30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

GLOSA: Když zazní Intersekcionála

Citáty ze Švejka mohou doložit cokoliv. Svobodu slova definuje hostinský Palivec: „Zaplať si pivo, seď v hospodě a žvaň si, co chceš.“ Vztah k Maďarsku sapér Vodička: „Každý Maďar může za to, že je Maďar.“ Někdy to tak opravdu působí. Třeba právě teď.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ih 21.7.2021 14:03

Taky maďarsky neumím, ale fandím mu!

L. Beneš 21.7.2021 14:41

Nem tudom!

M. Ih 21.7.2021 14:46

To, co jsem psal, bylo česky, pane Beneši. Nemusíte se chlubit tím, že vy umíte.

L. Beneš 21.7.2021 15:50

Já maďarsky neumím, takže jsem se nechlubil. To mám jenom z vojny, kde sloužili hoši z Žitného ostrova.

M. Ih 21.7.2021 17:32

Takových kamarádů já mám mraky, taky jsem byl ve špenátu. Tak proč ta vaše reakce?

L. Beneš 21.7.2021 17:59

Soráč, jestli se vám nelíbila. Nic zlého jsem nemyslel.

M. Hartmann 22.7.2021 7:26

Nic se neděje, jen jsem tomu nerozuměl. Jinak se skromně loučím, Lidovky a iDnes mě zařízly, fízlovat jak v padesátých letech se nenechám, to pamatuji moc dobře u svého tatínka, pár pátků už starý jsem. Odcházím ke KN, Konzervativním Novinám. To samé radím i ostatním postiženým, já se bez nich obejdu.

M. Hartmann 22.7.2021 7:26

Nic se neděje, jen jsem tomu nerozuměl. Jinak se skromně loučím, Lidovky a iDnes mě zařízly, fízlovat jak v padesátých letech se nenechám, to pamatuji moc dobře u svého tatínka, pár pátků už starý jsem. Odcházím ke KN, Konzervativním Novinám. To samé radím i ostatním postiženým, já se bez nich obejdu.

J. Jurax 21.7.2021 20:12

Mám to stejně.

J. Lukavsky 21.7.2021 7:59

"Přitom se podporuje diverzita, rozmanitost" No ano, ale ne každá. Kupř. rozmanitost v pohlaví ano, máme jich 54 nebo už 64? Jenom dvě jsou fuj a to muž a žena. Nemělo by se uvažovat o legalizaci a popularizaci i dalších rozmanitostí? Je jich řádka: nekrofilie, zoofilie a což nekro-zoofilie....? A což láska k SSSR? Je třeba ještě dále na tom pracovat. J.L. end

J. Nevrkla 21.7.2021 7:26

Orbánovu politiku podporuje většina Maďarů. Cizím zemím do toho není vůbec nic.

P. Dvořák 21.7.2021 7:11

Není nad to, když je dětem správně vysvětleno, rozuměj, tak soudružky, poevropsky, že je normální, že se večer u televize oblizují dva chlapi, kteří potom vlezou společně do postele.

Není nad to, když je týmž dětem vzápětí správně vysvětleno, rozuměj, tak soudružky, poevropsky, že je normální, když oba rodiče menstruují.

A ti Maďaři ne a ne pochopit, že soužití ženy a muže , kterým dítě říká maminko a tatínku, je neprogresivistické, nesoudružské a neevropské.

J. David 21.7.2021 2:46

LGBT hnutí. Dříve jme je nazývali lapidárně a jejich choutky ochlazovali v kašnách bez pštrosích per v řitích. Holt to je již diluvium, dnes je doba pokroková, len ten hentý Orban má pro osvětu teplých "ninzsen" ve škamnách. Nu, v Reichu byl ten akademik Somálec s vreckovým nožíkem nad 5 coulů (v Němcích verboten) prohlášen magorem (psichyatricky), tři kousky sice zapíchl, sedm zranil, ale chudák somálský kluk, k pirátům v Hormuzu ho nevzali, tak utrpěl duševní pohnutí v Reichu. Možná ho iritovalo to LGBT, bismillah.

J. David 21.7.2021 3:01

Jinak, uveďte výraz teplouš klasicky, a Lidovky Vás típnou. Veselo je na webech, na Seznamu mám doživotní ban za návrh užití munice 50 BMG a 416 Barret, a jejich balistiky ve Středomoří.

J. Sedlář 21.7.2021 9:35

Vy jste snad naváděl k ostraze vnější hranice EU, ale fuj :-)

J. David 21.7.2021 20:15

Krapánek militantně, s užitím dané munice. Holt bych připrchlické akademiky vítal jinak, než vítači chlebem a solí. Za názor mne ale utípli.

J. Jurax 21.7.2021 20:20

No jo, no, my kdysi dokonce stavěli na obranu hranic před agresory linie řopíků a pěchotnich srubů. To by nám dnes EU zatrhla a přikázala agresory přijmout a poskytnout jim sociální dávky. Neměli to tehdy agresoři, tehdy Němci, bez EU jednoduché ... asi proto jsou dnes v EU vedoucí silou ... :-)