Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JAPANORAMA: Rychleji, výše, silněji, průšvihověji

Letos jsem načal svůj jednatřicátý rok pobytu v Japonsku, což by mohlo napovědět o mém vztahu k této zemi. Navíc se považuji za člověka pozitivně smýšlejícího, který se i na zdánlivě odpískaných věcech snaží najít něco dobrého.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TD

T75o18m 55D56v50o32ř76á34k

26. 7. 2021 20:47

Další příspěvek ze světa negace. Zřejmě je jich v dnešním světě málo. Přitom právě příběh diskuze a výběru nového olympijského stadionu a dalších sportovišť je ukázkou toho jak olympijské hnutí směřuje od bombastických řešení á la Zaha Hadid ke snižování nákladů. Snad v tom budou další města pokračovat.

0 0
možnosti
RT

Tak tady se sešla parta nerudnejch dědků.

0 0
možnosti
ŠH

Tak hurá k televizi a juchat. Sportovat na židli! Rudnej nedědku!

Já zítra na výlet.

0 0
možnosti
SP

Olympiády - sprofanované sústredenia novodobých špecializovaných gladiátorov.

Cisára stáli predstavenia v cirkuse nemalé peniaze, ale boli dobre investované. Ľud sa zabával, nebúril. Podobne aj dnes.

0 0
možnosti
ŠH

Vidím to podobně.

Jsem celoživotní sportovec, amatér.

Poslouchat nějakou fňuknu, která "objevila" horko v Japonsku, zavřeli ji, protože jí v krku něco našli, byla šlechtěna a cvičena v posledním roce za (mých) 2 147 999.- Kč, to mě tedy neba.

0 0
možnosti
PK

P85e90t22r 37K88u20b36á84č

26. 7. 2021 9:47

Už delší dobu si myslím, že tato přehlídka problematických obchodních praktik v problematických režimech ( Japonsko budiž výjimkou) by se měl trvale zrušit. Koronavir dal přiležitost jak to udělat "beze ztráty tváře", ale nakonec zvítězila "olympijská myšlenka" prachy - prachy - prachy....

0 0
možnosti
DM

V argumentaci se trochu pozapomnělo na sportovce. Olympiáda, která se koná jednou za čtyři roky, je pro řadu z nich inspirací ke sportování, a úspěšní sportovci jsou inspirací k pohybu dalším milionům lidí. To je sice fráze, ale pravdivá. Jsem přesvědčený, že ta olympiáda nakonec nedopadne tak špatně, jak mnozí předpokládají. a Japonci budou náležitě (a spravedlivě) oslavováni za její zorganizování v současných složitých podmínkách.

0 0
možnosti
ŠH

Kdyby nebylo vyleštěný reklamy na ufňukaném športovci, tak odmalička skončím na gauči a budu mít tři metráky špeku.

Milý Machu, asi ještě nepozorujete, že určitě takových padesát občanů by přenechalo placení státních sportovních primadon Vaší peněžence.

Složité podmínky jmenoval i soudruh Gustáv Husák, když řešil vajíčka na Velikonoce.

0 0
možnosti
ŠH

1. Není to sport, není to radost. Je to kšeft a špektákl.

2. Stále, byť v nižší míře a jenom v něčem, sportuji. Za vlastní peníze. Nepotřebuji sjezdovku za miliardu a na kolo mi stačí ty "bývalé okresní státovky s jabloněma za škarpou".

3. Je vskutku "zajímavé" pozorovat ten kolotoč miliard, prázdné tribuny a kecy novinářů, kdo a kam tedy toho vira zanesl. A na koho ukážou, ten v tom lítá!

4. A nejlepší budou ti (športovci), kteří budou žádat ode mě (já jim to platím) ještě nějaký milion navíc - protože je tam zavřeli do nějakého kamrlíku, do izolace! A budou taky kdákat, že v Japonsku je hic (a to jim manažer neřekl), do školy asi nechodili.

Zkráceno.

0 0
možnosti
PP

P23a80v77e96l 46P61r61i72n53c

26. 7. 2021 13:42

No, já si myslím, že státní sportovnictví má ve společnosti důležitou roli, protože na sebe váže tisíce týpků ("fanoušků"!), kteří by jinak tropili podstatně horší neplechu než tropí.

0 0
možnosti
FN

Olympijské hry současnosti mají se sportem jen něco málo společného. Ve skutečnosti je sport jen záminka pro velký kabaret a velké rozkrádání.

0 0
možnosti
Foto

Jak to bylo v jednom filmu?

Na Olympijské hry v podstatě "s...e Bílý Tesák".

0 0
možnosti
ŠH

Souhlas.

Ale faktura za ten špektákl nám oběma přijde. Vyčkejme na ten zástup vyhrožujících fňukalů, že za těch pár milionů (a v hicu japonském) se nehodlají pro nás obětovat!!! Až přiletěj speciálama do Prahy.

0 0
možnosti
TK

Olympijské stadiony nemají obvykle na růžích ustláno. A udělat velkolepý stadion jen proto, aby uspokojilo ego nějakého architekta, není příliš důvodné. Dobře to vyřešili v Atlantě. Když jsem se tam chtěl podívat na "olympijský stadion", bylo mi řečeno, že žádný není, že vše probíhalo na již v té době vystavěných stadionech, co se normálně hrají ty běžné americké kratochvíle. To mi připadalo dostačující.

0 0
možnosti
PK

P84a12l92o 52K96a62z95o

26. 7. 2021 0:38

A na zhujerovanie "Citius, fortius, altius" (pridanim "communiter" t.j. "spolu") sme zabudli?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz