29.4.2024 | Svátek má Robert


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Klokocka Bohumil 1.12.2009 0:45

Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

A copak dnesni americti agresori??? cesky pracujici lid uz davno prohledl nove taktiky americkych imperialistu a otevrene nesouhlasil s umistenim americkeho radaru v Brdech. To bylo prvni vitezstvi proti temnym silam v NATO. My si svoji svobodu nenechame zrovnatak rozvracet, jako hrdinny avghansky lid. Hanba americanum a jejich "spojencum" kteri dnes okupuji Avghanistan stejne jako v minulosti Rusove. I ONI ODEJDOU PORAZENI. STYDIM SE ZA CESKE ZOLDNERE kteri pod hlavickou NATO vrazdi avghanske deti a znasilnuji avghanske zeny se  symbolikou SS. Hamba nasi armade!!!(Y)>-

jirka.s. 1.12.2009 1:28

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

;-( No, větší vlastenec má tedy větší grády!!! ;-D

68 1.12.2009 1:39

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Šak proto je větší.

R.J. 1.12.2009 2:04

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Jirkóó, to je ale "kousek" do panoptika có ? Ten má určitě třístupňové školení domovních důvěrníků. Možná že nedodělal "Sorbonu" , přišel 89. Je tak nějak jěště "nevypsanej". Bilak měl lepší "kompozici". ;-D

jirka.s. 1.12.2009 9:42

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

No, víš, on pan Klokočka ale opravdu jenom celkem neuměle napodobil ironii vetšího vlastence, tak že mohl vzniknout dojem, že to vše myslí vážně!!! ;-(

Ukázka, kdy to pan Klokočka myslí vážně!!! ;-)

R.J. 1.12.2009 13:52

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Tak pardón, to jsem nalítnul.Ale po čtení některých přízpěvků jsem fakt někdy zmaten a ironii nepostřehnu. Omluva panu Bohumilu Klokočkoví, odpusťte mne moji neschopnost pochopit Vaší ironii. Ještě jednou, moje omluva. :-)

magi 1.12.2009 6:54

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

tak volal už někdo toho Chocholouška?

pepa 1.12.2009 8:30

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

chocholouška můžeš volat na sebe. Co tam američani mají co dělat,co dělají v iráku,co je jim po jejich naftě? proč usa podporují pravicové diktátory a dělají intriky v různých státech světa??Proč usa válčily v Koreji,ve vietnamu,přepadli Grenadu, atd???

... 1.12.2009 8:36

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Protože pravicová diktatura je skvělé politické zřízení, zvláště pokud je nastolena v zemi promořené komunisty. Tady by se taky jedna hodila.

Než začnete hystericky hýkat, najděte si někde na wiki definici slova pravicový (nápověda: nacismus je levicový) a diktatura (nápověda: nejedná se nutně o totalitu).

Petr 1.12.2009 8:49

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Já vám to prozradím,je lepší válčit na cizím území než čekat až se válka přesune na vaše území.Pokud vím tak radikální islámisté již dávno vyhlásili válku celé západní kultůře.To že lidi jako jste vi to nevidí není nijak překvapivé.

lesov 1.12.2009 9:25

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Co to tu předvádíte, bando zabedněnců?! To do vás namlátili kde, tyhle předpotopní doktríny?! Nebo se máme bát, že jsou to vaše vlastní smyšlenky, z vlastní tykve, s odpovídajícím IQ?! ;-P Spěte sladce, vi ubožáčci... ;-D

jirka.s. 1.12.2009 9:49

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Hmmm, ty spermie tvýho fotra ale musely být hodně líný, vosle!!! ;-(

lesov 1.12.2009 11:58

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Voni ty chytrý, nepotřebujou lítat, jak šílený ovádi, z lejna na lejno.

PS. Sedaj na tebe často, viď, tak si to můžeš ověřit. ;-P

magi 1.12.2009 10:51

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

pepa! Tys byl v mládí mlácenej do hlavy! proč usa válčili v Koreji,ve vietnamu a přepadli Granadu atd??? Ty vemeno,to já na rozdíl od tebe vím,ale proč nás v r.1968 osvobodili vojska z Varšavský smlouvy,to fakt nevím. Prosím tě! Řekni nám to už konečně!!! Čest tvojí práci soudruhu!

Harry 1.12.2009 14:52

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

No kupodivu v Korei to bylo tak, ze Severni-komunisticka napadla tu Jizni, tedy aby ji osvobodila od jha kapitalismu a blahobytu. Dokonce i OSN (tenkrat jeste) toto oznacila jako agresi (fuj ta neuvedomelost) a poslala tam svoje vojaky. Takze SSSR tam dostal pres cumak, trosku. Jinak sovetsti bratri radi pomahali s kalachem i neprimo vsude, kde to zaskripalo, NDR, Madarsko, Polsko, Ceskoslovensko, az holt se jim to zacalo sypat doma. to se stava, ze kdyz se nekdo moc roztahuje tak ho doma ceka nmile prekvapko.

K.Oblich 1.12.2009 11:12

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

Klokocka, Klokocka. Tohle je to nanic. Kde jsou vrazi z Woll Strytu, kde jsou zotroceni a zbiti cernosi, kde je utlacovana delnicka trida, kde je mezinarodni tajne spiknuti? Takhle nase soudruhy delniky a pracujici inteligenci o skutecne pravde nepresvedcite!

Rosťa 1.12.2009 20:20

Re: Tedy Stando, to se ti moc nepovedlo......

tak teda,řekne mi někdo,, co děláme vtom Afganistánu. Ohrožují nás Afgánci a proč tam vedeme preventivní válkú. Středověk znal žoldáky a ti zavčas vždy každého prodali. jediní %svýcaři jsou hodni své svobody, jak to zase jednou prokázali.