6.6.2023 | Svátek má Norbert


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Heincl 5.7.2010 19:33

Re: evropa, osn

Tento neblahý stav, kdy OSN, EU a už i USA podporují muslimské teroristy je způsoben tím, že v jejich vedení jsou blázni a zároveň de facto zločinci, kteří jsou nejhoršími nepřáteli euroatlantické civilizace.

V. Skalová 5.7.2010 17:51

Re: Je to hrozné.

Jo, dobré otázky, paní Jako!

M. Bomar 5.7.2010 17:06

evropa, osn

ten clanek se cte jako fraska: nikdo na svete, ani predseda OSN ki-mun nemuze verit tem teroristum z gazy. nemuze, pokud jeho mysleni neni ovlivneno drogami nebo nejakymi psychology. nechapu, ze pan ki-imun se nechal strhnout k neuvazene kritice izraele po provokacni akci palestincu a jinych zlotrilcu. je to ostuda OSN/USA/EU a soucasne vyraz jejich ponizeni primitivnimi obyvateli neobdelavanych uzemi. my podporujeme bandu vyderacu, kteri za penize duverivych vyrabeji rakety a nici izraelske zivoty. tato politika muze mit velmi krute pokracovani v dejinach demokratickych (tolerantnich) statu. je nutno zacit s nejen s isolaci, ale i silovym potlacovanim hnuti hamas - toto bude i projevem humanty k utlacovanym obyvatelum gazy, kteri jiste cekaji na rozumnou politiku ostatniho sveta - nechteji byti hrickou sil, vyuzivajicich toto hnuti k podrezavani hodnot vyvinuteho sveta.

 

I. Hil 5.7.2010 11:04

Re: Je to hrozné.

+1

J. Kanioková 5.7.2010 8:36

Je to hrozné.

A svět, čím dál plnější idealistů a korektnosti, tomu tleská. Kavárenští intelektuálové z bezpečí svých domovů fandí teroristům a šíří jejich lži, manipulují médii, aby informovali v neprospěch Izraele. V co se proměnily ty miliardy, které se do Palestiny posílají? Jak to, že ti intelektuálové neprotestují proti tomu, jak tam teroristi vypálili dětský tábor zřízený OSN?  V co se to náš svět obrací, když přestává rozeznávat kdo je viník? Že by v intenci - kdo do mě kamenem, já po něm chlebem?

M. Stuchlik 5.7.2010 2:08

Re: 1000=1

Neni, těch tisíc magorů bude vraždit dál. Zašit jim pod kůži granát a když budou dělat problémy odpálit.

D. Švik 5.7.2010 0:48

1000=1

Takhle jsem se na to nikdy nedíval.To je dobré- jeden izraelec výdá za tisíc machometánů.Nicméně "obchod" to není dobrý.