Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MB

M. Bomar

5. 7. 2010 17:06
evropa, osn

ten clanek se cte jako fraska: nikdo na svete, ani predseda OSN ki-mun nemuze verit tem teroristum z gazy. nemuze, pokud jeho mysleni neni ovlivneno drogami nebo nejakymi psychology. nechapu, ze pan ki-imun se nechal strhnout k neuvazene kritice izraele po provokacni akci palestincu a jinych zlotrilcu. je to ostuda OSN/USA/EU a soucasne vyraz jejich ponizeni primitivnimi obyvateli neobdelavanych uzemi. my podporujeme bandu vyderacu, kteri za penize duverivych vyrabeji rakety a nici izraelske zivoty. tato politika muze mit velmi krute pokracovani v dejinach demokratickych (tolerantnich) statu. je nutno zacit s nejen s isolaci, ale i silovym potlacovanim hnuti hamas - toto bude i projevem humanty k utlacovanym obyvatelum gazy, kteri jiste cekaji na rozumnou politiku ostatniho sveta - nechteji byti hrickou sil, vyuzivajicich toto hnuti k podrezavani hodnot vyvinuteho sveta.

 

0 0
možnosti
JH

J. Heincl

5. 7. 2010 19:33
Re: evropa, osn

Tento neblahý stav, kdy OSN, EU a už i USA podporují muslimské teroristy je způsoben tím, že v jejich vedení jsou blázni a zároveň de facto zločinci, kteří jsou nejhoršími nepřáteli euroatlantické civilizace.

0 0
možnosti
JK

J. Kanioková

5. 7. 2010 8:36
Je to hrozné.

A svět, čím dál plnější idealistů a korektnosti, tomu tleská. Kavárenští intelektuálové z bezpečí svých domovů fandí teroristům a šíří jejich lži, manipulují médii, aby informovali v neprospěch Izraele. V co se proměnily ty miliardy, které se do Palestiny posílají? Jak to, že ti intelektuálové neprotestují proti tomu, jak tam teroristi vypálili dětský tábor zřízený OSN?  V co se to náš svět obrací, když přestává rozeznávat kdo je viník? Že by v intenci - kdo do mě kamenem, já po něm chlebem?

0 0
možnosti
IH

I. Hil

5. 7. 2010 11:04
Re: Je to hrozné.

+1

0 0
možnosti

D. Švik

5. 7. 2010 0:48
1000=1

Takhle jsem se na to nikdy nedíval.To je dobré- jeden izraelec výdá za tisíc machometánů.Nicméně "obchod" to není dobrý.

0 0
možnosti
MS

M. Stuchlik

5. 7. 2010 2:08
Re: 1000=1

Neni, těch tisíc magorů bude vraždit dál. Zašit jim pod kůži granát a když budou dělat problémy odpálit.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz