2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kopretina 2.7.2009 16:48

Re: Carter přepisuje....

Ale zapomínáš, hloupý primitive, že od roku 1949 až do roku 1989 komunisti podporovali Araby. A Israel v USA nepodporují jen Židé, ale i evangelikální křesťané. Zrůdné myšlení máš ty a tobě podobní Jsi ohavný zrůda.;-€

No 2.7.2009 18:40

Re: Carter přepisuje....

No tatar, jak jinak.

Milan 2.7.2009 16:21

Re: Carter přepisuje....

Falsovani dejin je v ceske genetice, od rukopisu po Jiraska, k nynejsim fantaziim. Bylo to vzdy vyhodne a hezky cesky zaplnilo vakuum vzniklym utajovanim nevhodnych dejin.

Jakub S. 2.7.2009 16:28

Re: Carter přepisuje....

Nikoliv, to je v určité fázi vznikání, resp. vývoje, každého (zvláště menšího či malého) národa/státu běžné a skoro by se chtělo říci zákonité.

A "nynější fantazie"? Nejspíš pravidelně sledujete historická periodika, aktuální práce  historiků ze škol či ČAV. Poučte blba PhDra, jaké fantazie jste tam k dobru veřejnosti odhalil, prosím!

Sven Australan 2.7.2009 15:40

Carter, falšovatel dějin....

Bývalý americký president Carter, pravděpodobně trpí "herostratovským" komplexem. Nechce si přiznat, nebo uvědomit, že období, kdy byl v úřadu presidenta USA, tyto měly ve světě váhu skoro tak malou, jako pozdeji za Clintona a budou mít za Obamy. Tenkrát se nepsaly : USA, ale usa, vzpomenme na obsazení a zajetí amerických diplomatů v Teheránu a bezzubou reakci Cartera ! Přitom mu v současnosti nedochází, že je vlastně pensista, který by si měl hrát s vnoučaty, nebo chytat ryby, ale ne se plést do politiky jiných zemí, když v době svého úřadování pokazil, co jen mohl.  Mimochodem, jihoafrický výraz "apartheid", znamená : oddělený vývoj rozdílných ras, či národností.  I když je to zneužíváno levicovými politiky a pisálky, kdo si dovede predstavit, společné navštěvování mešit Židy, čí synagog Araby, nebo pozvání na "vepřo-knedlo-zelo" ?  Carter se přiklání k proudu, který je protiizraelský, což jej v dějinách postaví do jedné řady s nacisty a bolševiky !

kopretina 2.7.2009 15:42

Re: Carter, falšovatel dějin....

Moc hezkz řečeno. Díky!

Thyronx 2.7.2009 16:05

Re: Carter, falšovatel dějin....

Ztrata nasi prestize a "vahy ve svete" se odehravala postupne po dobu poslednich 8 let, jiste neocekavate, ze k jejimu znovuobnoveni dojde za pul roku??? (Y)>-

No 2.7.2009 18:50

Re: Carter, falšovatel dějin....

Hele on se toho zvyku nezbavi a vsude vypina zadek na ceskou vlajku !

Klára 2.7.2009 15:19

To se sem seběhlo supů

Když tu ty příspěvky, které urážejí autorku článku, tak je mi smutno. Ale to jen dokazuje, že se jedná o pravdivý článek. Antisemité se nezmůžou na nic než na urážky, nadávky, pomlouvání, lži a sprostotu.

Jakub S. 2.7.2009 15:27

Re: To se sem seběhlo supů

Je tomu tak, Kláro. A když vím, že nemám argumenty - zbývá zavilost, zuřivost, vulgarita, argumenty ad personam, slepé výpady na všecky strany, "vtipnost", ironie... no, psi štěkají... šalom.

MMCh, je to v neposlední řadě věc inteligence: ví-li inteligentní, soudný člověk, že nemá na diskusi (nepíšu -z-), že mu tragicky schází střelivo - tak se prostě, v zájmu své pověsti a obrazu, stáhne a  d r ž í  h u b u . Ne? No kdo si chce furt a furt nabíhat - nech sa páči...

Thyronx 2.7.2009 15:52

Re: To se sem seběhlo supů

Ale jdete, polovicka Vasich ynteygentu byla jeste nedavno cleny lidovych milic, druha pulka v Pionyru a podivejte, dnes odvazne kritizuji byvaleho americkeho presidenta!

Nekteri mu dokonce opakovane vytykaji udajnou naivitu (to si pletou s jeho zasadne krestanskym postojem, tzn, necim, co je vetsine pisalku z CR i dnes jeste stale zcela cizi), kdezto bezbreha vira autorky clanku v redakcni politiku a edicni schopnosti NP je zrejme povazovana stejnymi yntelygenty za projev vyzrale moudrosti.

Autorciny argumentacni triky, par Carterovych upravenych, z kontextu knihy vytrzenych, myslenek, na ktere vzapeti tendencne a bez odkazu "odpovida", jsou skutecne hodny yntelygence zdejsiho filosemitskeho blbakova. Muzete na ne byt pravem hrdy! :-( (Y) >-

kopretina 2.7.2009 15:56

Re: To se sem seběhlo supů

Proč urážíte pro-izraelské přispěvatele? Vždyť žádného z nich neznáte. Naopak znakem všech komunistů byl zběsilý antisionismus (antiizraelitismus).

Carter nebyl opravdovým křesťanem. Opravdoví křesťané jsou evangelikální biblickz věřící křesťané.

