20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

GLOSA: Nápověda Vondrovi

V úterních Událostech, komentářích ČT se exministr Alexandr Vondra velice podivoval, že sympatie české veřejnosti jaksi nejsou zcela na straně Ukrajiny…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Slanina 28.8.2014 9:44

Re: Však Vy taky :-)).

Já ale opravdu nemohu za to, že jste to rudé právo v té kapse nosil. :-)))

K. Frauknecht 28.8.2014 9:54

Re: Jestli jste mě viděl,

tak jsem v hajzlu! No, pořád můžu tvrdit, že jsem v něm měl zabalený Bravo s plakátem F. Zappy :-)).

Ś. Svobodová 28.8.2014 10:00

Re: Milý autore.

Kdybyste vyrůstal za komančů, věděl byste, o čem autor píše. Protože je tahle situace nepřenosná a vy jste očividně "nová generace", jen vám přeji, abyste ji nikdy v budoucnu nezažil.

J. Slanina 28.8.2014 11:31

Re: Milý autore.

Představte si, že jsem skutečně vyrůstal za bolševika a na vojně jsem se "dožil" i toho, že jeden "mírumilovný" rusácký vojcl po mně 24. srpna 1968 střílel. Takže já už to dávno zažil, tudíž ta situace je v provedení rusáckých sviní velice přenosná.

K. Frauknecht 28.8.2014 7:52

Sdílím velmi podobné pocity.

No už to slyším :-))).

Kdosi moudrý řekl, že než promluví, vytřídí maximální množství získaných informací. Bez nich se jedná jen o emotivně zbarvený blábol.

Jo, a o Němcích, Rusech, muslimech a jiných představitelích kolektivní viny:

http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/290052-jeden-za-vsechny-radsi-hezky-kazdy-sam-za-sebe

J. Kanioková 28.8.2014 14:41

:)))))))))

.

I. Schlägel 28.8.2014 7:38

Váš popis událostí

nepostrádá schematické uvažování. Co postrádá, je uvědomění si příčiny a následku včetně všech historických souvislostí. A že jsou zde v Čechách lidé, kteří podporují Rusko? Tak je tu také spousta lidí, co tu podporují nové lidskoprávní komunisty. Abychom si rozuměli, Ukrajina není svatá, ale Rusko je agresor. Častokrát to dokázali. A dokoazovat ještě budou.

P. Lenc 28.8.2014 8:24

Re: Váš popis událostí

Ano, souhlas.

B. Hamáček 28.8.2014 22:31

Re: Váš popis událostí

Bohužel v tomto formátu nelze diskutovat jinak, než zjednodušeně. " Mírumilovné" Rusko přímo napadlo ve 20. stol. Polsko (2x),Finsko, Afganistán, Čečensko , to jenom namátkou vybrané příklady. Nám ukradli Podkarpatskou Rus,kde je ve světě teroristický režim nebo skupina , tak má podporu z Ruska. To jsou ověřitelná fakta.

V. P 28.8.2014 7:31

Ukrajina je obětí ruské agrese

A tento základní fakt se všichni permoníci ruské propagandy usilovně snaží zakecat. A za tohle by si Josef Havránek zasloužil přinejmenším pamětní medaili Oldřicha Švestky.

R. Gramblička 28.8.2014 8:34

Re: Ukrajina je obětí ruské agrese

....ruské agrese a diletantské zahr. politiky EU

J. Šimek 28.8.2014 10:03

Re: Ukrajina je obětí ruské agrese

Vy jste pro silové řešení ?

B. Hamáček 28.8.2014 22:34

Re: Ukrajina je obětí ruské agrese

To už není na medaili , ale rovnou na kriminál ! A Vlastimil Podracký a jemu podobní by měli jít také.

B. Hamáček 28.8.2014 22:37

Re: Ukrajina je obětí ruské agrese

Není náhodou podpora nepřítele vlastizrada ? Nepřítel , jakožto i mráz přicházejí z Kremlu.

P. Maleček 28.8.2014 4:46

Vzpomínky na zlaté časy ruské okupace

To není o vztahu k Ukrajině, to je o tom, že spoustě čecháčků ruská okupace Československa vyhovovala. Kolaborace s okupantem jim totiž zajišťovala dobré bydlo. A ti teď sní o návratu starých dobrých časů - přes Ukrajinu.

V. Vovák 28.8.2014 7:52

Re: Vzpomínky na zlaté časy ruské okupace

Jste si jist že spoustě? Jestli ano, tak jste se musel celých těch dvacet let pohybovat mezi pěknou lůzou. Mezi většinou normálních lidí žádná podpora okupantů nebyla.

R. Gramblička 28.8.2014 8:42

Re: Vzpomínky na zlaté časy ruské okupace

jste úplně mimo. Ti tzv. čecháčkové mají neraz víc rozumu než vy, protože si uvědomují, že svět není černobílý, jaký byl za totáče. Pochybuju, že autor článku vzpomíná na staré zlaté časy a stýská se mu po SSSR. Takové domýšlivce mám fakt rád :-P

J. Šimek 28.8.2014 9:51

Re: Vzpomínky na zlaté časy ruské okupace

Svět není černobílý, ale Krym je anektovaný a ruští paragáni mají vadné buzoly.

J. Šimek 28.8.2014 4:09

Svět se točí dál a co Krym 2014?

Urajinci lžou o událostech na východě země a ruští paragáni omylem seskočili na Ukrajině. Asi kvůli vadné buzole.

Média prorusky agitují. Hmm a zároveň vystupuje v Událostech komentářích Natalia Sudlianková.

Takže máte někde chybu v matrixu, autore.

Z. Baldova 28.8.2014 4:30

Re: Svět se točí dál a co Krym 2014?

Autor a jeho smer clanku jasne rika kam autor miri a kdo ho financuje Jeho vsechny clanky jsou zamerene  proruske vsichni lzou kazdemu chce radit ,ale Rusove jsou podle neho pravdomluvni a cestni   opak je pravdou

R. Gramblička 28.8.2014 8:45

Re: Svět se točí dál a co Krym 2014?

dle vás je každý váš oponent financován protistranou. A já furt nic. Nemohla by jste mi také zajistit nějaké to financování. Pár táců navíc vždycky přijde vhod ;-)

J. Šimek 28.8.2014 10:11

Re: Svět se točí dál a co Krym 2014?

Každý ne, ale profesionální šiřitelé ruské propagandy i zde na psu, tak ti zcela jistě.

J. Bureš 28.8.2014 10:03

Re: Svět se točí dál a co Krym 2014?

Přidejte pár argumentů k tvrzení, že opak je pravdou.

P. Ryšavý 28.8.2014 1:56

Myslící ?

|Ano,Ukrajina neni vzor ctnosti, ale bez sousedního Ruska by to byla klidná země, nepobíhali by tam zeléní mužici s kalašnikovy, ze separatistů by se naráz nestali Ruští vojáci na Krymu a neměli by tolik zbraní. Jo kdyby bojovali jako Gándí, to by byla jiná káva, ale ruce mají rudé až za ušima. Lžou jak když Rudé právo tiskne. Jen to naši občaní již zapoměli.

Z. Baldova 28.8.2014 2:14

Re: Myslící ?

Na takove detaile pan autor zapomel Pripomina jen to ze SSSR delala spatne veci,ale o dnesnim Rusku pise jako  o basnich pritom Rusove lzou jak kdyz tiskne Na zaver pane autore ukrajinska armada bojuje nejen proti proruskem teroristum,ale ted uz i proti Ruske armade ktera neopravnene prekrocila Ukrajinskou hranici   Laskave si nechte te sve proruske propagandy pro IVK tam byste se hodil...

M. Stuchlik 28.8.2014 0:49

To je zas proruský blábol

jestli naše média někomu fandí tak Ukrajina to rozhodně není. To množství zcela průhledných ruských lží, které neustále opakují, je neuvěřitelné. Taky systematicky přebírají ruský slovník. Například když mluví o separatistech když zcela prokazatelně jde o ruskou armádu, najaté žoldáky a prachsprosté psychopaty lokálního původu, které je možno shrnout jedním slovem: teroristi.

Z. Baldova 28.8.2014 2:15

Re: To je zas proruský blábol

Presne

B. Hamáček 28.8.2014 22:41

Re: To je zas proruský blábol

A to si ještě někteří stěžují , jak jsou naše média pravicová !