3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

MIGRACE: Dodatek ke „třem fázím“…

První téma: odkud se vlastně celá ta idea multikulturalismu a oslav různorodosti („celebrate diversity“) bere? Co na tom kdo vidí tak přitažlivého?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lapil 25.6.2018 9:37

Re: Vyjimka

Nevím, jak na amerických univerzitách, ale na pražské stavárně jsme v 80. letech měli skripta pro předmět Stavební hmoty. Začínala úvodem o hmotě z hlediska marxismu, kde se mimo jiné psalo, že ani umělá hmota není umělá, nýbrž marxistická.

Fakt je, že stačilo otočit stránku a už tam bylo o cihlách, hydroizolacích, betonech (ano, i betonů je mnoho různých) a tak.

A. Alda 25.6.2018 10:19

Uááááááááááááááááááááááááááá

Zažil jsem za vlády marxistů leccos. Ale že umělá hmota nentí umělá, leč marxistická, slyším poprvé. A řvu smíchy jako za mlada.

J. Sinnreich 25.6.2018 14:07

Re: Vyjimka

Pochopitelne , ze se tvrde vyucoval marxizmus-leninismuss. Ale kazdy to u zkousky odrikaval jako nutne zlo. Kdo by tomu veril, byl pokladan za mentalne zaostaleho. Co asi na t0 dnesni pan Juncker>

Z. Lapil 25.6.2018 14:30

Re: Vyjimka

Nenapadlo mě, že byste to zpochybňoval. Chtěl jsem pobavit zvlášť podivuhodnou verzí ideologické aktivity.