Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KONFLIKT: Koalice (ne)ochotných

Momentálně jsme v takovém zaujetím vnitřního boje mezi Českem A Českem B, že nám to téměř vytěsnilo z hlav jiné problémy. Aniž bych chtěl snižovat význam úlohy volby prezidenta ČR, je dobré si připomenout, že kvůli tomu se dějiny nezastaví.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pan Vlk to jako vždy napsal dobře. Kromě toho, na rozdíl od některých jiných přispěvatelů NP (např. Aston) to po sobě vždycky přečte, a tedy nemá tam hrubky ani překlepy. Bravo.

0 0
možnosti
PB

P42e27t69r 83B77r46e75c13í42k

24. 1. 2023 21:37

KDO je proti Rusku ?! G-7 + EU, což se překrývá!! Z G-7 USA tvrdě vydělávají. CND je "na nule" JPN má deficit všeho: Potravin - surovin - energií. EU je "v Bruseli". Nemá nic, je zadlužené a v obchodním mínusu se světem. Zbytek světa má Velkého uzurpátora už plné zuby!! Čína + Rusko KOMPLETNĚ přebírají vliv nad Afrikou !! Jsou tam vítáni !! https://cz24.news/rusko-kompletne-rusi-francuzsky-kolonialny-vplyv-v-zapadnej-afrike/

0 0
možnosti
JJ

J38u47r52a 12J67u19r78a86x

24. 1. 2023 18:47

S tou sněhovou koulí je to dobrý příměr ...

0 0
možnosti

Jaký bude mír, je důležité. Ale otázka, jak by ho mohlo být dosaženo, je ještě důležitější.

Pokud se Ukrajina změnila v bojiště opotřebovávací zástupné války, která pomalu směřuje k tomu stát se válkou se vším všudy, co se musí stát, aby mírová jednání vůbec začala?

Sněhové koule mají tu vlastnost, že rostou stejně jako rychlost jejich pohybu na svahu. V určitém bodě už je na svahu nic nezastaví.

Je reálná Babišova myšlenka pokusit se svolat mírovou konferenci o Ukrajině? Těžko říct. Ale jedno je jisté, žádný lepší pokus, jak zastavit tu kouli, tady ve Střední Evropě nejspíš nemáme.

0 0
možnosti

Pravdivé, ale USA a naší 5kole a jejich spřízněným novinářům-hnojníkům se to nehodí do trendu...Rv

0 0
možnosti
PK

P10e51t88r 39K27u61b75á38č

24. 1. 2023 10:51

Po přečtení článku jsem si opět uvědomil grotesknost naší situace : "Česko A" leze do zadku Němcům - zatímco "Česko B" leze do zadku Rusákům - Zatímco Německo a Rusko si od dob sňatků pravoslavných carů s německými evangelickými šlechtičnami - leží v náručí a každé "škobrtnutí" vzájemných vztahů nakonec nějak překonají.

0 0
možnosti
VM

Ale o těch sňatcích, nechtějí mnozí nic slyšet !

0 0
možnosti
JS

dnes jsem, snad poprvé, zklamán

0 0
možnosti
MV

No vidíte, já to mám obráceně.

0 0
možnosti
MV

Podceňovat lidi typu Babiše s šiky kolaborantů za zády, to bych fakt autore nedělal.

0 0
možnosti
DL

Nemecko je druhym nejvetsim darcem Ukrajine, hned po USA, to se jaksi vzdycky zapomene zminit. Ja myslim, ze je to jedno, jestli Scholz bude jeste 2 dny vahat. Scholz ma zodpovednost a ne vsichni uz zapomneli, jak to dopadlo, kdyz nemecke tanky posledne rolovaly na Rusko. Ale kdo chce kam... Na Scholze je spoleh, Scholz vzdycky natlaku nasich spojencu a pratel podlehne. Leopardy budou, tak jak bylo doposud vsechno.

A kdyz uz jsme tak daleko, ze se dokonce smi shledat, ze "SE VE SKUTECNOSTI JEDNA O VALKU NATO (...) PROTI RUSKU", jak nekteri "rusti trollove" tvrdili od zacatku, tak bych chtela tem, kdo zrovna ted veri na historickou nutnost vojenskeho vitezstvi nad atomovou mocnosti Ruskem dat maly tip k volbe prezidenta: Prezident sice musi hrat podle karet, ktere urci ti velci, to je pravda. Kdyz velci zaveli, pujde se holt do horke valky! A tady vidim ten rozdil mezi kandidaty: General bez vahani vyhovi, jak dokazuje prilozene video, Babis vyhovi mene nadsene.

https://www.facebook.com/majkl.szabo.75/videos/717866246

0 0
možnosti
PS

P20a95v60e52l 82S82u63r72a

24. 1. 2023 11:10

Je ale rozdíl, zda bude váhat ještě 2 DNY, nebo 2 MĚSÍCE. ...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz