiány všichni buď imigranty, ať dobrovolní, nebo nedobrovolní, nebo jejich potomky. To samozřejmě ovlivňuje jejich přístup k nově příchozím, tam nejsou národní státy, jako v Evropě, hlídající si svoji příslušnost ke svému národu.

To co se teď děje v Evropě, je totální chaos, kdy sem proudí milionové masy lidí, o nichž nikdo nic neví, nikdo je neuhlídá a nikdo netuší, co jsou zač, co vlastně tu chtějí a proč sem utíkají. Tito lidé mají většinou zcela zkreslené představy, co je tu čeká, co tu budou dělat, čím se živit a v tomto množství jsou nezvladatelní. Je naprostá utopie, že se odsud podaří dostat ty, kterým nebude azyl povolen. Vždyť oni investovali všechny své peníze do útěku, jejich příbuzní se mnohdy zadlužili na jejich cestu a teď se nechají naložit a odvézt zpátky? Ti se tu budou držet zuby nehty a to teprve začne mazec.

Já jsem pro pomoc potřebným, ale zaprvé Evropa není schopna se postarat o takové množství, aby ji to nakonec nesrazilo do kolen a hlavně se už před rokem, kdy to začalo, nemělo dopustit, aby sem nekontrolovaně přicházeli. A teď ti samí lidé, co vloni totálně zklamali mají rozhodovat o tom, jak se má řešit malér, který způsobili? A za koho mluvila kancléřka Merkelová, když je sem ještě pozvala? Za sebe, Německo, EU? Za mne tedy rozhodně ne!!