Thyronx 2.7.2009 16:09

Re: To se sem seběhlo supů

Jakym pravem se me ptate? Vy, ktera zde v minulosti plosne a bez uzardeni nadavala muslimum??? ;-O

Opravdovi krestane jsou citlivi k utrpeni svych bliznich a instinktivne se priklaneji na stranu slabsich. Vy a Vasi evangelikalove jsou antitezi krestanstvi.

kopretina 2.7.2009 16:24

Re: To se sem seběhlo supů

Zrovna Vy mě máte co poučovat.Neútočila jsem na všechny muslimy, ale na muslimské teroristy. K muslimům stejně jako k budhistům musíme mít jako křesťané respekt, ale islám je v rozporu s křesťanstvím.

Muslimové nejsou "slabší jedinci", ale jsou silnější. Muslimů je na světě 1,3 milardy, Židů je na světě 14 milionů. Nezlobte se, ale jste antisemita.

Opravdoví křesťané vycházejí z Bible a Bible nám praví, že máme podporovat židovský lid. Antitezí křesťanství jsou křesťanští antijudaisté (antisemité). A pan Carter je jedním z nich. Evangelikálové jsou parvými, dobrými křesťany.

Thyronx 2.7.2009 16:51

Re: To se sem seběhlo supů

Ano, zrovna ja Vas mam co poucovat. Plosne nadavky adresovane muslimum jste pouzila nespocitane. Jste tudiz lharka.

Islam neni v rozporu s krestanstvim, to jen extremiste z obou nabozenstvi je stavi do antagonistickych roli. Vy jste jednou z tech, kdo na tom maji lvi podil. Smutna bilance pro krestana, ale neco, na co muze byt fanatik pravem hrdy. Blahopreji! :-/Rv

autorka článku 2.7.2009 17:00

Re: To se sem seběhlo supů

Vážený pane, neopičte se. Vy mě doopravdy nemáte co poučovat. Nadávala jsem jen muclimským teroristům a muslimským extrémistům, kteří nenávidějí Židy. Muslimští demonstranti v Anglii řvali: Židé vraťte se do pecí!To se Vám jistě líbí.  Jsem filosemitsky zaměřená, nestydím se za to. Čtu knihu pana Josefa Smolíka Křesťanství bez antijudaismu.

Ať se Vám to líbí nebo ne, islám je v rozporu s křesťanstvím, neuznává Boží podstatu Ježíše Krista, v jedné sůře se píše: "A věru bezvěrci jsou ti, kteří tvrdí, že Boží syn je Ježíš, Syn Mariin". Samozřejmě, že muslimové zaslouží respekt, jako jiní lidé, křesťanská láska se vztahuje na všechny lidi, ale nevidět rozdíly mezi muslimy a křesťany může jen slepec.

Thyronx 2.7.2009 17:07

Re: To se sem seběhlo supů

Prave, ze slepec (v duchovnim slova smyslu) se zameruje hlavne na ty rozdily mezi obema nabozenstvimi. :-/

Sigmund 2.7.2009 17:58

Re: To se sem seběhlo supů

R^

kopretina 2.7.2009 18:41

Re: To se sem seběhlo supů

Jenže ony ty rozdíly jsou, s tím nic nenaděláte.

Thyronx 2.7.2009 21:52

Re: To se sem seběhlo supů

Pro duchovne slepou, fanatickou bytost jako jste Vy jsou ty rozdily jiste neprekonatelne. Napovim Vám - problem je Vase pycha. :-) VV>-

kopretina 2.7.2009 21:57

Re: To se sem seběhlo supů

Ne, Vy se opičíte. Vy jste fanatický a slepý. Rozdíly mezi křesťanstvím a islámem jsou velké, nebo chcete tvrdit, že islám a křesťanství jsou totožná náboženství, ale jděte.

Jakub S. 2.7.2009 16:04

Re: To se sem seběhlo supů

Ano, Thyronxi, děkuji mnohokrát. Poskytl jste promptně dokonalou ilustraci.  T o h l e  jsem měl na mysli.

Thyronx 2.7.2009 16:16

Re: To se sem seběhlo supů

Co jste mel na mysli nikoho nezajima.

Jde o to, ze lide, ktere vydavate za yntelygenty tleskaji, spolu s Vami, pochybnym arumentacnim metodam a zjevnemu fanatismu autorky. Tolik k inteligenci a vsem Vasim budoucim vyrokum na toto tema. (Y)>-

Jakub S. 2.7.2009 16:21

By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

Ach, díky. Ještě líp!... to už ani nemuselo bejt, vašnosti. Ale nic sprostšího než ten zadek tady už holt nejni... tak co dál, hochu?

Harpyje 2.7.2009 16:27

Re: By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

Cítím se zahanbena. I já jsem byla v Pionýru. Myslím, že mě to pro tuto diskusi diskvalifikuje. ;-D

Jakub S. 2.7.2009 16:39

Re: By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

Já taky! Byť jenom rok. A pak jsem byl v ČSM, ó - ! Stahuju se do kouta... a budu se usilovně stydět. Rekněte, až toho bude dost.

Harpyje 2.7.2009 16:48

Re: By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

ČSM jsem už naneštěstí nestihla, neb jsem byla emigrována. Ale byla jsem členkou skupiny Zoji Kosmoděmjanské! A teď se mi to mstí. ;-(

Jakub S. 2.7.2009 16:53

Re: By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

;-DR^!

kopretina 2.7.2009 16:43

Re: By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

Nemáte proč? Všichni Němci za WW2 (taky nebyli všichni Němci genocidní vrazi) zase byli v Hitlerjugend. Taky jste kvůli komunismu emigrovala do Německa,Já jsem se naštěstí vyrůstala v době, když komunismus v Česku a na Slovensku padl.

kopretina 2.7.2009 16:50

Re: By ses divil, kolik lidí mé názory zajímají. Ale co. Kneipenargument, no...

prdon, Nemáte proč patří s vykričníkem ne s otazníkem!